Czego szukasz

Praca w branży motoryzacyjnej? Delphi zatrudni mamy!

Firma Delphi planuje zatrudnienie nawet 100 osób, a mamy są mile widziane w zespole firmy. Elastyczne godziny pracy, szeroki pakiet benefitów i sympatyczna atmosfera, to świetne warunki dla mam, które wracają do pracy po urlopach rodzicielskich. Sprawdź, czy to praca dla Ciebie. Zobacz co o pracy w Delphi mówi Magdalena Kopiczak, menedżer i mama trójki dzieci.

  • Redakcja portalu Mamo Pracuj - 29/02/2016
Magdalena Kopiczak z Delphi

Firma Delphi szuka wśród mam osób na stanowiska

Business Process Management Developer – zobacz szczegóły

Inżynier Programista – zobacz szczegóły

Inżynier ds Testów Samochodowych Systemów Multimedialnych – zobacz szczegóły

Inne stanowiska, inżynierskie i nieinżynierskie – zobacz

Kobieca perspektywa w branży motoryzacyjnej to strzał w 10!

Praca w branży motoryzacyjnej była chyba zaplanowana dla mnie gdzieś w gwiazdach, bo już gdy byłam małą dziewczynką części samochodowe pojawiały się w okolicach mojej piaskownicy. Mój tato śmiał się wtedy, że mam większe zainteresowanie samochodami niż mój brat, ponieważ nie bałam się ubrudzić smarami i wiedziałam jak nazywają się narzędzia wykorzystywane do naprawy samochodu. Ale wtedy nawet nie śniłam, że mogę być menadżerem w olbrzymim koncernie z branży samochodowej.

Karierę zawodową zdecydowałam się rozpocząć w momencie, kiedy dwóch moich synów było już gotowych do postawienia samodzielnych kroków w przedszkolu, starszy syn miał wówczas 4 a młodszy 2 latka. Przygodę Delphi rozpoczęłam w 2004 roku, w ramach jednego z nowych projektów, którego krakowski zespół właśnie się podejmował.

Dzięki warunkom pracy, jakie oferuje Delphi oraz zaangażowaniu mojego męża byłam w stanie pogodzić rolę mamy i dobrego pracownika. Przez 10 lat pracowałam w trzech różnych zespołach na stanowiskach inżynieryjnych, a w 2014 roku zostałam kierownikiem grupy 14 inżynierów.

Magdalena Kopiczak_500

Dzisiaj jestem kobietą- managerem, a moja rodzina powiększyła się w między czasie o trzeciego synka, który obecnie ma 7 lat. W domu i w pracy otaczają mnie głównie mężczyźni, nawet kot, którego dostaliśmy od kolegi okazał się osobnikiem płci męskiej.

Nawet jeśli wydawałoby się, iż kobiecie może być trudno odnaleźć się w tak ‘męskich’ branżach jak motoryzacyjna czy technologiczna – z mojej perspektywy widzę, że niejednokrotnie ta inna perspektywa wręcz pomagała w realizacji wytyczonych celów.

Dzisiaj mogę o sobie powiedzieć że jestem osobą spełnioną, zarówno zawodowo jak i macierzyńsko. Nie ukrywam, że jestem osobą dosyć zapracowaną, ale podpisuje się pod wyczytanym gdzieś powiedzeniem:

Jeśli masz coś pilnego do zrobienia, poproś o wykonanie tego zapracowaną kobietę.

Uważam też, że mam szczęście pracując w firmie, która daje elastyczny czas pracy i szanuje prawa i potrzeby pracownika. Dzięki temu jestem w stanie połączyć pracę zawodową z opieką nad dziećmi, a przy tym znajduję jeszcze czas na swoje zainteresowania, np. dobrą lekturę…

Magdalena Kopiczak, menedżer ds. zarządzania komponentami / systemami inżynieryjnymi / narzędziami / bazami danych / procesami / EOS

Jesteś zainteresowana pracą w Delphi?

Szukamy osób na stanowiska:

Inżynier Testów

Business Process Development Manager

Inżynier ds Testów Samochodowych Systemów Multimedialnych

Zobacz też inne oferty pracy w Delphi!

Zgłoś się już teraz!

delphi-logo-2014_11474784

Zdjęcia: Archiwum prywatne Magdaleny Kopiczak

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redakcja portalu Mamo Pracuj
Podyskutuj

Jak znaleźć wspólny język z rekruterem? Weź udział w webinarze

W rekrutacji nie ma miejsca na nieporozumienia. To czy znajdziesz pracę może zależeć właśnie od tego pierwszego spotkania. Jeśli więc szukasz pracy lub za chwilę zaczniesz, weź udział w naszym webinarze z firmą Bosch już 2 czerwca o 21:00! Zapisz się już dziś! Nie przegap!
  • Agnieszka Kaczanowska - 21/05/2020

Jak znaleźć wspólny język z rekruterem i dobrze wypaść na rozmowie o pracę?

Jeśli szukasz pracy to wiesz, że rozmowa rekrutacyjna to spotkanie, od którego wszystko zależy.

Jak zatem zaprezentować się rekruterowi, aby zwiększyć swoje szanse?

Co pomaga a co przeszkadza w dobrym zrozumieniu się z rekruterem?

Jakie zwroty i wyrażenia mogą pojawić się w trakcie rozmowy?

Czy znajomość języka korporacji może okazać się kluczowa?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy w trakcie najbliższego webinaru, przygotowanego wspólnie z firmą Robert Bosch Polska w ramach programu #MotherEmpower.

Zapisz się już dziś!

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

W rekrutacji nie ma miejsca na nieporozumienia. Bardzo wiele zależy od tego, na ile dokładnie i w jakim kontekście opiszemy swoje doświadczenie, a także od tego, czy będziemy porozumiewać się z rekruterem wspólnym  językiem.

Dlatego podczas webinaru opowiemy:

  • Jak odpowiadać na pytania, by uwypuklić swoje mocne strony?
  • Jak przedstawić swoje sukcesy i porażki rekruterowi?
  • Jak w precyzyjny sposób opisać swoje umiejętności w CV?
  • Z jakimi zwrotami z tzw. „korpomowy” można się spotkać najczęściej na rozmowie rekrutacyjnej?

Weź udział w naszym webinarze już 2 czerwca i poznaj odpowiedzi na te i wiele innych pytań!

Skąd pomysł na webinar?

Po pierwsze: bardzo wiele zależy od zbudowanej relacji z rekruterem, a dla wielu osób spotkanie z rekruterem wiąże się z ogromnym stresem. Warto zatem wiedzieć jak przygotować się do rozmowy.

Po drugie: silna reprezentacja zespołu firmy Bosch ponownie chce podzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i podpowiedzieć Wam, jak pozytywnie wypaść na rozmowie o pracę!

Po trzecie: firma Bosch jest partnerem Programu Mentoringowego „Mother Empower”, z którego obecnie korzysta 13 kobiet i powoli zbliżamy się do końca programu!

Zapisujesz się? Zapraszamy!

Prowadzące webinar:

Katarzyna Nieroda, HR Business Partner w Robert Bosch

Sama o sobie mówi: „Psycholog, sympatyk człowieka i jego rozwoju. Kompetencje zawodowe zdobywałam na studiach magisterskich na Uniwersytecie SWPS, a także podczas studiów podyplomowych na SGH. Od 17 lat zajmuję się szeroko rozumianym obszarem HR, rekrutacjami, rozwojem, talentami i szkoleniami. Obecnie jako HR Business Partner wspieram managerów Bosch w obszarze HR. Bardzo lubię samorozwój oraz wszelkie aspekty pozwalające na poszerzanie swoich kompetencji miękkich. Prywatnie jestem żoną Przemka, mamą 4 letniego Antka i 7 letniego Franka”.

Agnieszka Goś, HR Business Partner w Robert Bosch

Absolwentka psychologii Uniwersytetu SWPS od wielu lat związana z obszarem HR. Doświadczenie zdobywała w takich firmach jak Nestle i Philips, pełniąc funkcje związane z rekrutacją, szkoleniami i rozwojem, zarzadzaniem talentami. Aktualnie pracuje w Bosch jako HR Business Partner oraz Team Leader Zespołu Rekrutacji wspierając managerów Bosch z obszaru IT. Prywatnie mama dwojga prawie dorosłych nastolatków.

A ja (czyli Agnieszka Czmyr-Kaczanowska) będę miała przyjemność moderować naszą rozmowę! Zapraszam!

Szczegóły organizacyjne webinaru

Kiedy?

  • 2 czerwca br. we wtorek (nie ma za wiele czasu!).

Godzina?

  • 21:00 – to start webinaru, a planowane zakończenie o 22:30.

Czy będzie nagrywany?

  • Tak, o ile technika nie zawiedzie. 🙂

Webinar jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja.

Tak zapisuję się od razu!

Ważna informacja: aby otrzymywać od nas powiadomienia i przypomnienia o webinarze prosimy o wyrażenie zgody na otrzymywanie od nas wiadomości, inaczej nie dostaniesz przypomnienia!

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Robert Bosch? Zobacz pełny profil firmy w Bazie Pracodawców Przyjaznych Rodzicom i poznaj aktualne oferty o pracę!

Zdjęcia i logotypy: własność firmy Robert Bosch.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Agnieszka Kaczanowska
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów. 

Praca zdalna w dobie pandemii oczami rodzica – prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety

Drodzy Rodzice - Mamy i Tatowie, zapraszamy Was do udziału w badaniu, które da nam obraz tego jak zmieniło się Wasze zawodowe życie w ostatnim czasie, gdy pracowaliście z domu #suddenlyremote. Liczymy, że w ten sposób dowiemy się co pozytywnego odkryliście, a co okazało się trudnym wyzwaniem. Pragniemy poznać Wasze wnioski i doświadczenia z pracą i dziećmi w domu. Zapraszamy!
  • Redakcja portalu Mamo Pracuj - 21/05/2020


Praca zdalna w dobie pandemii

Z Waszych odpowiedzi i doświadczeń stworzymy mini-poradnik dla pracodawców i pracujących rodziców, który będzie wskazówką jak skutecznie i przyjemnie można godzić bycie rodzicem z pracą zawodową oraz pomoże łatwiej odnaleźć w tym nowym, nadal zaskakującym nas świecie w czasie pandemii.

#suddenlyremote

Badanie ma na celu pokazanie dobrych praktyk pracodawcom zatrudniającym młodych rodziców. A poradnik, który z powstanie będzie równocześnie efektem pracy dyplomowej pisanej przez słuchaczy słuchaczy studiów podyplomowych na kierunku „Employer Branding – budowanie wizerunku pracodawcy” w Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

#wymianadoświadczeń

Zebrane w ankiecie informacje będą analizowane wyłącznie zbiorczo i tylko na potrzeby pisania pracy dyplomowej, a w kolejnym kroku powstanie mini-poradnik.

Biorę udział w ankiecie!

Będziemy wdzięczni za Wasze opinie i z góry dziękujemy za poświęcony czas. Liczymy na Was i Waszą pomoc.

Zdjęcie: Pixabay.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redakcja portalu Mamo Pracuj
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie

Może Cię zainteresować także:

Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail