Czego szukasz

Pierwszy album na zdjęcia dla dziecka – na jaką okazję wręczyć?

Kiedy rodzi się dziecko, liczy się każda chwila z nim spędzona. Obserwujemy je uważnie, wypatrując pierwszy uśmiech. Nawet jeśli potem widzimy ich niezliczoną ilość, to i tak każdy sprawia taką samą radość, którą chciałoby się zachować na zawsze. Nawet najmniejsze gesty nigdy nie powszednieją i wciąż na nowo zaskakują. Szczególnie w pamięć zapadają zabawne sytuacje. Dzieci jak nikt inny potrafią wpadać na niesamowite pomysły, że aż ciężko za nimi nadążyć!

album na zdjęcia - pamiątka dla dziecka

Album na zdjęcia dla dziecka

Z tego powodu dzieci często są bohaterami wielu opowieści rodzinnych. Niestety, nawet gdy wydaje nam się, że będziemy o tym wszystkim pamiętać za 10 lat, okazuje się, że wspomnienia zacierają się i utykają gdzieś w ciemnych zakamarkach naszej pamięci. Na szczęście w dobie nowoczesności, większość telefonów komórkowych jest wyposażona w dobrej jakości aparaty fotograficzce. Pomagają one uwiecznić te cenne chwile.

Dawniej zdjęcia trzeba było wywołać, aby móc robić kolejne. Teraz nie jest już to konieczne, ponieważ mamy pojemne pamięci telefonów i komputerów. Kiedyś wywołane fotografie przechowywało się w albumie na zdjęcia, do którego był łatwy dostęp dla wszystkich domowników. Czasy się zmieniły, ale pragnienie zatrzymania w pamięci ulotnych chwil pozostała. Dlatego mimo wszystko warto zadbać o zdjęcia, choćby dla samego dziecka.

Pierwszy album dziecięcy można podarować już jako prezent na Chrzest Święty

Wykonując zdjęcia przy pomocy telefonu, rzadko kiedy zastanawiamy się, co z nimi się stanie za kilka lat, gdy telefon się zepsuje lub będziemy chcieli go wymienić. Trzeba wziąć pod uwagę, że kolekcjonowane zdjęcia nie są tylko dla rodziców, ale przede wszystkim dla dziecka. Warto zatem przygotować dla dziecka niespodziankę, którą będzie można mu wręczyć jak podrośnie. Pierwszy album dziecięcy można wręczyć już na Chrzest Święty, a nawet Baby Shower. Stanie się on idealnym prezentem, który będzie zapełniał się fotografiami dziecka od samych narodzin. Na rynku dostępne są albumy, których okładka ozdobiona jest religijnymi motywami lub dziecięcymi gadżetami jak wózeczek, smoczek itp.

Albumy dziecięce na Roczek

Kolejną okazją, na którą świetnie sprawdzi się album dla dziecka na prezent, są pierwsze urodziny. Jest to bardzo uroczysty moment, na który przygotowuje się specjalny prezent. Poza zabawki, które niewątpliwie ucieszą malucha, warto przekazać mu pamiątkę. Taką rolę spełni właśnie album dziecka. Wybierając album na fotografie, można być pewnym, że jak żaden inny prezent zostanie on wykorzystany. Rodziców zachęci to do wydrukowania nowych i uporządkowania już istniejących zdjęć.

Na szczególną uwagę zasługują w tym przypadku albumy, które poosiadają okładkę, na której można dodać odcisk dłoni i stopki dziecka. Urocze są także posrebrzane modele, których okładka wygląda jak ramka zdjęcia.

Co sprawi, że album na zdjęcia dzieci stanie się niepowtarzalny?

Szczególnie warte zainteresowania są albumy na zdjęcia z możliwością personalizacji. Takie albumy mogą zawierać indywidualny grawer na okładce, który jest wykonywany na zlecenie klienta. Wspaniałym pomysłem jest zdecydowanie się na album z nadrukiem zdjęcia /grafiki. Alternatywą jest umieszczenie w środku albumu personalizowanej dedykacji.

Szeroka oferta albumów na zdjęcia przeznaczonych dla dzieci, można znaleźć w ofercie sklepu alechrzest.pl Specjalizuje się on w wysokiej klasy produktach dla dzieci, z możliwością indywidualnej personalizacji.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie