Czego szukasz

Organizacja wyjazdu integracyjnego – czy warto wynająć profesjonalną firmę?

Wyjazdy integracyjne stały się już niemal tradycją zarówno w małych, średnich, jak i dużych firmach. O ile w przypadku zaledwie kilku pracowników organizacja takiego wyjazdu może nie być zbyt skomplikowanym przedsięwzięciem, w przypadku większej grupy osób staje się prawdziwym wyzwaniem logistycznym. Jak to wszystko zaplanować? Czy warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy? Podpowiadamy w poniższym wpisie!

Mężczyzna planuje wyjazd

Czym odznaczają się dobrze zorganizowane wyjazdy integracyjne? Przede wszystkim świetną lokalizacją, ale także odpowiednim zaplanowaniem czasu na budowanie relacji w zespole oraz ciekawymi atrakcjami. Jeśli zastanawiasz się, czy będziesz w stanie samodzielnie zaplanować taki wyjazd, zachęcamy do lektury poniższego artykułu!

Wyjazdy firmowe warte zapamiętania

Organizacja wyjazdu integracyjnego dla firmy to konieczność zadecydowania w wielu istotnych kwestiach. To na przykład: lokalizacja, noclegi, transport, ubezpieczenie uczestników wyjazdu, ale także atrakcje, zabawy, gry terenowe czy integracyjne, które przyczynią się do realizacji głównego celu takiego wyjazdu. Pomysły na takie wyjazdy firmowe i ich realizacja mogą być sporym wyzwaniem. Aby zaliczyć wyjazd integracyjny do naprawdę udanych, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Kompleksowa organizacja wyjazdów integracyjnych dla firm

Skorzystanie z usług profesjonalnej firmy, zajmującej się kompleksową organizacją wyjazdów integracyjnych dla firm, pozwoli zaoszczędzić wiele stresu, a przede wszystkim czasu. Eksperci od wyjazdów firmowych mają bowiem przygotowaną ogromną bazę pomysłów na wyjazd, który naprawdę przyczyni się do integracji pracowników konkretnej firmy. Dysponują także bazą sprawdzonych miejsc noclegowych i doświadczeniem w kwestii organizacji wygodnego oraz bezpiecznego transportu.

Dlaczego jeszcze warto wynająć firmę do organizacji wyjazdów integracyjnych? Ponieważ profesjonaliści od wyjazdów firmowych zadbają również o idealne warunki do integracji. Gry terenowe, indoorowe oraz outdoorowe gry integracyjne, szkolenia team buildingowe, pikniki, imprezy plenerowe oraz wieczory tematyczne są ich specjalnością. To właśnie z takich atrakcji i wydarzeń pracownicy odniosą najwięcej korzyści i najwięcej zapamiętają.

Wyjazd firmowy online? To możliwe!

W związku ze znacznym zwiększeniem nacisku na pracę z home office, coraz więcej pracowników zamyka się we własnym domu, zamiast integrować się z resztą zespołu. To nie odbiera jednak możliwości realizacji programu integracyjnego – także w formie online. Firma organizująca wyjazdy firmowe może zorganizować także ciekawe zajęcia wirtualne. Dzięki nim pracownicy będą mieli okazję zagrać w różnego rodzaju gry scenariuszowe lub obejrzeć, a nawet uczestniczyć w występach artystycznych.

Wybierając firmę do organizacji wyjazdu firmowego, zarówno w formie klasycznej, jak i online, warto kierować się przede wszystkim jej wieloletnim doświadczeniem, ale także opiniami innych klientów.

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: Canva

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie