Czego szukasz

Nowoczesne i sprawdzone pieczątki od Modico

W średniowieczu czy wiekach późniejszych pieczęcie były wykorzystywane powszechnie. Z tamtego okresu pochodzi nawet ich podział z uwagi na wykorzystany materiał pieczętny. Wówczas, poza woskiem, wykorzystywano również tusz (pieczęć tuszowa) czy lak (pieczęć lakowa). Możni i władcy używać mogli również pieczęci metalowych (bulla) czy kopcowych (dymna). Takie zróżnicowanie miało znaczenie – fakt, że dany ród wykorzystywał taką, a nie inną pieczęć, świadczyło o jego możności, dodawał prestiżu. Choć współcześnie pieczęcie (poza sądownictwem) nie są praktycznie używane, nie można zapomnieć o ich godnym następcy. Pieczątki, gdyż o nich mowa, wykorzystywane są powszechnie. Firma Modico zajmująca się ich produkcją, od wielu lat dostarcza na rynek sprawdzone i nowoczesne urządzenia.

Liczy się jakość i precyzja

Nowoczesne pieczątki są poręczne, niewielkie i o ergonomicznym kształcie. Przenoszone mogą być bez konieczności nabywania specjalnych opakowań. Wszystko dlatego, że do ich produkcji wykorzystuje się nowoczesne maszyny poligraficzne. Ponadto, firma Modico przywiązuje uwagę do wdrażanych na świecie rozwiązań i chętnie wykorzystuje np. japońskie rozwiązania w zakresie produkcji. Dzięki temu oferowane przez nią wyroby cieszą się popularnością wśród klientów poszukujących produktów na lata. A trzeba pamiętać, że jest to istotne głównie z punktu widzenia dużych przedsiębiorstw, które korzystają z firmowej pieczątki codziennie.

Jak wygląda produkcja?

Współcześnie wyrabianie pieczątek odbywa się przy wykorzystaniu specjalnych maszyn np. błyskowych. Te, co warto podkreślić, zbudowane są w oparciu o japońską, precyzyjną technologię Sun Stamper. Wykorzystanie najnowszych rozwiązań nie jest bez znaczenia – właśnie dzięki nim klienci otrzymują zamówiony produkt w ciągu kilku minut.

Wyrabianie pieczątek na masową skalę i w tak szybkim tempie nie byłoby możliwe, gdyby nie nowoczesne urządzenia. Automaty stemplarskie są wciąż ulepszane. Wszystko po to, by klient nabywający pieczątkę otrzymał produkt wyjątkowy. Trzeba pamiętać, że współcześnie kupujący zwracają uwagę nie tylko na łatwość, z jaką będą mogli wymienić tusz, lecz także na ilość odbitek, które będą mogli wykonać za pomocą jednej jego porcji.

Estetyka też jest ważna

Sprawna pieczątka to tylko jeden element, na który uwagę zwracają osoby zainteresowane zakupem. Firma Modico doskonale zdaje sobie z tego sprawę i właśnie dlatego szczególną rolę przykłada do estetycznej strony swoich wyrobów. Pieczątki o opływowych kształtach, wygodne i zaprojektowane z myślą o ergonomii to dziś zupełne minimum. Równie ważna jest możliwość wyboru w gamie kolorystycznej. Wszystko to sprawia, że klienci otrzymują produkt wyjątkowy – estetyczny i trwały jednocześnie.

www.modico.pl

<

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie