Czego szukasz

Progressteron 2015 w Trójmieście – weź udział!

Czy wiesz jak korzystać ze swojej kobiecej siły i intuicji? Możesz przekonać się o tym podczas 32 edycji Festiwalu Progressteron 16-18 października b.r. w Trójmieście. W programie liczne warsztaty i wykłady prowadzone przez ekspertów. Różnorodna tematyka, m.in. szczęśliwi rodzice, wolne dzieci, mogę więcej, slow&flow, poznaj siebie itp. Zapisy już trwają!

32 Progressteron już wkrótce

Jesienna edycja trójmiejskiego Festiwalu PROGRESSteron odbędzie się w dniach 16-18 października 2015 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Festiwal organizują Dojrzewalnia Róż i Stowarzyszenie Macherki.

Hasłem przewodnim 32 edycji Festiwalu jest:

Siła w Kobiecie – Kobieta w świecie

Inspirować kobiety do korzystania z własnych zasobów wewnętrznych takich jak intuicja, empatia, kobieca siła i wykorzystywania tego potencjału w naturalny i dostępny kobietom sposób – to cel organizatorek Festiwalu.

Co w programie?

W październikowy weekend wszyscy zainteresowani rozwojem osobistym będą mogli wybierać spośród ponad 70 propozycji: warsztatów, wykładów i prezentacji.
Planujemy również Strefę Chillout, gdzie będzie można: odpoczywać, rozmawiać, spotkać się ze znajomymi, delektować się kawą lub herbatą, strzelić sobie pamiątkową fotkę, spróbować nowości kulinarnych – ilość aktywności zależy od wyobraźni odwiedzających. Tam też prawdopodobnie spotkacie Trenerów i Organizatorów.
Zobacz Program Festiwalu PROGRESSteron na stronie www oraz śledź nasz profil na FB.

Czym jest Progressteron?

Festiwal PROGRESSteron to pierwsze i jak do tej pory największe tego typu wydarzenie w Polsce. Od 12 lat organizowane są w ramach festiwalu warsztaty rozwojowe dla kobiet. Festiwal PROGRESSteron skierowany jest do kobiet zainteresowanych swoim rozwojem osobistym i zawodowym. Edycje – jesienna i wiosenna odbywają się w największych miastach Polski: Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu, Warszawie.
Formuła Festiwalu daje szansę zetknięcia się z bogactwem sposobów na poznawanie i wyrażanie siebie w bardzo krótkim czasie.

Głównym walorem Festiwalu jest to, że ma moc przyciągania kobiet – uaktywnia je, inspiruje i wspiera, pokazując różne możliwości na pełne zaangażowanie się w życie.

Konkurs:

Odpowiedz na naszym profilu na FB na pytanie co daje Ci siłę do działania i wygraj wejściówki na dowolne warsztaty.

Zabawa trwa od 8 października od 19.30 do 11 października do północy. Nagrodzimy 3 najciekawsze odpowiedzi.

Miejsce pierwsze dostanie 3 wejściówki na dowolne warsztaty (w ramach wolnych miejsc), miejsce 2 i 3 – po 1 wejściówce.

Wyniki podamy tutaj i na FB w poniedziałek 12 października.

Zapraszamy do zabawy!

 

progressteron_plakat-1

Zdjęcie tytułowe: Pixabay

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie