Czego szukasz

Odkryj wyższy poziom kobiecości z Oh!me

Odkryj wyższy poziom kobiecości i nabierz mocy na spotkaniu 24 września w Warszawie. Ciekawe wykłady i rozmowy z ekspertami oraz specjalistami o… związkach, relacjach, emocjach, zdrowiu i urodzie, czyli tym wszystkim co nasze, kobiece. Dagmara Skalska, Ewa Tyralik, Anna Witowska, Małgorzata Ohme i wiele innych energetycznych kobiet. Zapraszamy w imieniu Organizatora wydarzenia, portalu Oh!me.

Kobieca strona mocy – 24 września w Warszawie

A wszystko to będzie się działo 24 września w Warszawie w przepięknej, inspirującej białej przestrzeni o loftowym klimacie w Domu Handlowym Mysia 3, w godzinach 11.00-19.00. Wspaniałe wydarzenie dla kobiet „Kobieca strona mocy. Odkryj z nami wyższy poziom kobiecości” organizowane przez portal Oh!me

Będzie to energetyczne spotkanie, podczas którego każda z uczestniczek poczuje, jak wielka moc i siła tkwi w kobietach.

To będzie Nasz czas. Rozmowy z ekspertami i specjalistami o związkach, relacjach, emocjach, zdrowiu i urodzie. Słowem o tym wszystkim, co dotyczy nas, kobiet. Podczas spotkania będą miały miejsce wykłady i dyskusje, do udziału w których Was zachęcamy, bo właśnie tutaj z pewnością znajdziecie odpowiedzi na wiele nurtujących Was pytań i naładujecie swoją moc energią innych kobiet.

Odkryj z nami wyższy poziom kobiecości

W spotkaniu wezmą udział wspaniałe prelegentki oraz cudowne kobiety, które mają dla Was wiele cennych wskazówek do przekazania, i z którymi będziecie mogły nawiązać bezpośredni kontakt:

Dagmara Skalska – autorka bloga Projekt Egoistka oraz książek „Egoizm, to nie grzech!”
Wykład: „Pozytywny egoizm = siła kobiety”

Ewa Tyralik – szefowa portalu dojrzewalnia.pl. Trenerka Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii. Zawodowo i osobiście zafascynowana pracą z przekonaniami oraz możliwościami rozwojowymi, jakie stwarza Internet.
Wykład: „Co z tą kasą? Jak mieć serce, głowę i rękę do pieniędzy”

Magdalena Jarzębowska – psycholog, doświadczony psychodietetyk, autorka programu zmienswojenawyki.pl. Propaguje interdyscyplinarne podejście do problemu nadwagi i otyłości. Jest wice prezesem Towarzystwa Psychodietetycznego, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Autorka książki „Krótka bajka
o odchudzaniu z happy endem” oraz współautorka książki do wspólnego czytania, dla dzieci i dorosłych „Kuchnia pełna przygód, czyli tajniki dobrego odżywiania”.
Wykład: „Jak odzyskać wpływ na swoje ciało – w kontekście ciągłego odchudzania się.O poczuciu sprawczości”

Anna Witowska – Kobiecy Punkt Widzenia doświadczona trenerka, która od lat skutecznie przeprowadza kobiety od frustracji, niskiego poczucia wartości i zagubienia – do motywacji, dumy
z siebie, pełni energii.
Wykład: „Wewnętrzna moc”

Małgorzata Zawada  trener posiadający ponad 23-letnie doświadczenie w pracy zawodowej w dziedzinie kosmetyki pielęgnacyjnej i kolorowej, kosmetologii, wizażu, kosmetyki leczniczej
i upiększającej. Działa charytatywnie oraz wykonuje pracę społeczną wykorzystując zdobyte doświadczenie w pomocy osobom potrzebującym wsparcia w pielęgnacji z uwagi na stan zdrowia. Promuje ideę kosmetyki pozytywnej.
Wykład: „Psychokosmetyka- czyli jak kosmetyki/ zabiegi pielęgnacyjne wpływają na nasze samopoczucie”

Karina Dudek- Miracka – Dyrektor Zarządzająca, Klinika Miracki. Manager z dwudziestoletnim doświadczeniem zdobytym w globalnych koncernach kosmetycznych.
Wykład:„Piękna, czyli jaka? Oswajamy medycynę estetyczną”

Iwona Kossakowska – pedagog, psychoterapeuta systemowy, mediator rodzinny i sądowy. Posiada bogate doświadczenie zawodowe jako menadżer w instytucjach rynkowych. Współpracuje
z fundacją Savant działającą na rzecz dzieci i dorosłych z ADHD i zespołem Aspergera oraz zaburzeniami pokrewnymi. Na co dzień zajmuje się terapią indywidualną, par i grupową, pracuje
z dziećmi z dysfunkcją na różnych płaszczyznach, poradnictwem ogólnym oraz prowadzi warsztaty psychoterapeutyczne i rozwojowe dla dzieci i dorosłych.
Wykład: „Podróż w czasie – pomiędzy przeszłością, a przyszłością”

Imprezę poprowadzi Małgorzata Ohme – psycholog i psychoterapeuta dziecięcy, młodzieżowy i rodzinny.

Ponadto odbędą się warsztaty, pokazy i wiele konkursów organizowanych co godzinę!
W gronie wystawców znajdą się producenci kosmetyków, odzieży, bielizny, biżuterii, żywności, wydawnictwa, kliniki urody i inne.

O przekąski zadba Dziki ryż.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny dla wszystkich!

Szczegóły spotkania TUTAJ >>
Oraz na FB >> 

Kontakt: Aleksandra Sakowicz,  [email protected], [email protected]

Zdjęcia: własność Organizatora spotkania

wyzszy-poziom-kobiecosci-ohme-plakat

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie