Czego szukasz

Prezent dla mamy na urodziny – najlepsze pomysły!

Kupowanie prezentów dla mamy powinno być ważne i starannie przemyślane. Z racji tego iż nas wychowywała, dbała o nas i zna nas od podszewki, postarajmy się kupić jej coś naprawdę wyjątkowego. Jej urodziny to ważna okazja również dla nas, dlatego też zastanówmy się co będzie dla niej trafnym prezentem. Dobrze jest w takim dniu obdarzyć ją uwagą, naszym czasem i drobiazgiem, który będzie o nas przypominał, nie tylko podczas zdmuchiwania świeczek.

Kobieta trzyma w rękach prezent

Prezent dla mamy na urodziny to szansa na wykazanie się naszej kreatywności i znajomości danej osoby.

Jeśli nasza mama jest miłośniczką kawy lub herbat smakowych, podarujmy jej personalizowaną filiżankę. Każdy łyk jej ulubionego naparu zyska dodatkowy, niezastąpiony niczym aromat – naszą miłość i pamięć.

Do wspólnego obiadu i wypadu do kina, możemy podarować jej rzecz, inspirowaną prezentami robionymi przez dzieci.

Dyplom dla najlepszej mamy postawi sobie na środku pokoju lub na biurku w pracy. Gwarantujemy, że uciekający w jego kierunku wzrok, zawsze wywoła uśmiech i przekonanie o swojej wyjątkowości.

Zastanówmy się też, czy naszej Mamie nie przyda się też nowy, skórzany portfel, który zachowa wszystkie karty, oszczędności, ale także grawerowane słowa od syna i córki.

Jak śpiewała Marilyn Monroe – diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety. O ile nie zawsze nas na nie stać, o tyle stać nas na elegancki kuferek, z wieloma przegrodami i szufladami. Pomieści on obrączkę, kolczyki, które dostała od nas 5 lat temu lub łańcuszek na komunię swojej wnuczki.

A jeśli nasza mama to prawdziwa mistrzyni kuchni, która organizuje najlepsze obiady rodzinne i piecze najbardziej aromatyczny jabłecznik na świecie, to na pewno ucieszy się z grawerowanej techniką laserową deski. Każdy pokrojony ser i każda zrobiona kanapka przypomni jej o urodzinach i kochającej rodzinie.

Sprawdź koniecznie eprezenty.pl, jeśli potrzebujesz dalszych, wyjątkowych inspiracji dla równie wyjątkowej kobiety!

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie