Czego szukasz

Poznaj firmę przyjazną mamie – Dzień Otwarty we Franklin Templeton

Jeśli szukasz pracy w firmie przyjaznej mamie weź udział w Dniu Otwartym w firmie Franklin Templeton Investments w Poznaniu. To najlepsza okazja aby poznać atmosferę panującą w firmie, porozmawiać z pracownikami, w tym innymi mamami, które podzielą się sprawdzonymi sposobami na łączenie macierzyństwa z pracą. To także szansa, aby zapytać o wszystko co dotyczy rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjnej w międzynarodowej firmie, a także skonsultować swoje CV. Zapraszamy już 19 maja br. Zapisy już trwają >

  • Redakcja portalu Mamo Pracuj - 08/05/2017
Siedziba Franklin Templeton w Poznaniu

Dzień Otwarty dla Mam – 19 maja

Zapraszamy serdecznie wszystkie Mamy wraz z Dziećmi.

19 maja, piątek w godzinach 15:00 do 18:00 (do potwierdzenia)

Budynek Malta House, ul. Baraniaka 6, w Poznaniu

Co się będzie działo?

Ramowy program spotkania:

  • Franklin Templeton Investments – kim jesteśmy i dlaczego wierzymy, że w różnorodności siła
  • Mama w korporacji – czy da się tak pracować, żeby nie zwariować?
  • Spotkanie panelowe z pracownikami FTI – opowiemy co robimy na co dzień, jak się pracuje w tak globalnym i zróżnicowanym środowisku oraz jak to zrobić żeby mieć work – life balance
  • Szukamy talentów – jak do nas dołączyć i na co możesz liczyć?
  • Wycieczka po biurze
  • Kącik rekrutera + Networking – czas na poznanie się bliżej i spotkanie indywidualne ze specjalistami ds. rekrutacji – w tym czasie możesz skonsultować swoje cv, sprawdzić poziom języka angielskiego, zapytać o wszystko co związane z rekrutacją i rozmową kwalifikacyjną.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy sporo atrakcji.

Jak wziąć udział?

Pobierz bezpłatny bilet klikając w poniższy link.

Tak, chcę wziąć udział w Dniu Otwartym > 

Spotkanie jest bezpłatne a dzieci bardzo mile widziane 😉

Zachęcamy także do przeczytania wywiadu z Marią Szlachciak, Manager działu Corporate Accounting w firmie Franklin Templeton Investments, która od 9 lat pracuje w firmie i w rozmowie z nami opowiada czym wyróżnia się firma przyjazna mamie >

Kilka słów o firmie

Franklin Templeton Investments jest międzynarodową organizacją inwestycyjną, a zarazem liderem w zarządzaniu aktywami. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w San Mateo (Kalifornia, USA), a oddziały firmy znajdują się w ponad 30 krajach. Firma Franklin Templeton Investments świadczy usługi i rozwiązania inwestycyjne w ponad 150 państwach na całym świecie.

W Polsce firma ma swoje biura w dwóch lokalizacjach: w Poznaniu i Warszawie. W Poznaniu zatrudnionych jest prawie 800 osób. Franklin Templeton Investments jest firmą, w której aż 60% pracowników stanowią kobiety.

W związku z tym, że poznańskie biuro firmy cały czas się rozrasta, Franklin Templeton Investments nieustannie poszukuje nowych talentów do swojego zespołu. Oferuje możliwość rozwoju osobom, które dopiero zaczynają swoją karierę, jak i specjalistom oraz osobom z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem.

Dlaczego swoją ofertę kieruje właśnie do mam? Gdyż z jednej strony ma świadomość, że mama posiada szereg kompetencji, które sprawiają, że jest świetnym pracownikiem. Z drugiej strony pewność, że praca i warunki, jakie może zaoferować, zapewnią bezpieczną i przyjazną pracę.

Zainteresowana?

Weź udział w Dniu Otwartym i dowiedz się jak dołączyć do firmy! Franklin Templeton Investments poszukuje specjalistów z wielu dziedzin.

Pobierz bezpłatny bilet na Dzień Otwarty >

Nie czekaj! Liczba miejsc ograniczona.

Zobacz profil Franklin Templeton w Bazie Pracodawców Przyjaznych Mamie >

Zdjęcia i grafiki: Franklin Templeton Investments

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redakcja portalu Mamo Pracuj
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także:
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail