Czego szukasz

Z kim wysłać dziecko na pierwsze kolonie?

Planujesz wakacje i chciałabyś wysłać swoje dziecko na pierwsze kolonie? Z kim wysłać je na wyjazd? Zapraszam na pierwsze kolonie dla dzieci pt. Z nami nuda się nie uda. Jeśli Twój skarb ukończył 6 lat, to możesz zrobić mu test dorosłości i wysłać na pierwsze wakacje bez rodziców i babć. Osobiście gwarantuję, że będzie super! Zarezerwuj wyjazd ze zniżką!

Chłopiec na koloniach

Jeśli sama kiedyś jeździłaś na kolonie, to pewnie pamiętasz ten pierwszy wyjazd, pełen obaw, niepewności, może trochę strachu. A po tygodniu wcale nie chciałaś wracać do domu. Zawiązały się wakacyjne przyjaźnie, poznałaś świat bez mamy i taty. Swój własny, nowy świat.

Teraz możesz podarować to samo swojemu dziecku. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie dobrze zaopiekowane i szukasz sprawdzonego biura podróży, to przychodzę Ci z pomocą i zapraszam na kolonijny wyjazd do Zawoi.

Pierwsze kolonie Twojego dziecka

Oferta jest skierowana szczególnie do rodziców, którzy wysyłają swoje dzieci po raz pierwszy. Kadra opiekunów jest specjalnie wyszkolona i ma doświadczenie w pracy z nowicjuszami. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 11 lat.

Wyjazd pt: Z nami nuda się nie uda potrwa 8 dni.

W planie dnia są zajęcia sportowe, warsztaty kulinarne i ciekawe wycieczki. Istnieje także opcja wykupienia kolonii z warsztatami językowymi. Wieczorem zaprosimy dzieci na seanse filmowe, ogniska i oczywiście niezapomniane zabawy taneczne.

pierwsze kolonie twojego dziecka

Dzieci będą zakwaterowane w ośrodku Harnaś w Zawoi, w którym będą miały okazję korzystać z basenu, jacuzzi, piaszczystego boiska do siatkówki i małego placu zabaw. Pokoje są przestronne, kilkuosobowe, z łazienką.

Podczas kolonii zapewniamy dzieciom 4 smaczne posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację).

pierwsze kolonie dziecka

ośrodek harnaś boisko

ośrodek harnaś pokoje

Z ręką na sercu gwarantuję, że twoje dziecko nie zazna nudy, a każdy dzień będzie niezapomniany dzięki obszernej fotorelacji.

Jeśli jesteś zdecydowana, zadzwoń do mnie:

Justyna Wiśniewska,

tel.: 691 838 899

lub napisz, z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania: [email protected]

Dokładne informacje znajdziesz tu: www.lemonandlime.pl/moje-pierwsze-kolonie-z-nami-nuda-sie-nie-uda/

Pierwsze kolonie Twojego dziecka odbędą się w terminie 11.08 – 18.08.2018 

Przy zapisach podaj hasło Mamo Pracuj – dostaniesz 40 zł zniżki, w sam raz na kieszonkowe dla dziecka 😉

A może marzy Ci się rodzinna Toskania? Też mam coś dla Ciebie. Sprawdź! 

dzieci na trampolinie

Zdjęcia: Patart i ośrodek Harnaś.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Miłośniczna podróży i pasjonatka dobrego jedzenia. Od lat prowadzi swoje biuro turystyczne i organizuje niezwykłe wyjazdy i podróże z pasją i wielką radością. Zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą biura Lemon & Lime.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie