Czego szukasz

Program Biznes w Kobiecych Rękach – to już V edycja!

Masz pomysł na biznes i chciałabyś rozwinąć go pod okiem doświadczonej mentorki, podczas kompleksowego programu dla kobiet? Weź udział w 5. edycji Biznesu w Kobiecych Rękach! Podczas intensywnej nauki w trakcie szkoleń dowiesz się wszystkiego, co powinnaś wiedzieć przed założeniem swojej firmy. Obecnie trwa rekrutacja do programu!

Biznes w Kobiecych Rękach

Rekrutacja do programu Biznes w Kobiecych Rękach

Ten kompleksowy program akceleracyjny przeznaczony jest dla kobiet, które mają pomysł na biznes i są gotowe na jego realizację oraz założenie firmy pod koniec trwania programu.

Biznes w Kobiecych Rękach to 8 miesięcy intensywnej nauki w trakcie szkoleń i pracy z doświadczoną mentorką u boku.

By poznać więcej szczegółów związanych z rekrutacją oraz wziąć udział w warsztacie: „Weryfikacja mojego pomysłu na biznes. Czy to na pewno ma sens?” – zarejestruj się na jedno z dwóch spotkań informacyjnych:

  • Termin 1: 21 sierpnia, godz. 09:30
  • Termin 2: 4 września, godz. 16:30

Formularz rekrutacyjny do 5. edycji jest już otwarty! Harmonogram zapisów znajdziesz TUTAJ 🙂

Rekrutacja Program Biznes w Kobiecych Rękach

Kalendarz obfity w szkolenia!

W czasie programu weźmiesz udział w:

  • modułach szkoleniowych z cyklu SKILLSHARE z praktykami biznesu.
  • spotkaniach networkingowych (uczestniczki czerpią od siebie nawzajem, wspierają się, wymieniają doświadczeniami, co motywuje je do dalszej pracy i rozwoju).
  • odbędą się także sesje BE THE CHANGE (wieczorne spotkania, w trakcie których zaproszone kobiety z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet opowiedzą historie o swoich punktach zwrotnych na polu prywatnym bądź zawodowym) – te spotkania utrzymane w duchu storytellingu, pokazują jak duży potencjał tkwi w kobietach oraz jak dzielenie się swoimi doświadczeniami może ten potencjał wyzwolić.

Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ

Biznes w Kobiecych Rękach

Zgłosić się do programu możesz do 9 września!

Program realizowany w ramach grantu przyznanego przez United Way Worldwide dzięki funduszom przekazanym przez Citi Foundation.

Partnerami programu są Citi Handlowy, Miasto Stołeczne Warszawa, a także Brain Embassy – pierwszy co-creating dla kobiet.

Zdjęcie tytułowe (źródło: www.facebook.com/SiecPrzedsiebiorczychKobiet/) oraz grafiki: własność Biznes w Kobiecych Rękach

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem osobą, która nie potrafi się nudzić. Lubię różnorodność, dlatego skończyłam studia łączące zajęcia humanistyczne, graficzne i informatyczne. Odpoczywam podczas długich spacerów, a znajomi wiedzą, że dobrej herbaty w miłym towarzystwie nigdy nie odmówię.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie