Czego szukasz

Planujesz założyć własny biznes? Koniecznie idź do kina na ten film!

Samotna matka z dwójką dzieci i balastem w postaci niezaradnej rodziny wynajduje mopa i zostaje milionerką. Masz dzieci? Planujesz albo prowadzisz już firmę? Zobacz go koniecznie. Film o potędze marzeń, determinacji i o tym, co w liczy się w biznesie.

Jenniffer Lawrence jako Joy Mangano

Joy Mangano (grana przez świetną Jenniffer Lawrence) jest samotną matką dwójki dzieci obdarzoną genem wynalazcy. Niestety porzuca marzenia z dzieciństwa, świetne świadectwo ze szkoły średniej ląduje w szufladzie, a ona zostaje w domu, pomagając rozwodzącym się rodzicom. Wychodzi za mąż, rodzi dzieci, rozwodzi się i ledwo wiąże koniec z końcem. Wydawać by się mogło, że już nic jej w życiu nie czeka.
Jej były mąż i ojciec, którego ostatnia żona wyrzuciła z domu mieszkają w piwnicy, a matka życie spędza w łóżku nieustannie oglądając seriale.
Kiedy Joy po raz kolejny kaleczy ręce wyżymając mopa z odpadkami szkła, wymyśla takie urządzenie, które wyżyma się samo. Potrzeba nomen omen matką wynalazków.

Zobacz zwiastun:

Na drodze do sukcesu staje brak pieniędzy, nieuczciwi kontrahenci, prawnicy i brutalna rzeczywistość reklamy telewizyjnej… ale Joy Mangano nie akceptuje porażki. Droga do american dream jest długa i wyboista.

Planujesz założyć firmę? Prowadzisz biznes i ciągle masz pod górkę? Masz dzieci? Co prawda Polska to nie to samo co Ameryka w latach 70-tych, ale i tak ten film dodaje skrzydeł. Joy jest zdeterminowana, wie czego chce i w końcu po to sięga.

Do jej sukcesu przyczynia się najlepsza przyjaciółka, wspiera ją babcia (choć reszta rodziny to źródło nieustających kłopotów). Motorem działań Joy są marzenia z dzieciństwa i pełne ufności spojrzenie kilkuletniej córki.

Świetna aktorska gra Jenniffer Lawrence, Bradley’a Coopera i Roberta de Niro. Przygotuj się na 2 godziny wyboistej drogi po sukces!

Film oparty jest na autentycznej historii Joy Managano, amerykańskiej matki i bizneswoman, wynalazczyni mopa i właścicielki biznesowego imperium.

Film ma premierę dzisiaj (8 stycznia 2016).
„Joy”
Reż. David O.Russel

Zdjęcie: Foxmovies.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka portalu Mamo Pracuj, absolwentka UEK, z doświadczeniem zawodowym w dużym biznesie. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Pasjonatka górskich wycieczek i Italii w każdej postaci. Marzy o dalekich podróżach i zdobyciu Korony Gór Polski.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie