Manager regionalny – mama, pasjonatka zdrowego odżywiania

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Poznań i okolice
Lokalnyrolnik.pl

Lokalnyrolnik.pl to wirtualny bazar na którym można kupować lokalną i ekologiczną żywność prosto od rolników bez pośredników w najlepszych cenach na rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy dynamicznej mamy, na stanowisko:

Manager Regionalny

miejsce pracy: Poznań i okolice

Poszukujemy mamy – apostoła zdrowego stylu życia do promocji inicjatywy LokalnyRolnik.pl w Poznaniu. Jeżeli chciałbyś współtworzyć alternatywny system dystrybucji lokalnej i ekologicznej żywności to właśnie Ciebie szukamy!

Zadania:

  • Poszukiwanie rolników i drobnych wytwórców do współpracy
  • Otwieranie i wsparcie grup zakupowych
  • Zarządzanie logistyką dostaw
  • Promocja regionalna
  • Odpowiedzialność za rozwój biznesu w Poznaniu

Oferujemy:

  • Bardzo inspirującą pracę, w której nie ma rutyny
  • Niezależne stanowisko w regionie
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole
  • Możliwości rozwoju

Oczekujemy:

  • Minimum 2-letnego doświadczenia w  marketingu
  • Mocnej orientacji na cel
  • Znajomości rynku lokalnej i ekologicznej żywności (targi, wytwórcy i inne inicjatywy)
  • Doskonałej organizacji pracy, samodzielności oraz odpowiedzialności w działaniu
  • Umiejętności komunikacji: przekazywania wiedzy, prowadzenia spotkań i prezentacji grupowych
  • Biegłe poruszanie się w Internecie
  • Prawa jazdy

Dodatkowe atuty:

  • Zamiłowanie do zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia
  • Kontakty w lokalnych mediach
  • Prowadzenie bloga kulinarnego lub parentingowego
  • Znajomość marketingu internetowego (Social Media, SEM, SEO,…)

Jeżeli jesteś zainteresowana,  prześlij nam CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny z uzasadnieniem dlaczego chcesz u nas pracować.

Adres: [email protected]

Chcesz wiedzieć więcej o Lokalnym Rolniku? Przeczytaj jak powstała ta inicjatywa i kto za tym stoi.

Zobacz jak pracuje Ania, managerka regionalna z Warszawy.