Czego szukasz

Praca w bankowości? Weź udział w serii webinarów, które odpowiedzą na Twoje pytania!

Chciałabyś dowiedzieć się, na co zwracają uwagę rekruterzy i jakie kompetencje są najbardziej cenione w bankowości? Jak rozpocząć pracę w banku nie mając doświadczenia w branży? A może pracujesz już w banku i zastanawiasz się, jaką drogę rozwoju dla siebie wybrać? Koniecznie sprawdź, co przygotowałyśmy dla Ciebie wspólnie z Santander Bank Polska!

Grafika zapowiadająca serię webinarów pt. Mamo Pracuj w finansach logo Mamo Pracuj i Santander Bank Polska


Praca w bankowości? Weź udział w serii webinarów, które odpowiedzą na Twoje pytania!

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą ścieżki zawodowej lub dopiero planujesz swoją karierę, to mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Wspólnie z Santander Bank Polska przygotowałyśmy cykl webinarów, który został stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad wejściem do branży bankowej oraz tych, którzy już w niej pracują i szukają dla siebie najlepszej ścieżki rozwoju.

Zapisz się już dziś!

Dowiedz się, jak zacząć pracę w finansach!

Podczas trzech webinarów omówimy wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące rozpoczęcia i rozwoju kariery w branży bankowej. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis zaplanowanych spotkań. Gośćmi webinarów będą ekspertki i menadżerki Santander Bank Polska, które opowiedzą o tym, jak w praktyce wygląda rekrutacja do pracy w banku, co decyduje o sukcesie w tej branży i jak świadomie planować i realizować swoją karierę w finansach.

Dzięki uczestnictwu w naszym cyklu, będziesz mogła krok po kroku przygotować się do wejścia w nową branżę. W trakcie webinarów będzie możliwość zadawania pytań prowadzącym. To idealna okazja, aby poznać odpowiedzi na Twoje pytania. Może okazać się, że to praca idealnie dopasowana do Ciebie i Twoich potrzeb.

Tak, zapisuję się!

Kiedy odbędą się webinary?

Wszystkie spotkania odbędą się w marcu. Dokładnie 2, 16 oraz 30 marca br.! Startujemy już we wtorek, 2 marca o godzinie 20:00.

Kolejne webinary odbędą się także we wtorki o 20.00. Drugi zaplanowany jest na 16 marca, a trzeci, który kończy naszą serię, odbędzie się 30 marca.

Możesz zapisać się jednorazowo na cały cykl i otrzymywać od nas przypomnienie przed każdym wydarzeniem. Kliknij i zapisz się już teraz!

Sprawdź, jakie tematy przygotowałyśmy dla Ciebie!

1) Praca w bankowości. Szanse i wyzwania pracy z klientem – 02.03.2021, godzina 20.00

Ekspertkami będą: Małgorzata Szelwicka, p.o. Dyrektor oddziału Santander Bank Polska oraz Justyna Pietrszewska, Dyrektor oddziału Santander Bank Polska.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Czmyr-Kaczanowska (Fundacja Mamo Pracuj)

W trakcie webinaru porozmawiamy m.in. o tym:

 • Jak może wyglądać ścieżka kariery w Santander Bank Polska?
 • Na czym polega praca w oddziale?
 • Jakie kompetencje są niezbędne do pracy z klientem?
 • Jak połączyć bycie mamą z pracą w banku?

2) Jak być dobrym sprzedawcą w finansach? – 16.03.2021, godzina 20.00

Ekspertkami będą: Małgorzata Szelwicka, p.o. Dyrektor oddziału Santander Bank Polska oraz Justyna Pietraszewska, Dyrektor oddziału Santander Bank Polska.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Czmyr-Kaczanowska (Fundacja Mamo Pracuj)

W trakcie spotkania omówimy zagadnienia aktywizacji, skutecznego poszukiwania nowych klientów oraz odpowiemy na pytania:

 • Jak być dobrym sprzedawcą?
 • Jakie wykształcenie, doświadczenie, cechy charakteru powinien posiadać dobry doradca?

3) Rekrutacja w bankowości oddziałowej, czyli zapytaj o to, co dla Ciebie ważne! – 30.03.2021, godzina 20.00

Ekspertkami będą: Kinga Czyż, specjalistka ds. zasobów ludzkich w Santander Bank Polska oraz Kinga Wodyńska, specjalistka ds. zasobów ludzkich w Santander Bank Polska.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Czmyr-Kaczanowska (Fundacja Mamo Pracuj).

To webinar, podczas którego dowiesz się, jak w praktyce wygląda rekrutacja w branży bankowej, a konkretnie:

 • Jak wygląda proces rekrutacji w sieci oddziałów i jakie są etapy tego procesu?
 • Model Kompetencji Doradcy – jakie są oczekiwania wobec kandydatów?
 • Z jakich narzędzi korzysta się w trakcie rekrutacji?
 • Co powinno się znaleźć w aplikacji?
 • Jak może wyglądać Twój rozwój w sieci oddziału?
 • Jakie benefity oferuje Santander Bank Polska?
 • Jak i gdzie złożyć aplikację?

Zapisz się już dziś !

Poznaj nasze ekspertki

Justyna Pietraszewska
Dyrektor oddziału Santander Bank Polska

Magister Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego o specjalizacji Rynki Finansowe. Od 2013 doradca klienta w Santander Bank Polska. Od 6 lat dyrektor 1 Oddziału w Strzelinie. Pasjonatka rolnictwa. Prywatnie mama 12-letniego Miłosza i rocznego Ignasia. W wolnych chwilach pasjonatka podróży, jazdy na nartach i nurkowania.

Małgorzata Szelwicka
p.o. Dyrektor oddziału Santander Bank Polska

Uzyskała stopień magistra na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Bankowej. Od 15 lat pracuje w finansach. Od 11 lat Pracownik Santander Bank Polska. Od 8 lat menadżer zespołu sprzedażowego. W chwili obecnej p.o. dyrektor 12 oddziału we Wrocławiu. W 2020 Bohaterka Ryzyka Santander Bank Polska. W życiu prywatnym mama 4 letniej Łucji. W wolnych chwilach wolontariuszka Fundacji Santander i skrzypaczka.

Kinga Czyż
Specjalistka ds. zasobów ludzkich w Santander Bank Polska

W Santander Bank Polska pracuje od lutego 2016, zaczynając od stanowiska specjalisty ds. rekrutacji, aktualnie specjalistka ds. zasobów ludzkich. Zajmuje się wsparciem menadżerów i pracowników Sieci Oddziału w zakresie HR. Uwielbia podróże i dobre jedzenie. Jej pasją jest piłka nożna – od lat sędziuje mecze piłkarskie.

Kinga Wodyńska
Specjalistka ds. zasobów ludzkich w Santander Bank Polska

W Santander Bank Polska pracuje od sierpnia 2015, na początku jako specjalistka ds. rekrutacji, a następnie specjalistka ds. zasobów ludzkich. Współpracuje z różnymi jednostkami banku (m.in. IT, czy Obszar Operacji Bankowych), a obecnie wspiera Sieć Oddziałów. Praca w HR jest jej pasją, uwielbia ludzi. Prywatnie mama 4-letniego wulkanu energii. Relaksuje się przy filmie lub książce z gatunku sci-fi i fantasy.

Chcesz poznać najnowsze oferty pracy w Santander Bank Polska? Sprawdź pełną listę!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Szczęśliwa mama i żona. Uwielbia, gdy wokół dużo się dzieje i nieustannie uczy się czegoś nowego o świecie. Baczna obserwatorka zmieniającej się rzeczywistości. Pasjonatka podróży i pysznego jedzenia.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie