Czego szukasz

Pomysłowy prezent na 40. urodziny

Na 40. urodziny można ofiarować bliskiej osobie prezent w postaci wspaniałego przeżycia. Niezapomnianą niespodzianką może być zatem lot widokowy motolotnią, balonem lub samolotem. Oryginalnym pomysłem na prezent urodzinowy mógłby być również voucher na profesjonalną strzelnicę, gdzie można korzystać z różnego rodzaju broni palnej.

pudełeczka z prezentami

Pomysły na urodzinowy prezent – loty widokowe

Lot widokowy to rewelacyjny prezent dla każdego miłośnika latania. Upominek – przeżycie to także propozycja dla osób, które wcześniej nie pomyślały, aby skorzystać z tego typu rozrywki.

Lot motolotnią będzie z pewnością ogromnym przeżyciem, które jest w zupełności bezpieczne. Ultralekkim statkiem powietrznym jest właśnie motolotnia. Cena za przelot uzależniona jest od długości jego trwania. Koszt kilkunastominutowego lotu wynosi około 150 złotych. Vouchery realizowane są w różnych miastach Polski, np.: Warszawie, Trójmieście, Toruniu, Bydgoszczy, Wrocławiu, Krakowie czy Poznaniu.

A może samolotem

Oryginalnym prezentem na 40. urodziny będzie również przelot samolotem nad miastem. To niepowtarzalna okazja zobaczyć znane miejsca z zupełnie innej perspektywy.

Posiadacz vouchera na lot widokowy przechodzi krótkie szkolenie dotyczące budowy oraz wyposażenia samolotu. Następnie odbywa się kilkunastominutowy lot. Maszyną steruje zawsze doświadczony i wykwalifikowany pilot.

Przeloty odbywają się takimi modelami samolotów, jak: C172, 182, 206. Za 15 minut podziwiania panoramy miast z lotu ptaka na pokładzie samolotu zapłaci się około 140 złotych.

Na 40 urodziny dla taty, wujka czy brata można ofiarować przelot balonem. Voucher na 30 minutowy lot kosztuje około 400 złotych. Wydarzenie najczęściej organizowane jest tuż po wschodzie słońca lub późnym popołudniem, aby zapewnić uczestnikom zabawy jak najładniejsze widoki. Po wylądowaniu osoby uczestniczące w locie otrzymują pamiątkowe certyfikaty oraz zostają poczęstowani lampką szampana.

Przygoda na strzelnicy

Miłośnik militariów na pewno ucieszy się z możliwości skorzystania z broni palnej na profesjonalnej strzelnicy. Koszt zabawy uzależniony jest od rodzaju wybranej broni a także ilości przeznaczonej dla niej naboi. Za oddanie około 50 strzałów z różnego rodzaju broni, np. glocka, uzi czy karabinu maszynowego, zapłaci się około 200 złotych.

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie