Czego szukasz

Prowadzisz biznes w branży hair & beauty? Poznaj Akademię Versum

Szukasz branżowego kursu dla właścicieli oraz managerów firm z branży fryzjersko-kosmetycznej? Wcale nie musisz wyjeżdżać na płatne szkolenia. Wystarczy, że zapoznasz się z wartościowymi lekcjami w Internecie. Oto 5 powodów, dla których warto szkolić się z Akademią Versum.

1. Uczysz się od najlepszych

Akademia Versum to portal szkoleniowy współpracujący z najlepszymi ekspertami z branży. Porady biznesowe tworzą specjaliści w poszczególnych dziedzinach.

Z pośród nich warto wymienić Ewę Nickel – autorytet w zakresie usług prozdrowotnych, rekreacyjnych, SPA & wellness i beauty, Łukasza Dębskiego – uznanego szkoleniowca z zakresu marketingu internetowego oraz Joannę Wójcik – doświadczoną w zakresie organizacji kampanii marketingowych dla kobiet, Content Manager we FreshMail.

2. Zdobywasz wartościową, branżową wiedzę

Lekcje publikowane na www.akademiaversum.pl to wartościowe porady biznesowe tworzone z myślą o managerach oraz właścicielach firm fryzjersko-kosmetycznych.

Korzystając z portalu, można zdobyć cenne informacje z zakresu marketingu, nowych mediów, finansów, obsługi klienta, prawa, sprzedaży i zarządzania.

Warto zaznaczyć, że materiały są nie tylko uszeregowane według daty publikacji, ale także podzielone według kategorii, dzięki czemu można bardzo łatwo dotrzeć do najbardziej interesujących zagadnień.

3. Nie musisz wychodzić z domu

Kurs i szkolenia branżowe to duże obciążenie dla właścicieli i managerów firm z branży hair & beauty. Zdobycie wiedzy od ekspertów wymaga opuszczenia salonu (w przypadku działalności jednoosobowej jego zamknięcia) i poświęcenia całego dnia na uczestnictwo w zajęciach.

Z Akademią Versum możesz zdobywać wiedzę w wolnych chwilach, siedząc wygodnie w fotelu. Wystarczy, że wejdziesz na portal i znajdziesz wybraną lekcję.

Warto zaznaczyć, że materiały napisane są w bardzo przystępny sposób i łatwo do nich wrócić nawet po przerwaniu lektury.

4. Uczysz się w pełni bezpłatnie

Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że specjalistyczna wiedza zwykle słono kosztuje. Uczestnictwo w jednodniowym branżowym kursie to koszt od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych.

Z Akademią Versum możesz kształcić się zupełnie bezpłatnie, czerpiąc z doświadczeń najlepszych ekspertów z branży.

Dostęp do portalu nie wymaga ponoszenia żadnych kosztów – nie trzeba się nawet zalogować. Wystarczy tylko wejść na stronę, otworzyć wybraną lekcję i pogrążyć się w interesującej lekturze.

5. Na bieżąco aktualizujesz wiedzę

Obecnie w bazie Akademii Versum dostępne jest kilkadziesiąt specjalistycznych lekcji. Ich liczba powiększana jest regularnie, dzięki czemu czytelnicy platformy mogą stale poszerzać i aktualizować wiadomości.

Co więcej, na stronie można również dołączyć do subskrybentów newslettera – wystarczy podać adres e-mail w formularzu na stronie głównej serwisu. Jego odbiorcy są na bieżąco informowani o nowych publikacjach.

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: Pixabay.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie