Czego szukasz

Możesz więcej, niż myślisz, że możesz! POWER Podręcznik

POWER Podręcznik Olgi Kozierowskiej, twórczyni platformy dla kobiet Sukces Pisany Szminką, jest zbiorem motywacji dla pań, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu, a nie potrafią tego, z różnych powodów, wprowadzić w czyn.

Activity Book

POWER Podręcznik jest zbiorem porad oraz zadań dla kobiet, które pragną zmiany. Osobiście uważam, że jest to również książka dla tych z nas, które czują się źle, a nie umieją tego dyskomfortu odpowiednio nazwać. Ta książka może się okazać strzałem w dziesiątkę dla dziewczyn, które „poszukują”, ponieważ została stworzona, jako ćwiczenie kreatywnego myślenia, krok po kroku.

Wszystko doskonale dopełniają ilustracje Marty Zabłockiej. Inspirujące i zabawne jednocześnie.

„Nie bądź jęczącą, gdaczącą kaczką! Bądź orlicą!”

Olga przekonuje do zmiany sposobu myślenia. Radzi, pokazuje od czego zacząć. Jej propozycje ćwiczeń, początkowo mogą wydać Wam się pozbawione sensu. Lecz one są, najzwyczajniej w świecie, genialne w swojej prostocie! Dzięki nim, zajrzycie w głąb siebie i odkryjecie, co trzeba – niewyczerpalne pokłady energii i mocy. I nie jest ważne, czy wykorzystacie tę energię do rozwoju kariery, czy do organizacji czasu z dziećmi. Ta książka ma Wam pomóc zmienić Wasz sposób myślenia i pokazać, że jesteście świetne, bez względu na to, czy pniecie się po szczeblach kariery zawodowej, czy zmywacie garnki w domowym zlewie.

Nieprzekonane?

To nic, jeśli po pierwszym przeczytaniu książki nie będziecie w pełni przekonane. Sięgnijcie po nią kolejny raz. Najważniejsze, że będziecie próbować. Sama próba jest już zmianą. Jeśli zaś, będziecie w grupie tych przekonanych i zmotywowanych, sięgnijcie po książkę Olgi za rok lub dwa. Będziecie mogły skonfrontować się z zawartymi w niej zadaniami ponownie. Myślę, że to da Wam jeszcze jeden powód do dalszych działań. Sama zamierzam tak zrobić i jestem ogromnie ciekawa, jak zmienią się moje odpowiedzi, na postawione przez Olgę pytania, w przyszłości.

Tytuł: POWER PODręcznik

Autor: Olga Kozierowska

Wydawnictwo: Sukces Pisany Szminką

power_podrecznik_olga_kozierowska_recenzja

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Książki są dla niej jak oddychanie. Z księgarni nigdy nie wychodzi z pustymi rękami. Zaraziła pasją do książek swoje małe dziecko. Bloguje, oczywiście o książkach! Wciąż szuka pomysłu na swoją drogę zawodową i snuje plany o własnej firmie.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie