Czego szukasz

Praca w branży motoryzacyjnej? Delphi zatrudni mamy!

Firma Delphi planuje zatrudnienie nawet 100 osób, a mamy są mile widziane w zespole firmy. Elastyczne godziny pracy, szeroki pakiet benefitów i sympatyczna atmosfera, to świetne warunki dla mam, które wracają do pracy po urlopach rodzicielskich. Sprawdź, czy to praca dla Ciebie. Zobacz co o pracy w Delphi mówi Magdalena Kopiczak, menedżer i mama trójki dzieci.

Magdalena Kopiczak z Delphi

Firma Delphi szuka wśród mam osób na stanowiska

Business Process Management Developer – zobacz szczegóły

Inżynier Programista – zobacz szczegóły

Inżynier ds Testów Samochodowych Systemów Multimedialnych – zobacz szczegóły

Inne stanowiska, inżynierskie i nieinżynierskie – zobacz

Kobieca perspektywa w branży motoryzacyjnej to strzał w 10!

Praca w branży motoryzacyjnej była chyba zaplanowana dla mnie gdzieś w gwiazdach, bo już gdy byłam małą dziewczynką części samochodowe pojawiały się w okolicach mojej piaskownicy. Mój tato śmiał się wtedy, że mam większe zainteresowanie samochodami niż mój brat, ponieważ nie bałam się ubrudzić smarami i wiedziałam jak nazywają się narzędzia wykorzystywane do naprawy samochodu. Ale wtedy nawet nie śniłam, że mogę być menadżerem w olbrzymim koncernie z branży samochodowej.

Karierę zawodową zdecydowałam się rozpocząć w momencie, kiedy dwóch moich synów było już gotowych do postawienia samodzielnych kroków w przedszkolu, starszy syn miał wówczas 4 a młodszy 2 latka. Przygodę Delphi rozpoczęłam w 2004 roku, w ramach jednego z nowych projektów, którego krakowski zespół właśnie się podejmował.

Dzięki warunkom pracy, jakie oferuje Delphi oraz zaangażowaniu mojego męża byłam w stanie pogodzić rolę mamy i dobrego pracownika. Przez 10 lat pracowałam w trzech różnych zespołach na stanowiskach inżynieryjnych, a w 2014 roku zostałam kierownikiem grupy 14 inżynierów.

Magdalena Kopiczak_500

Dzisiaj jestem kobietą- managerem, a moja rodzina powiększyła się w między czasie o trzeciego synka, który obecnie ma 7 lat. W domu i w pracy otaczają mnie głównie mężczyźni, nawet kot, którego dostaliśmy od kolegi okazał się osobnikiem płci męskiej.

Nawet jeśli wydawałoby się, iż kobiecie może być trudno odnaleźć się w tak ‘męskich’ branżach jak motoryzacyjna czy technologiczna – z mojej perspektywy widzę, że niejednokrotnie ta inna perspektywa wręcz pomagała w realizacji wytyczonych celów.

Dzisiaj mogę o sobie powiedzieć że jestem osobą spełnioną, zarówno zawodowo jak i macierzyńsko. Nie ukrywam, że jestem osobą dosyć zapracowaną, ale podpisuje się pod wyczytanym gdzieś powiedzeniem:

Jeśli masz coś pilnego do zrobienia, poproś o wykonanie tego zapracowaną kobietę.

Uważam też, że mam szczęście pracując w firmie, która daje elastyczny czas pracy i szanuje prawa i potrzeby pracownika. Dzięki temu jestem w stanie połączyć pracę zawodową z opieką nad dziećmi, a przy tym znajduję jeszcze czas na swoje zainteresowania, np. dobrą lekturę…

Magdalena Kopiczak, menedżer ds. zarządzania komponentami / systemami inżynieryjnymi / narzędziami / bazami danych / procesami / EOS

Jesteś zainteresowana pracą w Delphi?

Szukamy osób na stanowiska:

Inżynier Testów

Business Process Development Manager

Inżynier ds Testów Samochodowych Systemów Multimedialnych

Zobacz też inne oferty pracy w Delphi!

Zgłoś się już teraz!

delphi-logo-2014_11474784

Zdjęcia: Archiwum prywatne Magdaleny Kopiczak

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie