Czego szukasz

Konkurs: Moje dziecko, ja i mój biznes!

Zapraszamy Was serdeczeni do udziału w konkursie: „Moje DZIECKO, JA i mój BIZNES– czyli historia o tym, jak moje dziecko zainspirowało mnie do tworzenia i założenia własnej firmy”. Organizatorem konkursu jest Fundacja BUENA i Dizajn Przyjazy Dzieciom. My z przyjemnością patronujemy tej akcji! Sprawdźcie szczegóły!

Konkurs na najciekawszą historię odpowiadającą na temat: „Moje DZIECKO, JA i mój BIZNES” skierowany jest do Kobiet, które po urodzeniu dziecka, bądź jeszcze w czasie ciąży, postanowiły założyć swoją własną działalność i realizować swoje pasje. 

Jakie jest zadanie konkursowe?

Zadaniem konkursowym jest opisanie swojej historii odpowiadającej na temat: „Moje DZIECKO, JA i mój BIZNES”. Historii od momentu pojawienia się pomysłu na biznes, poprzez narodziny dziecka, aż po założenie działalności. Tekst może mieć do 4 000 tys. znaków ze spacją oraz zawierać od 1 – 4 fotografii/ grafik/ilustracji.

Konkurs trwa od 5 do 31 stycznia br. 

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu >>>

Gdzie przesyłać prace konkursowe?

Swoją historię należy przesłać na adres: [email protected]  wraz z podpisanym oświadczeniem o przysługujących do niego prawach autorskich (do pobrania na stronie konkursowej: www.dizajnprzyjaznydzieciom.pl, w tytule wiadomości wpisując „Moje DZIECKO, JA i mój BIZNES”.

Jakie nagrody czekają?

 I MIEJSCE 

  • publikacja zwycięskiej historii na łamach portalu „Mamo Pracuj” oraz miejsce na baner reklamowy zwycięskiej firmy na okres 14-stu dni (wymiary 234 na 120 px) na stronie www.mamopracuj.pl 
  • publikacja zwycięskiej historii na stronie projektu Fundacji „Dizajn Przyjazny Dzieciom” (www.dizajnprzyjaznydzieciom.pl) oraz miejsce na baner reklamowy zwycięskiej firmy na okres 30-stu dni (wymiary 250 na 250 px) na stronie www.dizajnprzyjaznydzieciom.pl.

 II MIEJSCE

  • publikacja zwycięskiej historii na stronie projektu Fundacji „Dizajn Przyjazny Dzieciom” (www.dizajnprzyjaznydzieciom.pl) oraz miejsce na baner reklamowy zwycięskiej firmy na okres 14-stu dni (wymiary 250 na 250 px) na stronie www.dizajnprzyjaznydzieciom.pl.

 III MIEJSCE

  • publikacja zwycięskiej historii na stronie projektu Fundacji „Dizajn Przyjazny Dzieciom” (www.dizajnprzyjaznydzieciom.pl) oraz miejsce na baner reklamowy zwycięskiej firmy na okres 14-stu dni (wymiary 250 na 125 px) na stronie www.dizajnprzyjaznydzieciom.pl.

CZEKAMY NA WASZE HISTORIE! 🙂

 

 

 
Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie