Czego szukasz

Porady na start! Bezpłatne doradztwo dla Mam

Planujesz założyć firmę? Nie wiesz od czego zacząć? Jakie dokumenty przygotować i dojakiego urzędu pójść na początku? Nie wiesz, czy założyć działalność, czy bardziej opłaci Ci się spółka?
Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Wspólnie z firmą StillWell organizujemy akcję – Porady na start! Bezpłatne doradztwo dla przedsiębiorczych Mam!

Projekt Porady na start!

Porady na start! to bezpłatne doradztwo dla przedsiębiorczych Mam. Jeśli planujesz założyć firmę, ale nie wiesz od czego zacząć, jakie dokumenty przygotować, za co zapłacić, a za co niekoniecznie, czy lepsza będzie działalność gospodarcza, czy może spółka cywilna z koleżanką… jeśli masz wiele ważnych pytań, i szukasz rzetelnej odpowiedzi na nie, to nasza akcja jest dla Ciebie!

Odpowiemy na Twoje pytania o następującej tematyce:

  • Ogólne doradztwo jaka forma prawna będzie najodpowiedniejsza w stosunku do potrzeb przedsiębiorczej mamy, czym charakteryzuje się działalność gospodarcza a czym spółka (różnice, korzyści, wady), z jakiej formy prowadzenia firmy lepiej skorzystać, kiedy decydujemy się na współpracę z innymi osobami
  • Jak założyć własną firmę (czy to działalność gospodarczą czy spółkę), gdzie trzeba się udać, jakie dokumenty wypełnić, na co zwrócić uwagę, jakie opłaty należy ponieść
  • Jakie obowiązki ciążą na osobie prowadzącej własny biznes – ogólne kwestie związane np. z księgowością, rachunkiem bankowym, informacjami jakie należy zgłaszać do urzędu skarbowego, sprawozdawczością (to bardziej tyczy nam się spółek)
  • Korzystne rozwiązania pozwalające oszczędzić koszty – na przykład usługa wirtualnego biura, coworking, biurka na godziny itp.

Kto za tym stoi?

Porad udzielą pracownicy firmy StillWell Polska Sp. z o.o., która zajmuje się kompleksową pomocą w zakresie zakładania firm.


 

Jak gdzie kiedy?

Akcja trwa od 14 kwietnia do 15 maja br.

Na Twoje pytania czekamy pod adresem [email protected]. Napisz krótko jaką kwestię chcesz skonsultować.

Wszystkie maile przekażemy pracownikom firmy StillWell, którzy skontaktują się z Tobą.

Konsultacje odbywać się będą przez skype, telefon lub mailowo. Dla Mam z Poznania – możliwość osobistego spotkania w biurze StillWell.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Nie zwlekaj, napisz do nas!

Uwaga:

Konsultacja jest bezpłatna i zawiera (do wyboru, jedna opcja):

  • spotkanie osobiste – 45 minut
  • Skype 45 minut
  • porady mailowe – 3 maile
  • telefon – 2 rozmowy telefoniczne
Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie