Czego szukasz

Niezawodny sposób na planowanie tygodnia

Wakacje praktycznie za nami, a nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Przed nami 10. miesięcy planowania, organizowania, załatwiania, umawiania, odprowadzania, przyprowadzania… Jak nad tym zapanować i nie dać się zwariować? Znamy odpowiedź! Z „MaMy Kalendarzem” planowanie jest przyjemnością. A co nowego w najnowszej edycji? Jego autorki, Agnieszka i Ania odpowiadają na nasze pytania. 

Dziewczyny, IV edycja MaMy Kalendarza już za Wami. Jak to jest cały czas doskonalić swój pomysł? Co czujecie widząc efekt?

Mamy potrzebę wprowadzania zmian w samym plannerze jak i rozwój propozycji MaMy dodatków, które cieszą się dużą popularnością. Bardzo entuzjastycznie podchodzimy też do każdej nadesłanej do nas opinii, bo to one jeszcze bardziej motywują nas do działania.  

Co czujemy? Jednym zdaniem: Radość, że MaMy Kalendarz jest odpowiedzią na potrzebę zorganizowania czasu w tak wielu rodzinach! 

Opowiedzcie nam o nowym Kalendarzu. Co w nim nowego?

Tradycyjnie w każdym sezonie zmieniamy wzorki i kolorystykę. W tym sezonie to błękit i kolor piaskowy! Poza kilkoma inspiracjami, które zdecydowałyśmy się powtórzyć, w nowym wydaniu można znaleźć wiele nowych pomysłów na wspólne spędzanie czasu z rodziną. Od tego sezonu umożliwiłyśmy także zakupy w 3 wariantach cenowych różnicując kalendarze na poziomie dodatków, i tak:

  • Wersja Basic (podstawowa) – to kalendarz tygodniowy ścienny bez dodatków. Jego podstawową funkcją jest planowanie w perspektywie tygodnia i dostępność wspólnego kalendarza dla wszystkich członków rodziny. 
  • Wersja Standard – to ten sam kalendarz ścienny, posiadający w komplecie: pisak, nakładkę, plany lekcji oraz naklejki przypominające. Opcja optymalna dla rodzin z dziećmi w wieku szkolnym wykorzystujących graficzne ikonki dla przypomnienia o cotygodniowych zajęciach dodatkowych. 
  • Wersja Premium – posiada dodatkowo zapasową nakładkę na kolejny semestr oraz naklejki motywacyjne. Ta wersja wybierana jest przez rodziny, w których rodzice i starsze rodzeństwo intensywnie korzysta z nakładki zmieniając co semestr plan lekcji oraz zajęcia dodatkowe. Dla młodszego rodzeństwa wykorzystywany jest system naklejek motywacyjnych. 

My uwielbiamy MaMy Kalendarz, wiele naszych znajomych także, a jakie głosy do Was dochodzą? Spotkałyście się z jakimś zaskakującym przyjęciem? 

Dostajemy wiele miłych maili przy okazji kolejnego zakupu lub zaraz po odbiorze przesyłki mówiące o tym, że kalendarz jest „jak zawsze piękny”! Niektóre rodziny piszą, że bez MaMy Kalendarza nie wyobrażają już sobie organizacji i dzielą się z nami swoimi sukcesami na polu planowania codzienności. Jest to dla nas ogromny przywilej. Większość klientów wraca do nas  po kolejne kalendarze. I chociaż jest ich coraz więcej to trudno mówić o nich „klienci”, bo brzmi to dla nas zbyt bezosobowo. Są to rodziny, które dołączyły do grona zadowolonych sympatyków rozwiązania MaMy Kalendarz!

Macie już ponad dwuletnie doświadczenie, czy jest coś takiego, jakaś myśl, którą mogłybyście się z nami podzielić? 

Tak! Zapisujecie swoje pomysły i dobrze planujcie podział zadań. Nauczyłyśmy się zapisywać nowe pomysły aby w ferworze zajęć nam nie umknęły. Z naszymi zapiskami jest większa szansa aby w tzw. „wolniejszym czasie” podjąć się ich realizacji. Trudno jest też realizować wszystko samemu więc zarówno na polu rodzinnym jak i zawodowym dzielimy się zadaniami w oparciu o nasze zdolności. 

Wasz Kalendarz dostępny jest tylko w Waszym sklepie, czy można kupić go gdzieś indziej?

Przede wszystkim sprzedajemy przez stronę www.mamykalendarz.pl i jest to póki co sprzedaż wysyłkowa.  Jest też kilka sklepów w Warszawie, które współpracując z nami prowadzą sprzedaż stacjonarną.

A szukacie innych źródeł dystrybucji? 

Tak, jesteśmy gotowe aby nawiązać współpracę z osobami, które chciałyby dystrybuować nasz planner i umożliwić odbiór osobisty w kolejnych miastach. A skoro jesteśmy na portalu dla przedsiębiorczych mam, zachęcamy zainteresowane osoby do kontaktu z nami!

Dziękuję za rozmowę!

A jeśli chcesz poznać autorki MaMy Kalendarza, zapraszamy do naszych pozostałych tekstów 😉

 

Rozmawiała Agnieszka Czmyr-Kaczanowska, redakcja www.mamopracuj.pl

Zdjęcia: www.mamykalendarz.pl

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie