Czego szukasz

Podaruj wspomnienia i wrażenia – 35 pomysłów na Dzień Dziecka

Wspólne, radosne wspomnienia to najpiękniejszy prezent jaki możemy podarować naszym Dzieciom. Zbliżające się okazje – Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca – to idealny czas na BYCIE razem. Jak spędzić ten czas? Co ekstra zaplanować na wakacje? Wcale nie trzeba wydawać fortuny, by wzbudzić zachwyt w oczach Dziecka.

Podaruj wspomnienia i wrażenia - grafiki Przewodnika

Bezpłatny Przewodnik

Skorzystaj z naszych podpowiedzi dokąd pojechać, co zobaczyć i gdzie spać. 7 województw i 35 atrakcji. A wszystko w jednym bezpłatnym przewodniku pt. „Podaruj wspomnienia i wrażenia”. Wystarczy, że pobierzesz go na swój komputer i możesz zacząć planować przygody.

Przewodnik przygotowała Justyna Wiśniewska, która prowadzi biuro turystyczne lemon&lime i specjalizuje się w kameralnych wyjazdach, zapewniających niezapomniane wrażenia.

A dlaczego wspomnienia są lepsze od zabawek?

Oto 6 subiektywnych powodów:

  • Dziecko nie rzuci prezentu w kąt po kilku dniach i nie stanie się on gratem przestawianym z kąta w kąt w Twoim mieszkaniu.
  • Zdjęcia z wyjazdu przypomną Wam o nim za kilka miesięcy albo lat. Zdjęć zabawek przecież nie oprawisz w ramki albo nie wkleisz do albumu, prawda?
  • Możecie przeżyć niezapomniane przygody, a niezaplanowane atrakcje, będą „gratisem” do wycieczki.
  • Prezent może stać się początkiem wspólnej pasji, miłości do gór, kajaków, która pozwoli budować więź przez lata.
  • Nie musisz się obawiać, że prezent się nie spodoba.
  • Ominie Cię „przyjemność” szukania prezentu w zatłoczonych centrach handlowych, albo na allegro.

My w ramach obchodów Dnia Dziecka 2016 w niedzielę byliśmy w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. „Mamo to jest ekstra, chodź zobaczyć!” i „Wow, ale czadowe!” na zmianę powtarzane przez moje córki utwierdziło mnie w przekonaniu, że to był świetny wybór. A zabawki przecież i tak dostaną. W końcu Babcia z Dziadkiem też będą pamiętać o Dniu Dziecka 🙂
To co, dałaś się przekonać, że warto mieć nasz Przewodnik?

Załączniki

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka portalu Mamo Pracuj, absolwentka UEK, z doświadczeniem zawodowym w dużym biznesie. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Pasjonatka górskich wycieczek i Italii w każdej postaci. Marzy o dalekich podróżach i zdobyciu Korony Gór Polski.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie