Czego szukasz

Pracuj jako Online Business Manager – zobacz live i przekonaj się, że to idealny zawód dla mam!

Od dawna marzysz o tym, aby pracować zdalnie, elastycznie i na własnych zasadach? Szukałaś zawodu, który spełni te wymagania? Sprawdź, czy Online Business Manager to zawód dla Ciebie! Weź udział w live z Anią Król, która od 7 lat pracuje jako freelancerka. Ania opowie o tym, jak wygląda praca Online Business Managera i za co szczególnie ceni sobie taki rodzaj pracy.

Online Business

Pracuj jako Online Business Manager – zobacz live i przekonaj się, że to idealny zawód dla mam!

Dla wielu mam, potrzebujących elastyczności i niezależności, praca zdalna może stanowić jedyne rozwiązanie. I dobrze, bo coraz więcej firm widzi zalety zatrudniania osób pracujących z domu. Tym samym, praca freelancerska nieustannie zyskuje na popularności, a zaufanie do pracowników online rośnie.

To dobry moment, by zainteresować się zawodem Online Business Manager

Jeśli w Twojej głowie, póki co, zrodziło się więcej pytań niż odpowiedzi – świetnie! Ania opowie o zawodzie Online Business Manager, o swoich dotychczasowych doświadczeniach, a także o tym, jak wygląda jej dzień pracy oraz od czego zacząć swoją drogę w tym zawodzie. Podczas spotkania będziesz mogła zapytać o wszelkie nurtujące Cię kwestie.

O czym będziemy rozmawiać?

Podczas live’a porozmawiamy o tym:

  • czym jest zawód Online Business Manager,
  • jak wygląda jego praca na co dzień,
  • czym powinien wyróżniać się Online Business Manager,
  • jak zacząć swoją przygodę w tym zawodzie,

a także…

  • o bezpłatnej lekcji prowadzonej przez Future Collars, podczas której poznasz sprawdzone rady, jak prowadzić skuteczny biznes online. Dowiesz się, jakimi prawami rządzi się rynek freelancingu, jakie korzyści płyną z pracy jako Freelancer oraz poznasz sprawdzone rady na zarabianie w Internecie.

Zawód Online Business Manager szansą dla mam – weź udział w live i bezpłatnych warsztatach!

Już 24 sierpnia o 20:30 na naszej facebookowej grupie #MamoPracujwIT odbędzie się live z Anią Król, która opowie o zawodzie Online Business Manager i odpowie na Wasze pytania. Weź udział!

A 25 sierpnia o 19:00 Future Collars poprowadzi bezpłatną lekcję, podczas której poznasz sprawdzone rady, jak prowadzić skuteczny biznes online.

Aktualizacja – nagranie live’a jest już dostępne!

Serdecznie zapraszamy!

Sprawdź także ofertę kursów Future Collars – na hasło mamopracuj otrzymasz 5% zniżki!

Artykuł powstał we współpracy z Future Collars. 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Studentka socjologii. Zawodowo - wspiera działania Mamo Pracuj i Talenti oraz zdobywa wiedzę na temat pozyskiwania funduszy unijnych. Ostatnie miesiące spędziła nad oceanem, studiując w słonecznej Portugalii. Marzy o dalszych podróżach i odkrywaniu uroków świata.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie