Czego szukasz

Praca na rzecz zdrowia ludzi i zwierząt – przyjdź na Dzień Otwarty w Boehringer Ingelheim

W czerwcu, kiedy natura budzi się do życia, firma Boehringer Ingelheim otwiera swoje drzwi, aby podzielić się z Tobą pasją do zdrowia i innowacji. Zapraszamy na Dzień Otwarty, podczas którego będziesz mogła osobiście doświadczyć, jak globalne spojrzenie na farmację i różnorodność kultur tworzą przestrzeń dla rozwoju i sukcesu zawodowego. Spotkanie odbędzie się w formule hybrydowej, a to oznacza, że osoby, którym nie uda się dojechać do Warszawy, będą mogły uczestniczyć on-line. Nie czekaj – zarezerwuj swoje miejsce już teraz!!

Praca na rzecz zdrowia ludzi i zwierząt – Twój nowy cel zawodowy?

Zapraszamy Was na Dzień Otwarty w firmie Boehringer Ingelheim – globalnej firmie farmaceutycznej, która zrzesza wiele kultur i różnorodnych społeczności oraz wprowadza innowacje w dbaniu o zdrowie i lepsze życie ludzi i zwierząt. Spotkanie odbędzie się 7 czerwca w warszawskiej siedzibie firmy.

Zapisuję się!

Co zyskasz uczestnicząc w spotkaniu?

Podczas czerwcowego spotkania będziesz miała okazję:

 • poznać firmę, która dba o zdrowie i lepsze życie ludzi oraz zwierząt,
 • porozmawiać z pracowniczkami i pracownikami,
 • posłuchać inspirujących historii,
 • dowiedzieć się o możliwościach pracy i rozwoju w firmie, która stawia na innowacje,
 • skonsultować CV lub porozmawiać o swojej sytuacji zawodowej,
 • napić się dobrej kawy w przyjaznej atmosferze.

Ramowa agenda

Dołącz do nas i zobacz, co możemy Ci zaoferować. Oto agenda wydarzenia:

 • 9:30 – 9:45 Networking przy aromatycznej kawie: Rozpocznij dzień od nawiązania nowych kontaktów.
 • 9:45 – 10:00 Wprowadzenie do świata Boehringer Ingelheim: Poznaj naszą misję i wartości, które kierują naszą globalną firmą farmaceutyczną.
 • 10:00 – 10:45 Panel dyskusyjny: Jak znaleźć work – parents – life balance i nie zapomnieć o sobie? (Posłuchaj rozmów o równowadze między pracą a życiem rodzinnym).
 • 11:00 – 11:45 Warsztat: Czy aktywność w social mediach może pomóc czy zaszkodzić w budowaniu swojego profesjonalnego wizerunku? (Odkryj, jak media społecznościowe mogą wpłynąć na Twój profesjonalny wizerunek).
 • 11:45 – 12:30 Mini mentoring zawodowy/konsultacje CV (Skorzystaj z porad ekspertów dotyczących Twojego CV).
 • W międzyczasie – networking przy pysznej kawie i przekąskach.

Poznaj nasze ekspertki

Podczas panelu dyskusyjnego o swoich doświadczeniach opowiedzą:

Beata Bachorek

Beata Bachorek – kierowniczka Działu Kontrolingu Finansowego, pracę w Boehringer Ingelheim rozpoczęła w 1996 r. na stanowisku Asystentki Działu Marketingu. Obecnie jest szefową Działu Kontrolingu. Stara się łączyć pracę zawodową z życiem prywatnym, gdyż najważniejsi są dla niej w życiu jej bliscy: rodzina, przyjaciele i znajomi. Jest dumną mamą dorosłego już syna. Stara się też pomagać innym, m.in. udzielając bezpłatnie korepetycji w ramach działalności w Caritasie. Lubi poznawać nowych ludzi i jest ich bardzo ciekawa. Nawet jeśli napotyka w życiu trudności, to zawsze stara się z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Magdalena Dałek-Szachowałow

Magdalena Dałek-Szachowałow – przedstawicielka medyczna, z branżą farmaceutyczną związana już 10 lat. W Boehringer Ingelheim dopiero co świętowała swoją pierwszą rocznicę pracy. Na co dzień pracuje w środowisku lekarskim i zajmuje się szeroko rozumianą edukacją lekarzy: diabetologów, kardiologów, nefrologów oraz lekarzy GP. Istotą jej pracy jest budowanie i zarządzanie relacjami z klientami oraz skuteczne implementowanie strategii promocji leków. Lubi o sobie myśleć i mówić jako odważnej i nieobawiającej się wyzwań kobiecie. Prywatnie jest kobietą głodną życia, radosną i optymistyczną. Jest mamą i żoną. Jej dzieci – Hela i Henio każdego dnia pokazują jej jak dużo jest jeszcze do odkrycia. Kiedy ona stara się ich uczyć wszystkiego o życiu, to właśnie one pokazują jej, że życie z nimi jest wszystkim.

Małgorzata Miklin

Małgorzata Miklin – specjalistka ds. Komunikacji, jej kariera w Boehringer Ingelheim rozpoczęła się od stanowiska Asystentki w dziale Zdrowia Zwierząt. Następnie awansowała na Asystentkę Dyrektora Generalnego. Obecnie pełni funkcję Specjalistki ds. Komunikacji, co daje jej nieustanne możliwości rozwoju i samorealizacji. Wartości firmy (empatia, zaufanie, szacunek i pasja) znajdują odzwierciedlenie w jej codziennej pracy. Prywatnie jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Jej 12-letnia córka uwielbia jazdę konną, natomiast synowie (11 i 8 lat) trenują piłkę nożną. Jest przekonana, że harmonijne łączenie życia zawodowego z życiem rodzinnym pozwala jej być lepszą wersją siebie zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym.

Warsztaty na temat budowania marki osobistej w sieci poprowadzą:

Marta Pogorzelska

Marta Pogorzelska – kierowniczka Działu Personalnego – od 22 lat w działach personalnych w różnych branżach, a od 9 lat w zespole HR w Boehringer Ingelheim. Mama piętnastolatka, fanka muzyki rockowej, koncertów, technologii, social mediów i podróży. Głowa rodziny i zwolenniczka podejścia, w którym biznes służy społecznościom.

Aleksandra Rusin-Mieniewska

Aleksandra Rusin-Mieniewska – kierowniczka Public Relations, z wykształcenia „Turystka”, która od ponad 16 lat podróżuje z Boehringer Ingelheim, zbierając bagaż doświadczeń z różnych działów. Obecnie odpowiada za komunikację zewnętrzną firmy, prowadzi zdrowotne kampanie edukacyjne i angażuje się w projekty z obszaru CSR. Uwielbia odkrywać nowe rzeczy, szczególnie te związane z nowymi technologiami i Social media. Dobrze czuje się w grupie i wierzy, że łącząc siły i doświadczenia, można osiągnąć więcej. Prywatnie mama 2,5 letniego Grzesia, który każdego dnia uczy ją cierpliwości i mobilizuje do odkrywania świata na nowo.

MagdalenaMamaj

Magdalena Mamaj – HR Biznes Partnerka, od 11 lat związana z obszarem HR, w Boehringer Ingelheim pracuje już 9 lat. Jej pasją są ludzie, dlatego praca w dziale HR daje jej mnóstwo radości i satysfakcji. Prywatnie opiekunka 4 letniego terriera, kochająca góry i podróże. Fanka zumby, układania puzzli i oglądania teleturniejów wiedzowych.

Informacje organizacyjne

Spotykamy się już 07.06.2024 o godzinie 9:30 w Warszawie, a z osobami spoza Warszawy – online.

Dokładny adres oraz link do połączenia podamy przy potwierdzeniu uczestnictwa w spotkaniu.

Udział jest BEZPŁATNY, a liczba miejsc na spotkanie stacjonarne jest ograniczona.

Aby wziąć udział w Dniu Otwartym, wystarczy, że zapiszesz się korzystając z poniższego linku. Przed spotkaniem poprosimy Cię o potwierdzenie obecności.

Zapisuję się na spotkanie!

Harmonogram dotyczący zgłoszeń

Wypełnij formularz przez ten LINK do 4.06.2024 (ale jeśli zależy Ci na udziale w spotkaniu stacjonarnym, postaraj się zrobić to jak najszybciej. Jeśli miejsca off-line się wyczerpią wcześniej, pozostanie Ci możliwość śledzenia transmisji on-line.)

Poczekaj na potwierdzenie rezerwacji miejsca.

I daj nam koniecznie znać, jeśli Twoje plany się zmienią. Wczesna informacja o rezygnacji powoli nam zaprosić osobę z listy rezerwowej.

Do zobaczenia w Boehringer Ingelheim!

Kilka słów o firmie

Boehringer Ingelheim to firma z branży farmaceutycznej, która pracuje nad przełomowymi terapiami odmieniającymi życie ludzi i zwierząt – dziś i w przyszłości. Koncentrując się na badaniach naukowych, Boehringer Ingelheim tworzy wartość poprzez wprowadzanie innowacji w obszarach, w których istnieją ważne niezaspokojone potrzeby medyczne. Od założenia w 1885 roku Boehringer Ingelheim pozostaje firmą rodzinną i realizuje swoją długofalową wizję. Firma zatrudnia ponad 52 000 pracowników, którzy obsługują ponad 130 rynków w trzech pionach: leków dla ludzi, leków dla zwierząt i produkcji kontraktowej biofarmaceutyków.

Logotyp Boehringer Ingelheim
Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Mama Wojtusia. Miłośniczka wędrówek górskich i rowerowych (zwłaszcza tych dalekich); uwielbiająca śpiew i taniec, mająca słabość do włoskiej kuchni. Ceni czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi. Z wykształcenia polonistka, doradczyni zawodowa i spec od employer brandingu. Marzy jej się rynek pracy bez stereotypów i uprzedzeń.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie