Czego szukasz

Przedsiębiorcze Krakowianki – weź udział w badaniu o sytuacji zawodowej kobiet

Mieszkasz lub pracujesz w Krakowie? Jeśli tak, to świetnie się składa! Weź udział w badaniu na temat aktywności zawodowej kobiet. Twoje odpowiedzi pozwolą nam poznać potrzeby Krakowianek związane z rozwojem zawodowym, podejmowaniem pracy lub zakładaniem własnej firmy. Chcemy także dowiedzieć się jakie bariery najczęściej uniemożliwiają aktywność zawodową i jak możemy je przezwyciężyć. Serdecznie zapraszamy!

Przedsiębiorcze Krakowianki badanie

Przedsiębiorcze Krakowianki – weź udział w badaniu o sytuacji zawodowej kobiet

Program “Przedsiębiorcze Krakowianki” to projekt Urzędu Miasta Krakowa, realizowany przez Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji. Celem projektu jest wzmacnianie na rynku pracy pozycji kobiet oraz zbudowanie kompetencji wśród Krakowianek w zakresie zakładania i prowadzenia własnego biznesu.

Jaki jest cel badania?

Badanie zostało przygotowane przez Fundację Mamo Pracuj na zlecenie Urzędu Miasta Krakowa. Jest skierowane do wszystkich kobiet, które mieszkają i/lub pracują na terenie miasta Krakowa lub planują mieszkać i/lub pracować na terenie miasta Krakowa.

Twoje odpowiedzi pozwolą nam poznać potrzeby Krakowianek związane z rozwojem zawodowym, podejmowaniem pracy lub zakładaniem własnej firmy. Chcemy także dowiedzieć się, jakie bariery najczęściej uniemożliwiają aktywność zawodową i jak możemy je przezwyciężyć.

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie ok. 5 minut.

grafika badania w projekcie Przedsiębiorcze Krakowianki

Biorę udział w badaniu!

Wyniki badania zostaną opublikowane na stronie krakowianki.krakow.pl w formie raportu jesienią 2022 roku.

Grafika: Urząd Miasta Krakowa

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie