Czego szukasz

Podglądamy mamy w regionach!

Wiemy  doskonale, że aktywne mamy są wszędzie! Tak to już jest, że dzieci dodają energii i pomysłów do działania. Mamy w wielu miastach Polski aktywnie działają, organizując ciekawe wydarzenia w swojej okolicy i prowadząc ciekawe akcje. Nasz nowy projekt  „Aktywna mama w regionie” to w całości Wasz dział na portalu Mamo Pracuj!

Zapraszamy do współpracy wszystkie mamy, które prowadzą regionalne portale informacyjne dla mam, dla rodziców, organizują ciekawe akcje i spotkania dla mam, słowem dzielą się swoją energią, pasją i pomysłami z innymi mamami.  A może znacie takie mamy, o których warto napisać a one nie mają na co czasu? Napiszcie Wy ;-)!

Do Waszej dyspozycji oddajemy:

  1. Dział portalu pod hasłem „mama w regionie”
  2. Miejsce na Waszą reklamę na okres 7 dni
  3. Możliwość opublikowania tekstu o tym co robicie, co siędzieje w Waszym mieście, miasteczku, wsi.  Chcemy, abyście opowiedziały o tym jak działacie, jak zachęcacie inne mamy do aktywności, jakie macie plany i z jakimi wyzwaniami się zmagacie. Oczywiście z informacją o autorce i linkami do Waszych stron etc.
  4.  Możliwość zaprezentowania swoich działań mamom z całej Polski!

Czekamy na wszystkie mamy, które organizują spotkania, warsztaty, publikują lokalne informacje – nie tylko o pracy zawodowej, ale o tym, co robią dla mam w Waszym mieście. Zachęcamy Was do przysyłania regionalnych historii sukcesu – chcemy pisać o mamach z Kalisza, Olsztynka i Biłgoraju, słowem każdego miejsca w Polsce i nie tylko! Drogie Mamy pochwalcie się! Piszcie, kontaktujcie się z nami, a my będziemy publikować i opowiadać wszystkim o tym, co robicie! To Wasz dział na naszym wspólnym portalu.

Niech będzie o Was głośno!

Redakcja zastrzega sobie możliwość wyboru najciekawszych tekstów i limitowania ich publikacji na portalu www.mamopracuj.pl. Zapewniamy jednak, że żaden mail nie pozostanie bez odpowiedzi!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka portalu Mamo Pracuj, absolwentka UEK, z doświadczeniem zawodowym w dużym biznesie. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Pasjonatka górskich wycieczek i Italii w każdej postaci. Marzy o dalekich podróżach i zdobyciu Korony Gór Polski.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie