Czego szukasz

Porady na start! Bezpłatne doradztwo dla Mam

Planujesz założyć firmę? Nie wiesz od czego zacząć? Jakie dokumenty przygotować i dojakiego urzędu pójść na początku? Nie wiesz, czy założyć działalność, czy bardziej opłaci Ci się spółka?
Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Wspólnie z firmą StillWell organizujemy akcję – Porady na start! Bezpłatne doradztwo dla przedsiębiorczych Mam!

 • Redakcja portalu Mamo Pracuj - 14/04/2015

Projekt Porady na start!

Porady na start! to bezpłatne doradztwo dla przedsiębiorczych Mam. Jeśli planujesz założyć firmę, ale nie wiesz od czego zacząć, jakie dokumenty przygotować, za co zapłacić, a za co niekoniecznie, czy lepsza będzie działalność gospodarcza, czy może spółka cywilna z koleżanką… jeśli masz wiele ważnych pytań, i szukasz rzetelnej odpowiedzi na nie, to nasza akcja jest dla Ciebie!

Odpowiemy na Twoje pytania o następującej tematyce:

 • Ogólne doradztwo jaka forma prawna będzie najodpowiedniejsza w stosunku do potrzeb przedsiębiorczej mamy, czym charakteryzuje się działalność gospodarcza a czym spółka (różnice, korzyści, wady), z jakiej formy prowadzenia firmy lepiej skorzystać, kiedy decydujemy się na współpracę z innymi osobami
 • Jak założyć własną firmę (czy to działalność gospodarczą czy spółkę), gdzie trzeba się udać, jakie dokumenty wypełnić, na co zwrócić uwagę, jakie opłaty należy ponieść
 • Jakie obowiązki ciążą na osobie prowadzącej własny biznes – ogólne kwestie związane np. z księgowością, rachunkiem bankowym, informacjami jakie należy zgłaszać do urzędu skarbowego, sprawozdawczością (to bardziej tyczy nam się spółek)
 • Korzystne rozwiązania pozwalające oszczędzić koszty – na przykład usługa wirtualnego biura, coworking, biurka na godziny itp.

Kto za tym stoi?

Porad udzielą pracownicy firmy StillWell Polska Sp. z o.o., która zajmuje się kompleksową pomocą w zakresie zakładania firm.


 

Jak gdzie kiedy?

Akcja trwa od 14 kwietnia do 15 maja br.

Na Twoje pytania czekamy pod adresem [email protected] Napisz krótko jaką kwestię chcesz skonsultować.

Wszystkie maile przekażemy pracownikom firmy StillWell, którzy skontaktują się z Tobą.

Konsultacje odbywać się będą przez skype, telefon lub mailowo. Dla Mam z Poznania – możliwość osobistego spotkania w biurze StillWell.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Nie zwlekaj, napisz do nas!

Uwaga:

Konsultacja jest bezpłatna i zawiera (do wyboru, jedna opcja):

 • spotkanie osobiste – 45 minut
 • Skype 45 minut
 • porady mailowe – 3 maile
 • telefon – 2 rozmowy telefoniczne
Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redakcja portalu Mamo Pracuj
Podyskutuj

O czym chciałabyś przeczytać na mamopracuj.pl?

Podobno "kto pyta nie błądzi" więc my pytamy Was ;-); o to co dla Was ważne, o czym chcecie czytać na portalu i czego Wam brakuje na www.mamopracuj.pl. Prosimy Was o wypełnienie bardzo krótkiej, a dla nas bardzo ważnej ankiety >>> Dziękujemy!
 • Agnieszka Kaczanowska - 17/04/2016
Stół, kawa i wizytówki mamopracuj.pl

Bo prawda jest taka, że…

Dziewczyny,

prawda jest taka, że bez Was nie istniałby nasz portal. A my chcemy jeszcze lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby, dlatego prosimy Was o odpowiedź na ważne dla nas pytania:

O czym jeszcze chciałabyś przeczytać na www.mamopracuj.pl, jakie tematy są dla Ciebie ważne, jakie akcje, projekty i co Cię interesuje?

Powiedz nam a my przygotujemy takie teksty, jakich szukasz. Nie ma dla nas tematów niemożliwych.

Przygotowałyśmy z Asią bardzo krótką ankietę z powyższymi pytania, wypełnienie jej zajmuje kilka minut, a nam pozwoli jeszcze lepiej dopasowywać treści do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Aby wypełnić ankietę kliknij tutaj >>>

Jeśli masz dużo pomysłów, napisz ile tylko chcesz! Jeśli na razie nic nie przychodzi Ci do głowy, to pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać maila: [email protected] lub [email protected]

W podziękowaniu za zaangażowanie mamy książki dla Was, nagrodzimy 5 najbardziej pomocnych podpowiedzi ;-).

Na Wasze opinie i podpowiedzi czekamy do 25 kwietnia br.

Bardzo dziękujemy!

Agnieszka i Asia

Zdjęcie: Magdalena Trebert

Aktualizacja 13 maja 2016

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi! Za pomysły, sugestie ale też i głosy krytyki. Wszystkie obiecujemy wziąć pod uwagę i mamy nadzieję, że już wkrótce portal Mamo Pracuj będzie lepszy i bardziej pomocny!

Nagrody książki niespodzianki dostają: Ania, Marta, Kasia K, Kasia W i Gosia. Skontaktujemy się z Wami!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Agnieszka Kaczanowska
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów.  
Podyskutuj

Cykl bezpłatnych webinariów dla Mam – zapisy trwają!

Chcesz łączyć pracę z macierzyństwem w zgodzie ze sobą i w takich proporcjach, które są dla Ciebie ok? Pracujesz na etacie, z domu, masz swoją działalność? Weź udział w bezpłatnym cyklu webinarów "Mama w pracy", który organizujemy wspólnie z Family Managerką - Martą Macieszewską-Malinowską. Zapisy na webinaria już trwają!
 • Redakcja portalu Mamo Pracuj - 16/02/2016

Dlaczego warto?

Na każdym spotkaniu otrzymasz mnóstwo pomocnych wskazówek i wsparcia od innych mam. Będzie to także okazja do przyjrzenia się swojej sytuacji i znalezienia najlepszych rozwiązań, idealnych dla Ciebie i Twojej rodziny.

O czym będziemy rozmawiać?

1. Jak łączyć pracę z macierzyństwem? Sprawdzone metody, które pomagają pracującym Mamom – 24 lutego, godz. 20:30

2. Jestem nie tylko Mamą. Jak zadbać o swoje potrzeby i znaleźć czas dla siebie? – 23 marca godz. 20:30

3. Kogo dziś poproszę o pomoc? O asertywności i syndromie Zosi-Samosi -13 kwietnia godz. 20:30

4. Dom pracującej Mamy. O co walczę, a co odpuszczam? – 27 kwietnia godz. 20:30

5. Praca dla Mamy. Jak firmy wspierają pracujących rodziców? – 10 maja godz. 20:30

6. Własny biznes czy etat? Analiza zysków i strat – 24 maja godz. 20:30 >

Jak wziąć udział?

Możesz skorzystać z całego cyklu webinariów lub zapisać się na poszczególne spotkania, tylko te, które Cię najbardziej interesują. Informacji o zapisach szukaj na naszym portalu i Facebooku >

Wszystkie spotkania odbywają się online, wieczorami i są bezpłatne. Potrzebujesz tylko sprawne łącze internetowe i głośniki w komputerze.

Prowadzenie:

Wszystkie webinaria prowadzi Marta Maciszewska-Malinowska (Family Manager, coach dla Mam, zawodowo wspiera pracujących rodziców i firmy przyjazne rodzinie, prowadzi online warsztaty, coaching i webinaria, tworzy programy Working Parents wspierające rodziców w firmach).

Zapisz się na najbliższe spotkanie już dzisiaj!

Webinar: Własny biznes czy etat? Analiza zysków i strat – 24 maja godz. 20:30 >

Ilość miejsc ograniczona!

I ważne informacja!

Do końca maja możesz skorzystać z programu coachingowego DOBRY WYBÓR. Marta pomoże Ci podjąć dobrą decyzję co będzie lepsze dla Ciebie, Twojej rodziny i drogi zawodowej. Własna firma czy jednak praca na etacie? Zapisy i informacje tutaj >

Zapraszamy!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redakcja portalu Mamo Pracuj
Podyskutuj
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie

Może Cię zainteresować także:

Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail