Czego szukasz

Patronujemy inicjatywie #MamyWkoronie – dołącz do akcji!

Akcja #MamyWkoronie zainicjowana przez serwis M jak Mama, aby wesprzeć kobiety w ciąży i młode mamy. Dla kobiet oczekujących w najbliższym czasie urodzenia się dziecka jest to szczególnie trudny moment. Cała akcja ma dać tym kobietom poczucie, że nie są same w tej niezwykle ważnej chwili. Dołącz do akcji!

kobieta w ciąży widoczny brzuszek ciążowy

#MamyWkoronie

Kobiety, które w zbliżających się tygodniach przyjścia na świat dziecka obawiają się, że ze względu na panującą epidemię będą zdane same na siebie. Akcja #mamywkoronie ma im dać wsparcie i informację, że są z nimi tysiące kobiet i setki położnych. Żadna z tych kobiet nie urodzi sama.

Wizja samotnego porodu towarzyszy wielu kobietom, ponieważ z powodu epidemii koronawirusa wstrzymano porody rodzinne. Na oddziałach ginekologiczno-położniczych zakazano również odwiedzin, co tylko może potęgować uczucie osamotnienia.

#MamyWkoronie – nie jesteś sama!

Jeśli zostałaś mamą właśnie w czasie epidemii możesz podzielić się swoimi doświadczeniami. Możesz w ten sposób wesprzeć inne kobiety, które to mają jeszcze przed sobą. Przyjście na świat dziecka to szczególny czas i możemy wspierać się właśnie w tym szczególnym czasie.

Możecie napisać o swoich doświadczeniach i pod artykułem w serwisie MjakMama, na Facebooku lub Instagramie. Możesz to również zrobić pisząc list do redakcji. Pamiętaj o hastagu #mamyWkoronie

Dołącz do akcji #MamyWkoronie

Piszcie o swoich doświadczeniach pod artykułem, na naszym Facebooku, Instagramie, a także na swoich profilach w social mediach. Swoje historie możecie opowiedzieć również w listach do redakcji, na które czekamy tutaj.

Zdjęcie: Pixabay
Grafika: MjakMama

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redaktor portalu Mamo Pracuj. Prywatnie spełniona, pełnoetatowa mama dwóch wspaniałych synów i żona, starająca się znaleźć swój patent na work - life balance. Absolwentka UJ. Miłośniczka kina, muzyki i książek.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie