Czego szukasz

Lubimy pomagać. Pomagajmy razem

W tym roku postanowiłyśmy, że nie będzie wielkiej imprezy urodzinowej naszego portalu. Brak imprezy nie oznacza jednak, że nie będzie prezentu! Będzie, ale to my chcemy obdarować dzieci z Ośrodka „Ufność” w Częstochowie. Przyłącz się do nas!  

Ufność i nadzieja

Ośrodek „Ufność” opiekuje się chorymi i porzuconymi maleńkimi dziećmi. Każdego dnia walczy nie tylko o kochające rodziny dla swoich podopiecznych, ale także o przetrwanie. Choć Ośrodek skupia wokół siebie wiele wspaniałych osób dobrej woli, to niestety nie wystarcza aby zapewnić mu istnienie. Dlatego…

Zróbmy razem coś dobrego!

W tym roku postanowiliśmy podzielić się tym co mamy, i z okazji urodzin przekazać pieniądze na działalność Ośrodka. Zachęcamy Was gorąco do przyłączenia się do akcji. Możecie wesprzeć Stowarzyszenie poprzez bezpośrednie wpłaty, ale także kupując nasz kurs – Kurs na biznes. Od wszystkich sprzedanych w grudniu kursów przekażemy 10 zł dla dzieci objętych pomocą Ośrodka.

Ośrodek nie prosi o wpłaty na konto „w ciemno”. Ośrodek prosi o pieniądze na konkretne potrzeby, konkretne faktury, które musi opłacać. Każda wpłacona złotówka będzie pracować dla dzieci.

Przejdź na stronę Ośrodka, dowiedz się więcej i dokonaj wpłaty >>>

Wasza redakcja

Więcej o 3 urodzinach Mamo Pracuj, i tym co przygotowałyśmy dla Was przeczytacie tutaj i tutaj.

Photo credit: duh.denise / Foter / CC BY

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie