Czego szukasz

Porady księgowe i kadrowe dla mam

Planujesz założyć firmę, ale sprawy dotyczące rejestracji oraz księgowo-podatkowe to dla Ciebie niezbadane lądy? A może już jesteś biznesmamą, ale masz wątpliwości i pytania – dotyczące zatrudniania pracowników, podatków czy księgowości? Mamy coś dla Ciebie – bezpłatne doradztwo dla przedsiębiorczych mam. Wspólnie z firmą Efectivo będziemy pomagać Wam w sprawnym prowadzeniu biznesu.

Edit 2016: Akcja archiwalna. Prosimy nie przysyłać już zgłoszeń

Co?

Chcemy pomóc mamom, które planują rozpocząć, lub stawiają pierwsze kroki w biznesie.

Prowadzisz własny biznes? Chcesz go rozwinąć? Masz pytania księgowo-podatkowe, albo kadrowe? A może masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jaką formę działalności wybrać? 

Porozmawiaj z naszymi ekspertami i zacznij działać! 

Kto?

Na Wasze pytania odpowiadać będą właścicielki firmy Efectivo:

Marzena Kaczyńska, wspólnik. W Efectivo zajmuje się organizacją biura, marketingiem i sprzedażą. Posiada wieloletnie doświadczenie jako szef działu personalnego i biura zarządu. Mama dwóch nastoletnich córek – Martyny i Oliwii.

Lucyna Wawrzynek, wspólnik. Specjalista w zakresie rachunkowości i podatków z wieloletnim doświadczeniem jako główna księgowa. Posiada świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jest w trakcie uzyskiwania uprawnień biegłego rewidenta.

Agnieszka Krajewska, wspólnik. Specjalista w zakresie kadr i płac. Posiada 15-letnie doświadczenie w obszarze personalno-płacowym. Przez ostatnie trzy lata była prezesem zarządu spółki świadczącej usługi outsourcingu księgowości i kadr dla spółek zależnych oraz kontrahentów ogólnopolskiej grupy kapitałowej.

O firmie Efectivo

Efectivo to firma stworzona przez trzy kobiety z dużym doświadczeniem w zakresie księgowości, kadr, HR oraz organizacji szkoleń. Pracowałyśmy przez wiele lat dla lokalnych firm i międzynarodowych koncernów. Na bazie naszych doświadczeń założyłyśmy firmę, której ideą jest  zapewnienie takiego wsparcia, aby Przedsiębiorca mógł skoncentrować się wyłącznie na biznesie, mając pewność, że wszystko co nam powierza przestaje być jego problemem.

Świadczymy usługi w zakresie księgowości, kadr i płac oraz organizacji szkoleń. Doradzamy oraz pomagamy w założeniu działalności gospodarczej, a także w zakresie rejestracji spółek osobowych i kapitałowych.

Jesteśmy szczególnie otwarte na współpracę z przedsiębiorczymi kobietami, takimi jak my.

Marzena Kaczyńska, Lucyna Wawrzynek, Agnieszka Krajewska

Jak zgłosić się do akcji?

Wyślij do nas maila w tytule wiadomości podając „doradztwo księgowo-podatkowe dla mamowych biznesów”. 

Prosimy, abyś w treści maila podała nam następujące dane i informacje o swoich potrzebach:

 • Imię i Nazwisko
 • Telefon, mail, adres www, kontakt skype (jeśli posiadasz)
 • W jakiej dziedzinie potrzebujesz informacji/wsparcia? Wskaż jeden z poniższych zakresów:

1. Założenie działalności

2. Zagadnienia księgowo-podatkowe

3. Sprawy kadrowe

Podaj jak najbardziej konkretne zagadnienia/pytania o których chciałabyś się coś więcej dowiedzieć. Zwięźle(do 500 znaków) opisz swój problem.

 

W ciągu 3 dni roboczych skontaktujemy się z każdą z Was i umówimy na konsultację. Konsultacje będą odbywać się telefonicznie lub przez skype.

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona. O udziale w konsultacjach decyduje kolejność zgłoszeń.

Dane gromadzone będą wyłącznie w celu realizacji doradztwa w ramach prowadzonej akcji. Dane gromadzić będzie administrator portalu Mamo Pracuj oraz firma Efectivo.

Akcja trwa od 1 do 30 kwietnia 2014.

Nie czekaj!

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Podyskutuj

Kobiety biznesu Rakiety – bezpłatne doradztwo i Twoja historia

Wystartuj z biznesem jak rakieta w kosmos! Wspólnie z portalem Oh!me zapraszamy do akcji #KobietyBiznesuRakiety. Cały miesiąc wspieramy i promujemy kobiety przedsiębiorcze, które chwyciły stery w swoje ręce! Chcesz ocenić swój pomysł na biznes, albo dowiedzieć się skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy? A może już jesteś w locie, prowadzisz firmę od lat, ale od kosmosu dzielą Cię lata świetlne? Skorzystaj z bezpłatnego doradztwa firmy Cisnet.pl w ramach naszej akcji. Albo napisz do nas! Pochwal się, pożal, podziel swoją historią! Najciekawsze listy opublikujemy u nas i na portalu dla kobiet Oh!me.

Przedsiębiorczą kobietą być…

Nie dziwią nas statystyki, które stawiają Polki za wzór europejskiej przedsiębiorczości, a liczba firm zakładanych przez kobiety napawa dumą. Dlatego startujemy z akcją, której celem jest promowanie i wspieranie tych kobiet, które chwyciły stery w swoje ręce ruszają w daleką podróż w nieznane! Słowem…

#KobietyBiznesuRakiety

Wspieramy Kobiety, Biznesu Rakiety!

Wiesz, że chcesz, ale nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz fachowego wsparcia? A może prowadzisz biznes ale nie wiesz jak rozwinąć prędkość? Zapraszamy na bezpłatne doradztwo dla przedsiębiorczych kobiet, zarówno tych które już prowadzą swój biznes, jak i tych które dopiero startują! 

Bezpłatne indywidualne doradztwo biznesowe obejmuje wszystkie aspekty związane z otworzeniem firmy, począwszy od pomysłu, poprzez znalezienie źródła jego finansowania do rejestracji działalności gospodarczej. Dlaczego warto skorzystać?

Dzięki naszej akcji dowiesz się:

 • czy Twój pomysł ma szanse powodzenia?
 • jakie są jego słabe i mocne strony?
 • czy możesz starać się o dotację UE i jak napisać wniosek,
 • gdzie i jak uruchomić działalność?
 • jak obliczyć koszty prowadzenia firmy?
 • kiedy zaczniesz zarabiać?
 • kto Ci w tym pomoże?

Możliwe są spotkania osobiste 60 min. (w oddziale firmy w Krakowie, ul. Siemiradzkiego 19/1) albo porady mailowe – do wykorzystania w okresie dwóch miesięcy od zgłoszenia. Dodatkowo do każdej porady dołączony będzie plik z informacjami dotyczącymi porad jak sporządzić biznes plan oraz dostępnych źródeł finansowania działalności gospodarczej.

Kto za tym stoi?

Konsultacje będzie prowadzić Monika Ogórek – Doradca Biznesowy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z nowymi przedsiębiorcami, specjalista w pozyskiwaniu środków unijnych, analityk finansowy, pracownik Cisnet.pl Kancelarii Doradczej Sp. z o.o.

logo_cisnet_male

Głównymi obszarami działalności Cisnet.pl są usługi:

 • Księgowe
 • Wsparcia biznesowego
 • Agencji pracy
 • Szkoleniowe
 • Informatyczne

Cisnet.pl współpracuje z firmami, organizacjami pozarządowymi i osobami fizycznymi.

Jak skorzystać z doradztwa?

Zgłoś się wypełniając formularz, w którym powiesz nam o swoim pomyśle i jak chcesz, abyśmy Ci pomogli. Przedstawiciele Cisnet.pl skontaktują się z Tobą w ciągu 3 dni roboczych.

Akcja trwa od 10 maja do 8 czerwca 2016 r. Uwaga: Liczba konsultacji ograniczona.

Promujemy Kobiety Biznesu Rakiety! Napisz do nas!

Chcemy poznać Twoją historię biznesową. Zarówno taką, która przypomina udany lot rakietą w kosmos, jak również taką, która z rakietą i kosmosem niewiele ma wspólnego.

Napisz do nas o sukcesach i porażkach. O ważnych biznesowych lekcjach i gorzkich nauczkach. O tym co prowadzenie biznesu zmieniło w Twoim życiu na lepsze, albo na gorsze. A może COŚ stoi na przeszkodzie ku temu abyś wsiadła do rakiety i odpaliła? Co to takiego? Podziel się z nami!

Na Twój list czekamy do 8 czerwca. Najciekawsze historie opublikujemy na portalu Mamo Pracuj i/lub na portalu Ohme.pl. Jeśli chcesz, Twój list opublikujemy anonimowo.

Napisz do nas: [email protected]

logo_ohme_640

Kobiety_biznesu_rakiety_fb

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Podyskutuj

O czym chciałabyś przeczytać na mamopracuj.pl?

Podobno "kto pyta nie błądzi" więc my pytamy Was ;-); o to co dla Was ważne, o czym chcecie czytać na portalu i czego Wam brakuje na www.mamopracuj.pl. Prosimy Was o wypełnienie bardzo krótkiej, a dla nas bardzo ważnej ankiety >>> Dziękujemy!
Stół, kawa i wizytówki mamopracuj.pl

Bo prawda jest taka, że…

Dziewczyny,

prawda jest taka, że bez Was nie istniałby nasz portal. A my chcemy jeszcze lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby, dlatego prosimy Was o odpowiedź na ważne dla nas pytania:

O czym jeszcze chciałabyś przeczytać na www.mamopracuj.pl, jakie tematy są dla Ciebie ważne, jakie akcje, projekty i co Cię interesuje?

Powiedz nam a my przygotujemy takie teksty, jakich szukasz. Nie ma dla nas tematów niemożliwych.

Przygotowałyśmy z Asią bardzo krótką ankietę z powyższymi pytania, wypełnienie jej zajmuje kilka minut, a nam pozwoli jeszcze lepiej dopasowywać treści do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Aby wypełnić ankietę kliknij tutaj >>>

Jeśli masz dużo pomysłów, napisz ile tylko chcesz! Jeśli na razie nic nie przychodzi Ci do głowy, to pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać maila: [email protected] lub [email protected]

W podziękowaniu za zaangażowanie mamy książki dla Was, nagrodzimy 5 najbardziej pomocnych podpowiedzi ;-).

Na Wasze opinie i podpowiedzi czekamy do 25 kwietnia br.

Bardzo dziękujemy!

Agnieszka i Asia

Zdjęcie: Magdalena Trebert

Aktualizacja 13 maja 2016

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi! Za pomysły, sugestie ale też i głosy krytyki. Wszystkie obiecujemy wziąć pod uwagę i mamy nadzieję, że już wkrótce portal Mamo Pracuj będzie lepszy i bardziej pomocny!

Nagrody książki niespodzianki dostają: Ania, Marta, Kasia K, Kasia W i Gosia. Skontaktujemy się z Wami!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów. 
Podyskutuj

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×