Czego szukasz

Odkryj z nami wyższy poziom kobiecości! Vol. 2 w Warszawie

Oh!me zaprasza po raz drugi na wydarzenie „Kobieca strona mocy. Odkryj z nami wyższy wymiar kobiecości. Vol. 2”. Wśród gości m.in. Andrzej Depko opowie o kobiecej seksualności, Agnieszka Graff o macierzyństwie, youtuberka Red Lipstick Monster o tajnikach makijażu. Te i wiele innych tematów dotyczących zdrowia, związków, relacji, urody, czy naszej kobiecości na jednym spotkaniu 3 grudnia w Warszawie. Wstęp bezpłatny! Zapraszamy

Radosne kobiety

Kobieca strona mocy

Odkryj z nami wyższy poziom kobiecości! Vol. 2

Będzie zatem to, co kobiety lubią najbardziej – czyli rozmowy z ekspertami o rzeczach dla nas ważnych czyli o miłości, o relacjach, naszych emocjach, zdrowiu, modzie, urodzie i seksualności – to dla duszy, a dla ciała możliwość zakupów na stoiskach wystawców, gdzie każda z nas z pewnością znajdzie coś dla siebie. Spotkamy producentów kosmetyków, odzieży, bielizny, biżuterii, żywności, wydawnictwa, kliniki urody i inne.

3 grudnia b.r. w Warszawie

Babka do wynajęcia przy ul. Młocińskiej 5/7

Swoją obecnością zaszczycą nas m.in.: dr Andrzej Depko, dr Agnieszka Graff, Ania Witowska, Małgorzata Ohme, Bianca- Beata Kotoro, Jola Lewicka, Ula Wiszowaty, Aleksandra Gelo- Piesta, Tatiana Pałucka i Katarzyna Gruk, Jolanta Łuczkowska, Maja Józefowicz, dr Agnieszka Nalewczyńska, Jacek Tulimowski.

Tematy, które poruszymy podczas spotkania:

 • „Tajemnice kobiecej seksualności” Andrzej Depko
 • „Macierzyństwo w patriarchacie – „Babskie opowieści” i co z nich wynika” dr hab. Agnieszka Graff
 • „Brama do kobiecego ciała” Bianca – Beata Kotoro
 • „Żyję jak chcę, a nie jak muszę, czyli przepis na osobiste szczęście” Anna Witowska, Kobiecy Punkt Widzenia
 • „Kariera czyli od pomysłu do realizacji” Urszula Wiszowaty
 • „Jak pokochać swoje ciało?” Jola Lewicka
 • „Jak zdjęcia zmieniają postrzeganie swojej kobiecości – tajemnice zawodowe i sprawdzone sposoby na wykreowanie siebie” Tatiana Pałucka i Katarzyna Gruk
 • „Mam tę Moc” Aleksandra Gelo-Piesta
 • „Wszystko jest możliwe, w każdym wieku” to warsztat dla dojrzałych kobiet, które z jakichś powodów uważają, że ich czas minął. Jolanta Łuczkowska
 • „Medycyna estetyczna w służbie młodości – najnowsze trendy” dr n.med. Agnieszka Nalewczyńska
 • „Rewolucja w samobadaniu piersi” Maja Józefowicz

Będzie również można spotkać się i obejrzeć prace Oli Lubczyńskiej– malarki, portrecistki, coacha. Jej obrazy są wyrazem fascynacji szeroko pojętą kobiecością. Sama określa je ilustracjami na płótnie ze szczyptą magii, naiwności, czasem z przymrużeniem oka, ale też głęboko zerkającymi w damskie dusze. Jej bohaterki walczą ze słabościami, samotnością, imponują siłą, zarażają beztroską i ciepłym uśmiechem. Mają swoje tajemnice. Są nietuzinkowe, wyjątkowe. Jak każda kobieta. Prace Oli znajdują się w wielu zakątkach świata. Jeden z jej obrazów wziął udział w charytatywnej aukcji w finale Miss World 2015 w Chinach.

Ponadto odbędzie się pokaz marki Cybex, producenta luksusowych fotelików samochodowych, nosidełek i wózków. Zostaną zaprezentowane kolekcje: Jeremy Scott, „Butterfly” oraz „Birds of paradise”.
Dla uczestników przygotowano także warsztaty i wiele konkursów, organizowanych co godzinę, w których do wygrania będzie mnóstwo wspaniałych produktów!
O przekąski zadba Dziki ryż.

Wstęp bezpłatny!

Szczegóły wydarzenia >> oraz na Facebooku >>

kobieca-strona-mocy-vol2-plakat

Zdjęcie tytułowe: nadesłane przez organizatora

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie