AML & Sanctions Processing Officer/Junior Process Officer

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Łódź
Nordea - stary pracodawca

Lokalizacja: Łódź

Godziny pracy: zmiana popołudniowa 14.00 – 22.00

Do Nordea poszukujemy osób chętnych rozpocząć swoją przygodę z bankowością na stanowisku AML & Sanctions Processing Officer/Junior Process Officer.

Dołączysz działu KYC (Know-Your-Customer), w którym codziennie przeciwdziałamy przestępstwom finansowym. Wspieramy zabezpieczenie transakcji przechodzących przez nasz bank na całym świecie. Dział KYC Nordea jest jedynym tak dużym miejscem w Łodzi, w którym zdobędziesz wiedzę z zakresu przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy.

Nordea jest nie tylko największym bankiem skandynawskim, ale także jednym z większych pracodawców w Polsce (zatrudniamy 4500 osób). Z nami masz możliwość nabyć nowe umiejętności, zapoznać się z pracą w międzynarodowym środowisku prosto z nowoczesnego biura w samym centrum Łodzi. Atmosfera współpracy sprawia, że rodzi się tutaj wiele opcji, aby uczyć się, rozwijać umiejętności oraz dalej budować karierę.

Dołączysz do działu Know Your Customer, gdzie oceniamy potencjalne ryzyko nielegalnych przedsięwzięć w relacji klient – bank.

Korzyści:

Wygodna lokalizacja

Nasze biuro znajduje się w ścisłym centrum Łodzi na al. Piłsudskiego 86.

Skandynawska kultura pracy

Nie zaznasz jej w żadnej innej organizacji. W Nordea nie ma sztywnych korporacyjnych ram. Cenimy swobodę, która pozowli Ci na połączenie pracy z rolami, które odgrywasz w życiu prywatnym.

Ścieżki rozwoju

Zdecydujesz, którą drogę obierzesz: liderską lub specjalistyczną. Bez względu na wybór, krok po kroku zdobędziesz potrzebną wiedzę, a możliwość bycia mentorem w przyszłości pomoże Ci doskonalić umiejętności miękkie.

Dostęp do języków

Kontakt z krajami skandynawskimi sprawi, że przyswojenie podstaw norweskiego czy fińskiego stanie się bajecznie proste. Codziennie również będziesz mieć styczność z językiem angielskim.

Platforma kafeteryjna

Każdego miesiąca otrzymasz dodatkową kwotę do wykorzystania na dowolne benefity, od biletów do kina, kartę sportową aż po weekend w SPA. Niewykorzystaną kwotę możesz przelać na swoją kartę pre-paid i wykorzystać w dowolny sposób.

Karta sportowa i opieka medyczna

W zachowaniu równowagi między życiem zawodowym a prywatnym niewątpliwie pomaga sport. Karta otworzy Ci dostęp do większości obiektów sportowych i rekreacyjnych w Polsce. O Twoje zdrowie zadba prywatna przychodnia medyczna. Możesz wykupić pakiet indywidualny lub rozszerzyć go o partnera bądź zadbać o całą rodzinę.

Drużyny Sportowe

Masz możliwość dołączenia do m.in. grupy biegowej Nordea Runners, która liczy już ponad 120 osób w Łodzi! Większość biegów jest sponsorowanych przez Nordea.

Dodatkowe aktywności

Lubisz pisać artykuły, udzielać wywiadów, a może świetnie czujesz się przed kamerą? Angażujemy pracowników w nasze działania employer brandingowe. Chodzimy na targi pracy, jesteśmy mentorami, występujemy w lokalnej TV. Tak, wszystko w godzinach pracy.

Codzienne zadania:

  • Ocena czynników ryzyka
  • Zbieranie i weryfikacja danych klientów
  • Monitorowanie podejrzanych transakcji klientów
  • Budowanie profile ryzyka klienta

Naszą pracę wykonujemy na wewnętrznych systemach bankowych, dlatego nie mamy bezpośredniego kontaktu z klientem.

Kogo szukamy?

Współpraca, Odpowiedzialność za własną pracę, Pasja, Odwaga – to nasze wartości, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy.

  • Język angielski na poziomie min. B1
  • Otwartość na nowe zadania
  • Zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji
  • Analityczny umysł
  • Gotowość do pracy w godzinach popołudniowych w wymiarze pełnego

Wcześniejsze doświadczenie w bankowości nie jest wymagane.

KLIKNIJ w poniższy link aplikacji:

Pamiętaj, aby składając aplikację, uwzględnić poniższą klauzuę w swoim CV:

In accordance with art. 6 (1) a and b. Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation) hereinafter ‘GDPR’. I agree to have: my personal data, education and employment history proceeded for the purposes of current and future recruitment processes in Nordea Bank Abp.

The administrator of your personal data is: Nordea Bank Abp operating in Poland through its Branch, address: Aleja Edwarda Rydza Śmiglego 20, 93-281 Łodź. Your personal data will be processed for the recruitment processes in Nordea Bank Abp. You have a right to access your personal data, right to rectify and right to delete. Disclosing the personal data in the scope specified by the provisions of Polish Labour Code from 26 June 1974 and executive acts are mandatory. Providing personal data is necessary to conduct the recruitment processes. The request for the deletion of your personal data means resignation from further participation in recruitment processes and causes the immediate removal of your application. Detailed information concerning processing of your personal data can be found at: http://www.nordea.com/Images/33-355365/nordea-com-careers-job-pl-en.pdf

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.