Czego szukasz

Niezbędnik Kobiety Przedsiębiorczej – podpowiedzi dla biznesu

Kiedy startujesz z własnym biznesem, to warto skorzystać z różnego rodzaju podpowiedzi – co przeczytać? jak działać? jakie porady wcielić w życie, żeby biznes odniósł sukces. 30 propozycji, które Ci dajemy, to pierwszy krok do tego, abyś rozwijała swój biznes wzorując się i czerpiąc od najlepszych.

Zebrałyśmy (razem z Agnieszką i Asią z Mamo Pracuj) dla Ciebie 30 inspirujących i najbardziej, naszym zdaniem, przydatnych książek, stron www, filmów i innych materiałów, które z pewnością pomogą Ci prowadzić biznes z sukcesem. Same z nich korzystałyśmy i oceniłyśmy je jako skuteczne. Mamy nadzieję, że i dla Ciebie będę one cenną lekcją, którą wykorzystasz, aby rozwinąć swój biznes.

Korzystając z niezbędnika zaplanuj sobie czas, który przeznaczysz na lekturę polecanych materiałów.

Bądź systematyczna.

Jeśli postanowisz, że od teraz co tydzień zapoznasz się z jedną polecaną książką, blogiem, czy filmem – pod koniec roku Twoja wiedza i szanse na sukces w biznesie będą nieporównywalnie większe.

Nie mów: zacznę po weekendzie, po urlopie, itp. Zacznij już dzisiaj.

Powodzenia!

Zdjęcie: Pixabay

Załączniki

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Trenerka i kobiecy doradca zawodowy. Pracuje z kobietami nad ich rozwojem osobistym i zawodowym. Prowadzi szkolenia i doradztwo indywidualne dla kobiet, które mają własne firmy. Od 2002 zajmuje się zawodowo pracą trenerską. Prowadzi własną firmę doradczo-szkoleniową.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie