Czego szukasz

Porady księgowe i kadrowe dla mam

Planujesz założyć firmę, ale sprawy dotyczące rejestracji oraz księgowo-podatkowe to dla Ciebie niezbadane lądy? A może już jesteś biznesmamą, ale masz wątpliwości i pytania – dotyczące zatrudniania pracowników, podatków czy księgowości? Mamy coś dla Ciebie – bezpłatne doradztwo dla przedsiębiorczych mam. Wspólnie z firmą Efectivo będziemy pomagać Wam w sprawnym prowadzeniu biznesu.

  • Redakcja portalu Mamo Pracuj - 02/04/2014

Edit 2016: Akcja archiwalna. Prosimy nie przysyłać już zgłoszeń

Co?

Chcemy pomóc mamom, które planują rozpocząć, lub stawiają pierwsze kroki w biznesie.

Prowadzisz własny biznes? Chcesz go rozwinąć? Masz pytania księgowo-podatkowe, albo kadrowe? A może masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jaką formę działalności wybrać? 

Porozmawiaj z naszymi ekspertami i zacznij działać! 

Kto?

Na Wasze pytania odpowiadać będą właścicielki firmy Efectivo:

Marzena Kaczyńska, wspólnik. W Efectivo zajmuje się organizacją biura, marketingiem i sprzedażą. Posiada wieloletnie doświadczenie jako szef działu personalnego i biura zarządu. Mama dwóch nastoletnich córek – Martyny i Oliwii.

Lucyna Wawrzynek, wspólnik. Specjalista w zakresie rachunkowości i podatków z wieloletnim doświadczeniem jako główna księgowa. Posiada świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jest w trakcie uzyskiwania uprawnień biegłego rewidenta.

Agnieszka Krajewska, wspólnik. Specjalista w zakresie kadr i płac. Posiada 15-letnie doświadczenie w obszarze personalno-płacowym. Przez ostatnie trzy lata była prezesem zarządu spółki świadczącej usługi outsourcingu księgowości i kadr dla spółek zależnych oraz kontrahentów ogólnopolskiej grupy kapitałowej.

O firmie Efectivo

Efectivo to firma stworzona przez trzy kobiety z dużym doświadczeniem w zakresie księgowości, kadr, HR oraz organizacji szkoleń. Pracowałyśmy przez wiele lat dla lokalnych firm i międzynarodowych koncernów. Na bazie naszych doświadczeń założyłyśmy firmę, której ideą jest  zapewnienie takiego wsparcia, aby Przedsiębiorca mógł skoncentrować się wyłącznie na biznesie, mając pewność, że wszystko co nam powierza przestaje być jego problemem.

Świadczymy usługi w zakresie księgowości, kadr i płac oraz organizacji szkoleń. Doradzamy oraz pomagamy w założeniu działalności gospodarczej, a także w zakresie rejestracji spółek osobowych i kapitałowych.

Jesteśmy szczególnie otwarte na współpracę z przedsiębiorczymi kobietami, takimi jak my.

Marzena Kaczyńska, Lucyna Wawrzynek, Agnieszka Krajewska

Jak zgłosić się do akcji?

Wyślij do nas maila w tytule wiadomości podając „doradztwo księgowo-podatkowe dla mamowych biznesów”. 

Prosimy, abyś w treści maila podała nam następujące dane i informacje o swoich potrzebach:

  • Imię i Nazwisko
  • Telefon, mail, adres www, kontakt skype (jeśli posiadasz)
  • W jakiej dziedzinie potrzebujesz informacji/wsparcia? Wskaż jeden z poniższych zakresów:

1. Założenie działalności

2. Zagadnienia księgowo-podatkowe

3. Sprawy kadrowe

Podaj jak najbardziej konkretne zagadnienia/pytania o których chciałabyś się coś więcej dowiedzieć. Zwięźle(do 500 znaków) opisz swój problem.

 

W ciągu 3 dni roboczych skontaktujemy się z każdą z Was i umówimy na konsultację. Konsultacje będą odbywać się telefonicznie lub przez skype.

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona. O udziale w konsultacjach decyduje kolejność zgłoszeń.

Dane gromadzone będą wyłącznie w celu realizacji doradztwa w ramach prowadzonej akcji. Dane gromadzić będzie administrator portalu Mamo Pracuj oraz firma Efectivo.

Akcja trwa od 1 do 30 kwietnia 2014.

Nie czekaj!

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redakcja portalu Mamo Pracuj
Podyskutuj

O czym chciałabyś przeczytać na mamopracuj.pl?

Podobno "kto pyta nie błądzi" więc my pytamy Was ;-); o to co dla Was ważne, o czym chcecie czytać na portalu i czego Wam brakuje na www.mamopracuj.pl. Prosimy Was o wypełnienie bardzo krótkiej, a dla nas bardzo ważnej ankiety >>> Dziękujemy!
  • Agnieszka Kaczanowska - 17/04/2016
Stół, kawa i wizytówki mamopracuj.pl

Bo prawda jest taka, że…

Dziewczyny,

prawda jest taka, że bez Was nie istniałby nasz portal. A my chcemy jeszcze lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby, dlatego prosimy Was o odpowiedź na ważne dla nas pytania:

O czym jeszcze chciałabyś przeczytać na www.mamopracuj.pl, jakie tematy są dla Ciebie ważne, jakie akcje, projekty i co Cię interesuje?

Powiedz nam a my przygotujemy takie teksty, jakich szukasz. Nie ma dla nas tematów niemożliwych.

Przygotowałyśmy z Asią bardzo krótką ankietę z powyższymi pytania, wypełnienie jej zajmuje kilka minut, a nam pozwoli jeszcze lepiej dopasowywać treści do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Aby wypełnić ankietę kliknij tutaj >>>

Jeśli masz dużo pomysłów, napisz ile tylko chcesz! Jeśli na razie nic nie przychodzi Ci do głowy, to pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać maila: [email protected] lub [email protected]

W podziękowaniu za zaangażowanie mamy książki dla Was, nagrodzimy 5 najbardziej pomocnych podpowiedzi ;-).

Na Wasze opinie i podpowiedzi czekamy do 25 kwietnia br.

Bardzo dziękujemy!

Agnieszka i Asia

Zdjęcie: Magdalena Trebert

Aktualizacja 13 maja 2016

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi! Za pomysły, sugestie ale też i głosy krytyki. Wszystkie obiecujemy wziąć pod uwagę i mamy nadzieję, że już wkrótce portal Mamo Pracuj będzie lepszy i bardziej pomocny!

Nagrody książki niespodzianki dostają: Ania, Marta, Kasia K, Kasia W i Gosia. Skontaktujemy się z Wami!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Agnieszka Kaczanowska
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów.  
Podyskutuj

Cykl bezpłatnych webinariów dla Mam – zapisy trwają!

Chcesz łączyć pracę z macierzyństwem w zgodzie ze sobą i w takich proporcjach, które są dla Ciebie ok? Pracujesz na etacie, z domu, masz swoją działalność? Weź udział w bezpłatnym cyklu webinarów "Mama w pracy", który organizujemy wspólnie z Family Managerką - Martą Macieszewską-Malinowską. Zapisy na webinaria już trwają!
  • Redakcja portalu Mamo Pracuj - 16/02/2016

Dlaczego warto?

Na każdym spotkaniu otrzymasz mnóstwo pomocnych wskazówek i wsparcia od innych mam. Będzie to także okazja do przyjrzenia się swojej sytuacji i znalezienia najlepszych rozwiązań, idealnych dla Ciebie i Twojej rodziny.

O czym będziemy rozmawiać?

1. Jak łączyć pracę z macierzyństwem? Sprawdzone metody, które pomagają pracującym Mamom – 24 lutego, godz. 20:30

2. Jestem nie tylko Mamą. Jak zadbać o swoje potrzeby i znaleźć czas dla siebie? – 23 marca godz. 20:30

3. Kogo dziś poproszę o pomoc? O asertywności i syndromie Zosi-Samosi -13 kwietnia godz. 20:30

4. Dom pracującej Mamy. O co walczę, a co odpuszczam? – 27 kwietnia godz. 20:30

5. Praca dla Mamy. Jak firmy wspierają pracujących rodziców? – 10 maja godz. 20:30

6. Własny biznes czy etat? Analiza zysków i strat – 24 maja godz. 20:30 >

Jak wziąć udział?

Możesz skorzystać z całego cyklu webinariów lub zapisać się na poszczególne spotkania, tylko te, które Cię najbardziej interesują. Informacji o zapisach szukaj na naszym portalu i Facebooku >

Wszystkie spotkania odbywają się online, wieczorami i są bezpłatne. Potrzebujesz tylko sprawne łącze internetowe i głośniki w komputerze.

Prowadzenie:

Wszystkie webinaria prowadzi Marta Maciszewska-Malinowska (Family Manager, coach dla Mam, zawodowo wspiera pracujących rodziców i firmy przyjazne rodzinie, prowadzi online warsztaty, coaching i webinaria, tworzy programy Working Parents wspierające rodziców w firmach).

Zapisz się na najbliższe spotkanie już dzisiaj!

Webinar: Własny biznes czy etat? Analiza zysków i strat – 24 maja godz. 20:30 >

Ilość miejsc ograniczona!

I ważne informacja!

Do końca maja możesz skorzystać z programu coachingowego DOBRY WYBÓR. Marta pomoże Ci podjąć dobrą decyzję co będzie lepsze dla Ciebie, Twojej rodziny i drogi zawodowej. Własna firma czy jednak praca na etacie? Zapisy i informacje tutaj >

Zapraszamy!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redakcja portalu Mamo Pracuj
Podyskutuj
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie

Może Cię zainteresować także:

Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail