Czego szukasz

Porady księgowe i kadrowe dla mam

Planujesz założyć firmę, ale sprawy dotyczące rejestracji oraz księgowo-podatkowe to dla Ciebie niezbadane lądy? A może już jesteś biznesmamą, ale masz wątpliwości i pytania – dotyczące zatrudniania pracowników, podatków czy księgowości? Mamy coś dla Ciebie – bezpłatne doradztwo dla przedsiębiorczych mam. Wspólnie z firmą Efectivo będziemy pomagać Wam w sprawnym prowadzeniu biznesu.

Edit 2016: Akcja archiwalna. Prosimy nie przysyłać już zgłoszeń

Co?

Chcemy pomóc mamom, które planują rozpocząć, lub stawiają pierwsze kroki w biznesie.

Prowadzisz własny biznes? Chcesz go rozwinąć? Masz pytania księgowo-podatkowe, albo kadrowe? A może masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jaką formę działalności wybrać? 

Porozmawiaj z naszymi ekspertami i zacznij działać! 

Kto?

Na Wasze pytania odpowiadać będą właścicielki firmy Efectivo:

Marzena Kaczyńska, wspólnik. W Efectivo zajmuje się organizacją biura, marketingiem i sprzedażą. Posiada wieloletnie doświadczenie jako szef działu personalnego i biura zarządu. Mama dwóch nastoletnich córek – Martyny i Oliwii.

Lucyna Wawrzynek, wspólnik. Specjalista w zakresie rachunkowości i podatków z wieloletnim doświadczeniem jako główna księgowa. Posiada świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jest w trakcie uzyskiwania uprawnień biegłego rewidenta.

Agnieszka Krajewska, wspólnik. Specjalista w zakresie kadr i płac. Posiada 15-letnie doświadczenie w obszarze personalno-płacowym. Przez ostatnie trzy lata była prezesem zarządu spółki świadczącej usługi outsourcingu księgowości i kadr dla spółek zależnych oraz kontrahentów ogólnopolskiej grupy kapitałowej.

O firmie Efectivo

Efectivo to firma stworzona przez trzy kobiety z dużym doświadczeniem w zakresie księgowości, kadr, HR oraz organizacji szkoleń. Pracowałyśmy przez wiele lat dla lokalnych firm i międzynarodowych koncernów. Na bazie naszych doświadczeń założyłyśmy firmę, której ideą jest  zapewnienie takiego wsparcia, aby Przedsiębiorca mógł skoncentrować się wyłącznie na biznesie, mając pewność, że wszystko co nam powierza przestaje być jego problemem.

Świadczymy usługi w zakresie księgowości, kadr i płac oraz organizacji szkoleń. Doradzamy oraz pomagamy w założeniu działalności gospodarczej, a także w zakresie rejestracji spółek osobowych i kapitałowych.

Jesteśmy szczególnie otwarte na współpracę z przedsiębiorczymi kobietami, takimi jak my.

Marzena Kaczyńska, Lucyna Wawrzynek, Agnieszka Krajewska

Jak zgłosić się do akcji?

Wyślij do nas maila w tytule wiadomości podając „doradztwo księgowo-podatkowe dla mamowych biznesów”. 

Prosimy, abyś w treści maila podała nam następujące dane i informacje o swoich potrzebach:

  • Imię i Nazwisko
  • Telefon, mail, adres www, kontakt skype (jeśli posiadasz)
  • W jakiej dziedzinie potrzebujesz informacji/wsparcia? Wskaż jeden z poniższych zakresów:

1. Założenie działalności

2. Zagadnienia księgowo-podatkowe

3. Sprawy kadrowe

Podaj jak najbardziej konkretne zagadnienia/pytania o których chciałabyś się coś więcej dowiedzieć. Zwięźle(do 500 znaków) opisz swój problem.

 

W ciągu 3 dni roboczych skontaktujemy się z każdą z Was i umówimy na konsultację. Konsultacje będą odbywać się telefonicznie lub przez skype.

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona. O udziale w konsultacjach decyduje kolejność zgłoszeń.

Dane gromadzone będą wyłącznie w celu realizacji doradztwa w ramach prowadzonej akcji. Dane gromadzić będzie administrator portalu Mamo Pracuj oraz firma Efectivo.

Akcja trwa od 1 do 30 kwietnia 2014.

Nie czekaj!

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie