Czego szukasz

Pomagaj innym czuć się bezpiecznie

Często na co dzień nie zastanawiasz się nad tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Bliscy ludzie, którzy zawsze są, kiedy tylko ich potrzebujesz, zdrowie, które dopisuje Ci z zasady, wymarzony dom z ogrodem. Jak, przynajmniej częściowo, uchronić się przed utratą tego, co dla nas najcenniejsze?

Jak pomagać innym w osiąganiu bezpieczeństwa i pracować z poczuciem, że to co robię jest naprawdę ważne i potrzebne?

Mama z synkiem na rękach

Dobre życie

Żyjesz w otoczeniu bliskich osób – męża, dzieci, rodziców i rodzeństwa, grona niezawodnych przyjaciół. To najważniejsi ludzie, których kochasz i dla których warto żyć. Twój dom jest Twoją bezpieczną oazą, Twój samochód niezawodnym pomocnikiem w codziennym życiu.

Nieprzewidziane sytuacje

Wydawać by się mogło, że nic nie może zakłócić tej codziennej harmonii. Wszak masz plan na życie, a nieszczęścia dotychczas Cię omijały. Wystarczy jednak nagła choroba czy wypadek, moment nieuwagi lub nieszczęśliwy zbieg okoliczności, by „Twój świat przewrócił się do góry nogami”. Niestety, nie zawsze uda Ci się zapobiec przykrym zdarzeniom, takim, jak nagła hospitalizacja, pożar mieszkania, czy kradzież przedmiotów z domu. Możesz jednak zadbać o przysłowiowy „święty spokój”. Wszak ubezpieczamy, gdyż kochamy – ludzi i miejsca.

Jak chronić najcenniejszy skarb?

Odkąd jesteś mamą bezpieczeństwo Twoich dzieci jest dla Ciebie największym priorytetem. Dbasz o zdrowie, spokojny sen, beztroską zabawę i dobre wykształcenie. Jak dodatkowo zadbać o ich bezpieczeństwo? Zrzucić siebie troskę o przyszłość dzieci w razie nieszczęśliwego wypadku? Kto zrozumie Twoje potrzeby i rozwieje Twoje obawy?

Osobą, która pomoże Ci zadbać o poczucie bezpieczeństwa jest Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji. Zaproponuje, jak możesz ubezpieczyć życie, zdrowie i majątek oraz zapewnić bezpieczeństwo finansowe swoim najbliższym. Dobry Doradca dopasuje produkty ubezpieczeniowo-finansowe do osobistych potrzeb, a w razie potrzeby pomoże Tobie lub Twoim bliskim w uzyskaniu szybkiej wypłaty odszkodowania lub świadczenia ubezpieczeniowego.

Zawarcie umowy ubezpieczenia umożliwi np. sfinansowanie leczenia lub rehabilitacji, naprawę uszkodzonego lub kupienie nowego przedmiotu, który utraciliśmy.

Pracuj z misją

Jeśli jesteś człowiekiem, który czerpie radość z pomagania innym, lubisz kontakt z ludźmi i jesteś osobą komunikatywną i odpowiedzialną pomyśl, czy praca jako doradca ds. ubezpieczeń inwestycji nie byłaby dobrym zajęciem dla Ciebie? Jako mama wiesz, że bezpieczeństwo najbliższych jest najważniejsze i dobrze zrozumiesz swoich klientów i ich potrzeby. Sprzedając coś, w co sama wierzysz i z czego korzystasz, stajesz się najlepszą ambasadorką swoich produktów. Jesteś wiarygodna, przekonująca i umiesz zdobyć zaufanie swoich rozmówców. Jesteś skuteczna. Zarabiasz, sprzedając to, co ważne i potrzebne. To co spróbujesz?

Jeśli chciałąbyś spróbować pracy z Avivą

A może masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o pracy doradcy ds. ubezpieczeń i inwestycji? Ewa Koszykowska-Piasek z przyjemnością odpowie na Twoje pytania pod numerem: 883 570 713. 

 Zapraszamy także do skorzystania z naszego dyżurnego adres mailowego: [email protected]Czekamy na Wasze pytania. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!   

 Akcja rekrutacyjna prowadzona jest do lipca 2015 r. 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie