Czego szukasz

Pracujesz zdalnie? Opowiedz o tym, zgłoś się do wywiadu

Szukamy mam, które na co dzień pracują w formie telepracy. Praca zdalna to Twój chleb powszedni? Cenisz sobie niezależność, albo doskwiera Ci brak kontaktu ze współpracownikami? Twoja rodzina nie rozumie, jak można pracować nie wychodząc z domu? Chcemy przeprowadzić z Tobą wywiad, który ukaże się w czasopiśmie naukowym!

Pracujesz zdalnie? Stół kuchenny to Twoje firmowe centrum dowodzenia? Z pracodawcą kontaktujesz się przez skype albo hangouty? W biurze nie byłaś od 2 tygodni, chociaż wczoraj kończyłaś ważny projekt dla klienta?

Poszukiwana, poszukiwany

Poszukujemy osób, które wykonują pracę na zasadach pracy zdalnej/telepracy, do przeprowadzenia z nimi wywiadu, który zostanie opublikowany na łamach specjalnego numeru miesięcznika popularnonaukowego wydawanego przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – „Bezpieczeństwo Pracy. Nauka i Praktyka”.

W listopadzie br. zostanie wydany numer tematyczny, poświęcony m.in. telepracy i związanymi z nią zagrożeniom oraz właściwemu zarządzaniu i prawidłowej profilaktyce, szczególnie w kontekście pracownika.

Wywiad

Zapraszamy mamy-telepracowników  zainteresowanych odbyciem wywiadu m.in. w tematyce zagrożeń i uciążliwości, które odczuwają wykonując pracę w domu. Wywiad z kilkoma osobami zostanie przeprowadzony przez Redaktora Naczelnego Czasopisma oraz opublikowany na jego łamach. Wywiad może odbyć się w sposób zdalny (za pomocą telefonu, wideokonferencji, itp.).

Opracowany materiał będzie kompendium wiedzy głównie dla telepracowników, ale i potencjalnych pracowników zdalnych, którzy często uskarżają się na brak obiektywnych informacji nt. pracy zdalnej oraz przeciwdziałania uciążliwościom, które pojawiają się w trakcie jej wykonywania np. w domu.

Jak się zgłosić?

Mamy zainteresowane wzięciem udziału w wywiadzie, prosimy o kontakt z Dr Markiem Makowcem, pracownikiem naukowym Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, który opracował autorską metodykę identyfikacji i przeciwdziałania uciążliwościom pojawiającym się w trakcie wykonywania telepracy: [email protected] lub tel.: 698 997 301.

Zdjęcie: Pixabay

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie