Czego szukasz

Nosidełko dla lalek, czyli nauka bliskości dla starszaków

Obdarowywanie najbliższych to cudowne uczucie, ale poszukiwanie najlepszych prezentów to już wcale nie takie łatwe zadanie. Nie bez powodu prezenty są częstym tematem moich rozmów z przyjaciółkami. Jedna z nich twierdzi nawet, że mam dobrego nosa do prezentów i często pyta mnie co kupuję swoim dzieciom, zanim zacznie swoje „polowanie” ;-). Może Tobie też spodoba się moja podpowiedź? Na końcu zdradzam co dostaną moje dzieci!

Mama z dzieckiem w nosidełku i synek z nosidełkiem dla misia

Moc prezentów ale…

Od jakiegoś czasu koniec listopada i grudzień kojarzą mi się z milionem krzykliwych, kolorowych reklam, folderów i plakatów. Przyznam się, że lubię je przeglądać owszem, ale ostatecznie prezentów dla moich najbliższych szukam zupełnie inaczej.

Zależy mi, aby poprzez prezenty pokazywać dzieciom ważne dla naszej rodziny wartości i właśnie takie prezenty staram się wybierać. Są wśród nich książki pięknie wydane, klocki, które wspólnie uwielbiamy układać, ale też puzzle czy gry. Pluszaki, choć się kurzą, też mają swoją rolę do spełniania.

Dlatego kiedy zobaczyłam propozycję Lenny Lamb dla dzieci, nie miałam wątpliwości, że to świetny pomysł na niebanalny, mądry prezent dla dziecka od 1,5 do …. lat!

nosidelko_lenny_dziecko_400

Wiele mam z pewnością doskonale zna produkty Lenny Lamb (rodzinna polska firma produkująca chusty, nosidełka i akcesoria dla dzieci), ale Lenny Lamb szyje też produkty dla dzieci.

Mój typ – mądry prezent dla dumnego starszaka

Mam na myśli nosidełko dla lalek od Lenny Lamb, które szczególnie zwróciło moją uwagę. Dlaczego? Od razu przed oczami stanął mi obrazek mojej starszej córeczki, która dzielnie maszerowała z lalą Olą albo pluszakiem zamotanym na plecach, kiedy ja szłam z jej młodszą siostrą w chuście. Oprócz wzruszenia, czułam, że w ten sposób wspieramy rozwój ważnych cech naszej Zosi i uczymy ją cieszyć się bliskością. Nawet mój półtoraroczny synek każe sobie zawiązywać pluszaki na pleckach, kiedy widzi jak starsze siostry bawią się w dom.

Szkoda, że nie znałam nosidełka, kiedy to przy narodzinach trzeciego dziecka szukaliśmy najlepszych prezentów „od dzidziusia” dla starszaków.

Jestem też przekonana, że nosidełko to świetna inwestycja w przygotowanie dziecka na pojawienie się rodzeństwa!

Każdy rodzic doskonale wie, że zabawy tematyczne, zabawy w odgrywanie ról pozytywnie wpływają na rozwój społeczny naszych dzieci. Uczą nasze pociechy funkcjonowania wśród innych ludzi, interakcji z rówieśnikami i innymi dorosłymi. To taki bagaż na dalsze lata.

lenny_nosidelko_rodzina_640

Jakość ma znacznie

Nosidełko dla lalek zostało zaprojektowane przez mamę. Joanna, jest mamą trójki dzieci i prototypem był kawałek szmatki zawiązywany na plecach czy brzuszku starszego rodzeństwa. W końcu każdy chce być jak mama czy tata…

Nosidełko dla lalek, tak jak i pozostałe produkty Lenny Lamb, szyte są z najlepszych jakościowo produktów, i do tego w Polsce. Są ekologiczne i całkowicie bezpiecznie dla naszych dzieci.

Pozostaje tylko…. Wybrać kolor 😉

Moim faworytem jest ten >

Co jeszcze szyje Lenny Lamb?

Poza bogatą ofertą chust i nosideł, które pewnie znacie, Lenny Lamb ma w swojej ofercie także:

Zdjęcia: Lenny Lamb

Tekst powstał we współpracy z firmą Lenny Lamb.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów. 
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie