Czego szukasz

Polska Bezgotówkowa! Otrzymaj darmowy terminal płatniczy!

Polska Bezgotówkowa to program, w którym przedsiębiorcy mogą otrzymać darmowy terminal płatniczy. Ale nie tylko. Jakie jeszcze korzyści daje wzięcie udziału w Polsce Bezgotówkowej?

Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa największych w Polsce wydawców kart i agentów rozliczeniowych. Celem programu jest zwiększenie dostępności do terminali płatniczych. Okazuje się bowiem, że choć w Polsce zostało wydanych blisko 40 milionów kart płatniczych, konsumenci nie zawsze mają możliwość dokonania transakcji bezgotówkowych, a jednym z powodów, dla których posługują się gotówką jest właśnie… brak urządzenia płatniczego!

Polska Bezgotówkowa – na czym polega program?

Program Polska Bezgotówkowa skierowany jest głównie do małych i średnich przedsiębiorców. Warunkiem zakwalifikowania się do programu jest dotychczasowy brak terminala płatniczego w przedsiębiorstwie. Udział w programie mogą wziąć także właściciele firm, którzy przez ostatnich 12 miesięcy nie udostępniali swoim klientom transakcji bez gotówki.

Co można zyskać? Przede wszystkim zakwalifikowani przedsiębiorcy utrzymują darmowe terminale płatnicze. Co więcej, przez 12 miesięcy trwania programu zwolnieni są z opłat za użytkowanie urządzeń. Oznacza to, że nie muszą płacić m.in. prowizji od przeprowadzonych transakcji. Chcesz wziąć udział w programie Polska Bezgotówkowa? Wejdź na https://bezgotowki.pl/o-programie/ i dowiedz się więcej!

W programie do wyboru są terminale różnego typu. Dostępne są zarówno standardowe terminale – w wersji stacjonarnej lub przenośnej – jak i nowoczesne, bezprzewodowe urządzenia z dotykowym ekranem typu smart. Co ciekawe, terminale typu smart po 12 miesiącach trwania programu przechodzą bezpłatnie na własność przedsiębiorcy. Za urządzenia standardowe po 12 miesiącach obowiązuje opłata w wysokości od 39 zł za miesiąc.

Oba rodzaje terminali gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa i przyjmują płatności najpopularniejszymi kartami płatniczymi takimi jak karta Visa, Mastercard, JCB czy UPI, oraz telefonem komórkowym i systemem BLIK.

Ponadto, terminale typu smart są przyjazne w obsłudze, mają wytrzymałą baterię i pozwalają na przechowywanie elektronicznych potwierdzeń transakcji dzięki czemu nie trzeba kupować papieru do terminala.

Terminale płatnicze dają wiele korzyści zarówno klientom, jak i przedsiębiorcom. Z uwagi na to, że wielu klientów woli płacić bezgotówkowo terminale płatnicze pozwalają zwiększyć obroty firmy. Co więcej, w dobie pandemii COVID-19 transakcje bezgotówkowe zyskują na popularności, ponieważ płatności kartą są bezpieczniejsze niż te dokonywane gotówką.

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie