Czego szukasz

Nowy iMac M1 – 3 powody, by sięgnąć po komputer od Apple

Trudno sobie wyobrazić dziś życie bez dobrego komputera. Choć w większości domów królują popularne pecety, coraz chętniej użytkownicy sięgają po modele spod znaku jabłuszka, czyli produkty firmy Apple. Jednym z nich jest iMac – komputer, który był rewolucją już od momentu, kiedy pojawił się na ryku, a każde kolejne generacje tylko ugruntowują jego pozycję wśród użytkowników. Ma na to wpływ między innymi system operacyjny macOS, który nie tylko jest bardzo wydajny, ale pozwala na współpracę z wszystkimi urządzeniami finy Apple. Dlaczego warto zaopatrzyć się w komputer iMac?

Nowy iMac M1

1. iMac – dlaczego warto?

Dla użytkowników innych systemów operacyjnych, w których regularnie dochodzi do zmian interfejsu i pojawiania się i znikania nowych funkcjonalności system macOS jest sporym zaskoczeniem. Jest on prosty, ale bardzo funkcjonalny i każdy, kto choćby raz miał do czynienia z komputerem iMac poradzi sobie z jego obsługą niezależnie od modelu, na którym mu przyjdzie pracować.

Dołączone do niego programy zapewniają komfortową pracę oraz możliwość dopasowania ustawień do własnych upodobań. System ten gwarantuje również bezpieczeństwo użytkownikom ze względu na małą podatność na szkodliwe oprogramowanie oraz wirusy.

2. Nowy iMac M1

Nowy iMac to potężne urządzenie, które w stosunku do innych produktów Apple posiada dużą moc obliczeniową procesora, gwarantującą szybkość pracy. Dzięki temu nadaje się nie tylko dla zwykłych użytkowników – zadowoleni będą z niego nawet profesjonalni graficy, muzycy czy fotografowie.

Urządzenie wyposażone jest w kamerę rejestrującą obraz w jakości FullHd, a także mikrofon, zapewniający bardzo wysoką jakość nagrań dźwiękowych. Można to ocenić dzięki wbudowanym w komputer sześciu głośnikom hi-fi. Nowy iMac M1 w sklepie Lantre dostępny jest dla każdego, kto od komputera wymaga najwyższej jakości wykonania oraz perfekcyjnego działania.

3. iMac – komputer dla każdego

Kiedy po raz pierwszy włączymy komputer iMac, pewnym zaskoczeniem może być fakt, iż jest już na nim zainstalowany system operacyjny. Dzięki prostej konfiguracji każdy nowy użytkownik bez trudu sobie z nim poradzi, by już po chwili cieszyć się zakupionym sprzętem.

Prostota obsługi nie oznacza jednak małej funkcjonalności, a wręcz przeciwnie. Większość z funkcji nie wymaga po prostu długiej konfiguracji, jak na przykład usługa Time Machine, umożliwiająca tworzenie automatycznych kopii zapasowych projektów, nad którymi pracujemy.

Komputery iMac są wykonane z bardzo solidnych materiałów, nie trzeba martwić się więc o przypadkowe zniszczenie urządzenia. Dlatego trudno dziwić się, iż ich popularność w Polsce stale rośnie.

Zdjęcie: partnera portalu

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie