Czego szukasz

O pracy i pasji, życiu i przyjemnościach – rozmowa z Agnieszką w Mumspace Podcast

Chcesz dowiedzieć się jak działa Fundacja MamoPracuj? Jaką pomoc możesz znaleźć na portalu? Czym jest platforma talenti.pl i do kogo jest kierowana? Jak wygląda rynek pracy i rekrutacja? Posłuchaj rozmowy Agnieszki Czmyr-Kaczanowskiej, Współzałożycielki Fundacji, w podcaście Magdy Sudak z Mumspace. Zapraszamy!

Mumspace Podcast - czego dowiesz się z podcastu?

Czego dowiesz się z podcastu?

  • Jak wygląda rynek pracy i proces rekrutacji,
  • Z czym muszą mierzyć się mamy szukające pracy,
  • Jak mądrze pomagać mamom, chcącym wrócić na rynek pracy,
  • Co tracą pracodawcy zamykając się na rekrutacje mam i dlaczego nie warto brać pierwszej lepszej oferty?
  • Dlaczego MamoPracuj, a nie na przykład tato…,
  • Jakie podcasty i książki poleca Agnieszka, a jakie Magda?

Zapraszamy do odsłuchu:

O autorce

Magda Sudak prowadzi Mumspace Podcast, w którym wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet. Zaprasza specjalistów różnych dziedzin, by rozmawiać na ciekawe i ważne tematy z punktu widzenia niekoniecznie tylko rodzicielek. Ponadto prowadzi bloga o tej samej nazwie. W życiu prywatnym jest mamą dwójki urwisów.

Co znajdziesz na portalu mamopracuj.pl?

Setki tekstów odpowiadających na potrzeby mam, historie sukcesów, inspirujące wywiady, pomysł na pracę lub… spędzanie czasu wolnego. Ponadto znajdziesz tam liczną bazę ofert pracy i bazę Pracodawców Przyjaznych Rodzicom. Jeśli jeszcze nie trafiłaś na portal, zapraszamy do lektury!

Zobacz także: A gdyby rekrutacja była dopasowana do potrzeb kobiet? – Talenti.pl

O Talenti.pl

Talenti.pl to miejsce, które ma na celu odwrócenie procesu rekrutacji. Stworzone z myślą o wszystkich kobietach poszukujących wsparcia i wskazówek, jak być zauważoną na rynku pracy. Platforma jest również przestrzenią dla pracodawców. Pozwoli ona szybko i skutecznie znaleźć świetne kandydatki na stanowiska!

Zdjęcie: Magda Trebert

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Świeżo upieczona żona, absolwentka szkoły artystycznej, posiadająca wrażliwe i wnikliwe spojrzenie, dbająca o detale, ceniąca kreatywne podejście. W wolnych chwilach poświęca się fotografii, celebruje picie kawy, zachwyca się pięknem otaczającego świata.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie