Czego szukasz

Przypadków nie ma, wszystko dzieje się po coś…

Podobno nie ma przypadków, wszystko dzieje się po coś! Zatem miałam przypadkiem trafić na ogłoszenie w Chmiest Academy of Hair Design, przypadkiem uznać, że to dla mnie i dołączyć do zespołu jako manager! Tak poznałam Bogusię Chmiest, która od podstaw stworzyła to niezwykłe miejsce…

Metamorfoza Ani

A było to tak…

Niepokorna Bogusia Chmiest zawsze szukała swojej życiowej drogi. Pracując jako fryzjer nauczyła się rozmawiać z klientkami i rozumieć ich potrzeby. Ambicja i chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji sprawiły, że postanowiła wreszcie postawić na niezależność biznesową i tak zaczęło się jej nowe życie…

Kończąc symboliczną „trzydziestkę”, młoda fryzjerka założyła Chmiest Academy of Hair Design z nadzieją, że będzie to miejsce przyjazne pracownikom i gościom.

Na jej oczach salon przy ulicy Karmelickiej 28/8 w Krakowie zmieniał się i rozwijał. Wiele damskich i męskich metamorfoz, pokazy, sesje zdjęciowe, programy telewizyjne, klienci z pierwszych stron gazet, wzloty i upadki – to wszystko zaliczyła ekipa Chmiest Academy of Hair Design.

bogna_chmiest_academy_kobiety_biznesu_rakiety

Praca fryzjerki

Praca fryzjera jest dla Bogusi chlebem powszednim, a salon nie drugim, ale pierwszym domem. Bogusia stale powtarza, że fryzjer nie może stać w miejscu, ale wciąż się doszkalać i podwyższać sobie poprzeczkę – tak też stara się robić!

Chmiest Academy to jej salon, w którym klientka ma odpocząć i poczuć się jak w domu. Jednocześnie to cały czas salon fryzjerski, w którym przecież chodzi o to, aby dobrze i starannie wykonać usługę. Bogusia łączy te dwa aspekty, a pomagają jej w tym młodzi i zdolni styliści, pełni pasji i energii.

Nie ma brzydkich ludzi

Chmiest Academy of Hair Design ma już 3 lata i jest jednym z najbardziej przyjaznych salonów fryzjerskich w Krakowie.

Jak stwierdza sama Bogusia:

„Sekret tkwi w tym, aby do każdego klienta podchodzić indywidualnie, nie ma ludzi brzydkich. To piękno w człowieku trzeba po prostu wydobyć i od tego jesteśmy my, fryzjerzy!”

Zapraszamy do nas!

Na hasło Mamo Pracuj czekają zniżki: -20% na strzyżenie oraz -10% na strzyżenie + koloryzację do końca czerwca b.r.

Kobiety_biznesu_rakiety_fb

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Poglądy wyrażone w listach są wyłącznie poglądami ich autorów i nie mogą być uznane za poglądy Redakcji Mamo Pracuj.

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie