Czego szukasz

Przedsiębiorczość ma wiele twarzy – II Forum Mam

Zapraszamy aktywne mamy do udziału w drugim już Forum Przedsiębiorczych Mam zatytułowanym „Przedsiębiorczość ma wiele twarzy”, które odbędzie się 22 października 2015 roku w Warszawie. Można przyjść z dzieckiem. Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie odbywa się m.in. pod patronatem Mamo Pracuj.

Baner II Forum Mam w Warszawie

Czym jest Forum?

Forum Przedsiębiorczych Mam to konferencja dla kobiet, które poszukują nowych sposobów na realizowanie siebie i swoich pomysłów w sferze zawodowej. Zależy nam na tym, aby zainspirować uczestniczki Forum Przedsiębiorczych Mam do szukania w sobie odwagi, by spełniać swoje zawodowe marzenia. I by znalazły społeczność osób, które będą je w tym wspierać. – mówi Marta Waszczuk, założycielka Klubu Przedsiębiorczych Mam, organizatora konferencji.

W pierwszej części Forum poznamy mamy, które z powodzeniem kroczą różnymi ścieżkami zawodowymi. Swoje historie opowiedzą kobiety, które są przedsiębiorcze na różne sposoby. Będą mamy prowadzące stowarzyszenie, mama która swoją pasję zamieniła w firmę i mama pracująca na etacie. Ta część zakończy się panelem zatytułowanym „Przedsiębiorczość ma wiele twarzy”.

W drugiej części dnia odbędą się warsztaty i indywidualne konsultacje dające konkretną wiedzę i umiejętności. Uczestniczkom proponujemy: Grupę Coachingową, Akademię Przedsiębiorczych Mam, Blogowe ABC dla Mamy, Grupę Mentoringową, Konsultacje „Przedsiębiorcza na etacie” oraz Konsultacje Prawne.

Mamy będą mogły wybrać najbardziej interesujący je temat i formę pracy. Przez cały dzień będą okazje do spotkań, wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów.

Transmisja on-line!

Z myślą o mamach, które nie będą mogły dotrzeć na konferencję osobiście, uruchomimy internetową transmisję on-line umożliwiającą obejrzenie pierwszej części w Internecie. Tym samym zasięg naszej konferencji stanie się ogólnopolski – dodaje Marta Waszczuk.

Forum Przedsiębiorczych Mam to możliwość zrobienia czegoś dla siebie bez konieczności organizowania opieki do dziecka. Zapraszamy mamy także w towarzystwie dzieci. Na miejscu dostępne będą salki zabaw, plac zabaw oraz animatorki.

motto_forum_mam_600_ver2

Garść szczegółów

Forum Przedsiębiorczych Mam odbędzie się 22 października 2015 roku w M65 przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie w godzinach 10.00 – 14.30.

Więcej informacji, szczegółowe opisy poszczególnych warsztatów i konsultacji oraz możliwość zakupu biletu znajdują się na stronie www.forummam.pl. Liczba miejsc ściśle ograniczona. Zarejestruj się już dziś.

Nasz portal objął spotkanie swoim patronatem!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie