Czego szukasz

Porady na start! Bezpłatne doradztwo dla Mam

Planujesz założyć firmę? Nie wiesz od czego zacząć? Jakie dokumenty przygotować i dojakiego urzędu pójść na początku? Nie wiesz, czy założyć działalność, czy bardziej opłaci Ci się spółka?
Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Wspólnie z firmą StillWell organizujemy akcję – Porady na start! Bezpłatne doradztwo dla przedsiębiorczych Mam!

  • Redakcja portalu Mamo Pracuj - 14/04/2015

Projekt Porady na start!

Porady na start! to bezpłatne doradztwo dla przedsiębiorczych Mam. Jeśli planujesz założyć firmę, ale nie wiesz od czego zacząć, jakie dokumenty przygotować, za co zapłacić, a za co niekoniecznie, czy lepsza będzie działalność gospodarcza, czy może spółka cywilna z koleżanką… jeśli masz wiele ważnych pytań, i szukasz rzetelnej odpowiedzi na nie, to nasza akcja jest dla Ciebie!

Odpowiemy na Twoje pytania o następującej tematyce:

  • Ogólne doradztwo jaka forma prawna będzie najodpowiedniejsza w stosunku do potrzeb przedsiębiorczej mamy, czym charakteryzuje się działalność gospodarcza a czym spółka (różnice, korzyści, wady), z jakiej formy prowadzenia firmy lepiej skorzystać, kiedy decydujemy się na współpracę z innymi osobami
  • Jak założyć własną firmę (czy to działalność gospodarczą czy spółkę), gdzie trzeba się udać, jakie dokumenty wypełnić, na co zwrócić uwagę, jakie opłaty należy ponieść
  • Jakie obowiązki ciążą na osobie prowadzącej własny biznes – ogólne kwestie związane np. z księgowością, rachunkiem bankowym, informacjami jakie należy zgłaszać do urzędu skarbowego, sprawozdawczością (to bardziej tyczy nam się spółek)
  • Korzystne rozwiązania pozwalające oszczędzić koszty – na przykład usługa wirtualnego biura, coworking, biurka na godziny itp.

Kto za tym stoi?

Porad udzielą pracownicy firmy StillWell Polska Sp. z o.o., która zajmuje się kompleksową pomocą w zakresie zakładania firm.


 

Jak gdzie kiedy?

Akcja trwa od 14 kwietnia do 15 maja br.

Na Twoje pytania czekamy pod adresem kontakt@mamopracuj.pl. Napisz krótko jaką kwestię chcesz skonsultować.

Wszystkie maile przekażemy pracownikom firmy StillWell, którzy skontaktują się z Tobą.

Konsultacje odbywać się będą przez skype, telefon lub mailowo. Dla Mam z Poznania – możliwość osobistego spotkania w biurze StillWell.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Nie zwlekaj, napisz do nas!

Uwaga:

Konsultacja jest bezpłatna i zawiera (do wyboru, jedna opcja):

  • spotkanie osobiste – 45 minut
  • Skype 45 minut
  • porady mailowe – 3 maile
  • telefon – 2 rozmowy telefoniczne
Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redakcja portalu Mamo Pracuj
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także:
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail