Czego szukasz

Kto jeśli nie mamy, kiedy jeśli nie na wiosnę?

1 marca rusza trzeci etap Kampanii Jestem Kobietą, dbam o siebie i dziecko. Największa polska sieć laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA, oferująca ponad 2500 rodzajów testów diagnostycznych dostępnych również bez skierowania od lekarza pierwszego kontaktu, zaprasza mamy i ich dzieci do skorzystania z pakietów badań kontrolnych w wyjątkowych cenach.

Mamy oraz ich pociechy, które nie ukończyły 16. rok życia, mogą skorzystać z oferty badań z 65% zniżką.


To oferta wprost wymarzona dla mam, które za jednym zamachem mogą zadbać o zdrowie swoje – to zawsze odkładamy na bliżej nieokreśloną przyszłość, prawda? – i swoich dzieci. Zawsze lepiej zapobiegać, niż leczyć. Początek wiosny to doskonały czas na zmiany: zdrowa mama i zdrowe dziecko będą wyglądać i czuć się kwitnąco i nie braknie im energii do nowych wyzwań. A jeśli badania wychwycą jakiekolwiek nieprawidłowości – wiosenny zastrzyk energii doda sił do zmierzenia się z problemem i pokonania go w zarodku.

Aby uzyskac bon na badania dla siebie lub dziecka wystarczy zarejestrowac się na stronie Kampanii www.kobieta.diagnostyka.pl i odpowiedzieć na kluczowe pytanie:
dlaczego wzięłam udział w Kampanii?

Zapobiegliwe mamy mają szanse wygrać nie tylko zdrowie, ale i nagrody rzeczowe: wakacje zagraniczne, weekendy w SPA oraz pakiety pobrania komórek macierzystych.

Pamiętaj: Kampania rusza 1 marca i potrwa do 31 maja 2015 roku. Czeka na Ciebie ponad 400 placówek DIAGNOSTYKI w całej Polsce.

Portal Mamo Pracuj objął Kampanię Jestem Kobietą, dbam o siebie i dziecko patronatem.

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie