Czego szukasz

Podglądanie na żywo, jak powstaje prawdziwy biznes?

Żyjemy w cudownych czasach, w których możemy się uczyć jak chcemy, kiedy chcemy i w jakiej formie chcemy. Nawet biznesu. W Internecie, mediach społecznościowych, na sali szkoleniowej czy bezpośrednio od mentora – opcji nie brakuje i tylko od naszych chęci i decyzji zależy, z której z nich skorzystamy.

kobieta stoi na tle szarej tablicy, na której narysowane są kredą pomysły powstające w jej głowie

Czas start!

Jeśli tylko mamy pomysł, odwagę i dobre zaplecze do rozpoczynania nowego projektu, nic tylko działać!

W Święta Wielkanocne rozmawiałam z moją Babcią, która ma 102 lata i przeżyła obydwie wojny. I z Mamą, która wychowała się w czasach komunizmu, w których opcje były szalenie ograniczone.

I kiedy dzieliłam się swoimi refleksjami czy wyzwaniami w biznesie, który prowadzę, moja Babcia kompletnie nie mogła ich zrozumieć. I nie dlatego, że nie wie, co to jest Internet (choć to fakt, i nie wie☺).

Po rozmowach z nimi zdałam sobie sprawę, że żyjemy w cudownych czasach pokoju, wolności i demokracji. I większość blokad czy barier stawiamy sobie sami.

Które pokolenie przed nami miało aż tak z górki?

Które pokolenie przed nami miało aż tyle możliwości i wolności, by móc decydować samodzielnie?

Które pokolenie przed nami miało taki nieograniczony dostęp do zasobów z całego świata?

Oczywiście, że mamy swoje trudności, których nasze Babcie i Mamy nie znały. Jesteśmy przepracowani, osłabieni fizycznie i zdrowotnie, dużo słabsi psychicznie. Ale gdy spojrzeć na to z dystansu – na większość tych naszych wyzwań mamy wpływ. I dzisiaj od nas samych zależy znacznie więcej niż 30, 50 czy 70 lat temu. Ja doceniam to codziennie…

Od pomysłu do realizacji, czyli jak to się robi?

Nakarmiona świąteczną odwagą od mojej rodzinnej starszyzny i opatulona słowami wsparcia od Męża i przyjaciółek, sama postanowiłam na wiosnę zaszaleć!

Od roku prowadzę swój biznes w formie offline’owej. Czyli głównie w „prawdziwym” świecie, a internet i media społecznościowe stanowią tylko delikatną komunikacyjną tubę.

Teraz chcę jednak zrobić kolejny krok i postanowiłam przetransformować mój biznes w biznes online.

Od 8 maja do 30 czerwca możesz to obserwować na żywo w zamkniętej Facebookowej grupie Codziennie Zmotywowana. Grupa jest bezpłatna i nie ma żadnych warunków wstępnych. Na oczach grupy przejdę pełen proces od pomysłu do stworzenia strony www z pełną automatyzacją.

Opatulę projekt komunikacyjnie na Facebooku, stworzę pierwsze treści na bloga, e-book i podłączenie newslettera.

Ach, no i sklep – dla mnie to póki co kompletnie terra incognito. Ale do końca czerwca będzie działać!

Jeśli myślisz o swoim biznesie online lub zastanawiasz się, co dalej po urodzeniu dzieci i czy poradziłabyś sobie z biznesem online, nie ma lepszej okazji do nauki.

Poznasz wszystkie etapy tworzenia biznesu online, będziesz mogła śledzić na bieżąco moje wyzwania i sukcesy. Zobaczysz dokładnie, co ile kosztuje i ile tak naprawdę trwa.

Pod koniec czerwca będziesz wiedziała dokładnie, czy biznes online to coś dla Ciebie!

Nie ma lepszego momentu niż TERAZ. Zapraszam☺
Codziennie Zmotywowana

Zdjęcie: 123rf

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem coachem przedsiębiorczości. Wspieram kobiety, które zakładają własnej firmy i pomagam, gdy stawiają w niej pierwsze kroki. Moje motto w pracy coachingowej brzmi „Rób to czego innym się nie chce, a wkrótce będziesz miała to, o czym inni wciąż tylko marzą”.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie