Czego szukasz

Nauka matematyki online? Możesz liczyć na MathRiders

Również szkoła matematyki MathRiders przeniosła swoje zajęcia do internetu. To szansa dla dotychczasowych uczniów, jak i nowych dzieci, które do tej pory nie miały okazji spróbować matematyki przez zabawę. Sprawdź, czy takie lekcje spodobają się Twojemu dziecku.

Co tu dużo mówić, nauka matematyki z dzieckiem w domu nie jest łatwa. Wspólnymi siłami jakoś da się zrobić pracę plastyczną, zrozumieć czym są czasowniki czy nawet omówić podziały komórkowe. No ale matematyka… nawet jak ją rozumiesz to wcale nie jest powiedziane, że wytłumaczysz ją swojemu dziecku. Na pomoc przychodzą zajęcia online z MathRiders.

Dla kogo te zajęcia?

MathRiders swoją ofertę kieruje do trzech grup wiekowych, konkretniej podzielonych na poziomy:

  • Poziom Starter dla dzieci od 2 do 4 lat,
  • Junior od 4 do 11 lat,
  • Poziom Advanced od 11 do 18 lat.

Do każdego poziomu forma i czas nauki są dostosowane tak, by osiągać dobre rezultaty.

Nauka czy zabawa

Poziomy Starter i Junior w pakiecie mają pełnowymiarowe lekcje wideo a poziom Advanced ma zagwarantowane konsultacje trwające 4,5h – 5 razy w tygodniu.

Jeśli wybierzesz zajęcia z MathRiders dla swojego dziecka otrzymacie lekcje online z nauczycielem, wideo z materiałami naukowymi, zajęcia, konsultacje i dostęp do Strefy Ucznia na portalu a w niej łamigłówki, kolorowanki, mobilne gry i testy matematyczne, a także aplikację mobilną jako pomoc do rozwiązywania pracy domowej.

Wybierz MathRiders

i pomóż swojemu dziecku poznać matematykę od najlepszej strony.

Nie wiesz czyWam się spodoba?

Skorzystaj z bezpłatnych zajęć pokazowych. Sprawdź szczegóły!

Czy już znasz MathRiders?

MathRiders to unikalny program nauczania matematyki, który łączy naukę z zabawą. Szkoła MathRiders oferuje zróżnicowane poziomy nauczania, przyjazną atmosferę i indywidualne podejście do każdego ucznia oraz jego potrzeb.

MathRiders działa na zasadzie franczyzy i ma oddziały w wielu miastach w Polsce. Firma bierze udział w akcji Franczyza dla Mamy.

Przeczytaj więcej, jeśli chciałabyś dowiedzieć się jak prowadzić swój biznes z MathRiders i założyć szkołę matematyki.

Artykuł powstał w ramach akcji Franczyza dla Mamy

Zdjęcie: Pixabay

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Szczęśliwa żona i mama czwórki dzieci. Macierzyństwo to jej największa pasja, motywująca do rozwoju i działania. Z przyjemnością oddaje się pisaniu. Kocha muzykę, kino i dobre jedzenie. Lubi śledzić trendy i wprowadzać je w życie. Zawodowo początkująca, ale z apetytem na sukces.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie