Czego szukasz

Praca dla mamy w Poznaniu, żłobek w pakiecie

Młoda mama, która chce wrócić do pracy stoi przed dylematem wyboru opieki dla maleństwa. Problem nie występuję, jeśli rodzice pracują na przeciwne zmiany, wtedy mają szansę pogodzić swoją pracę z opieką nad dzieckiem. Gorzej, kiedy takie opcji nie ma i powstają wątpliwości komu powierzyć pod opiekę swoje dziecko. Ważne jest bowiem bezpieczeństwo naszych dzieci, dlatego powinniśmy dokładnie zadbać o opiekę nad dzieckiem pod naszą nieobecność.

Dzieci w żłobku bawią się

Rozłąka

Z pewnością dla młodych rodziców najgorszym w tym wszystkim będzie rozłąka ze swoim dzieckiem. Jednak przyjdzie w końcu ten czas, kiedy mama będzie musiała powrócić do pracy, dlatego warto myśleć o tym problemie wcześniej, tak, aby przygotować się psychicznie na to. Jest to bardzo ważna decyzja, dlatego powinniśmy wziąć pod uwagę wszystkie „za” i „przeciw”. Istnieje jednak proste i skuteczne rozwiązanie tego problemu.

Rozwiązanie problemu młodych rodziców

Żłobek to doskonałe rozwiązanie dla małych dzieci w wieku od ok. 25 tygodnia do 3 roku życia. Warto jednak pamiętać, że psychologowie zgodnie podkreślają – odpowiedni minimalny wiek dla dziecka to około 12 miesięcy. Mając na względzie wszystkie te czynniki, spółka POK.pl zajmująca się rozwiązywaniem problemów prawnych przedsiębiorców oraz konsumentów, postanowiła pomóc młodym rodzicom, którzy zakończyli okres urlopu macierzyńskiego.

POK Sp. z o.o stworzyła punktu opieki rodzinnej dla obecnych oraz przyszłych pracowników. Z oferty mogą skorzystać pracownicy, którzy posiadają dzieci do 3,5 roku życia. POK Sp. z o.o. zapewnia pełną opiekę animatorów, catering oraz naukę i zabawę przez 8 godzin dziennie. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że dzieci przebywają w tym samym budynku, w którym pracują ich rodzice. Kolejnym plusem jest to, że dziecko będzie w stanie szybciej nauczyć się nawiązywać nowe przyjaźnie, współpracować z innymi dziećmi i radzić sobie z problemami.

Jeżeli jesteś zainteresowani tego typu pracą – aktualne oferty pracy znajdziesz na www.pok.pl, możesz też przesłać swoją aplikacje bezpośrednio na adres [email protected]. Zapraszamy!

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie