Czego szukasz

Podaruj wspaniałe chwile

Prezenty to świetny wynalazek. Zarówno ich przyjmowanie, jak i dawanie sprawia nam prawdziwą radość i przyjemność. A najcenniejsze wcale nie są te najdroższe, ale te dawane ze szczerego serca. Najlepszy prezent to taki, który zapewni nam wyśmienite wspomnienia na długie lata.

Niezapomniane wspomnienia

W czasach, kiedy wszyscy już wszystko mają niełatwo o trafiony prezent. Dlatego od kilku lat robią furorę prezenty niematerialne a w postaci… niezapomnianych przeżyć. Dla kobiety może to być wyjazd do SPA albo kilka sesji egzotycznego masażu. Dla szukającego wrażeń mężczyzny skok na bungee lub lot paralotnią. Choć te przeżycia nie trwają długo, to wspomnienia o nich mogą pozostać żywe na długie lata. Jeżeli w dodatku zostały utrwalone na fotografiach dostajemy bonus w postaci zazdrości naszych przyjaciół, którym możemy się pochwalić naszym bezcennym prezentem. Nie każdy jednak potrzebuje adrenaliny, by poczuć, że żyje. Ważne, by nie uszczęśliwiać nikogo na siłę. Może nie każdy zdecyduje się na skok ze spadochronem, ale nikt nie pogardzi pyszną kolacją z dobrym winem.

Adrenalina i emocje

Swoim ukochanym chcielibyśmy dać wszystko, co najlepsze. Kto nie marzy o kluczykach do luksusowego samochodu? Niestety, niewielu z nas może liczyć na ferrari pod choinką, ale jednorazowa jazda ferrari jest już w zasięgu naszych możliwości. To prezent, który pozwoli nam przeżyć jedne z najbardziej emocjonujących chwil w życiu. Jazda tym kultowym samochodem odbywa się na bezpiecznym torze, na którym można rozwinąć zawrotną prędkość niedostępną na drodze czy nawet autostradzie. Nad całym przedsięwzięciem czuwa instruktor. Firmy oferujące ten niezwykły prezent oferują często dodatkowe atrakcje na przykład w postaci przeszkód na torze, które należy omijać. Asfalt, na którym odbywa się jazda jest zwykle wysokiej jakości, dzięki czemu jazda po nim jest wyjątkowo bezpieczna. 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie