Czego szukasz

Nauczyciel na wagę złota – kampania You Matter ❤️

Nauczyciele są naprawdę ważni! Dlatego tak bardzo podoba się nam akcja Early Stage „You Matter ❤️”. Dobry nauczyciel, ciepły opiekun ma ogromny wpływ na rozwój i edukację uczniów. To wystarczający powód by im powiedzieć, że ich cenimy. Po prostu dołącz do akcji!

Akcja You Matter

Nauczyciele są naprawdę ważni!

Dobrze wiemy, jak ważne są osoby, które odpowiadają za opiekę nad naszymi dziećmi i które dbają o ich edukację. Wiemy, że dzieci się do nich przywiązują, dostajemy wiadomości od wychowawców z zaległościami do uzupełnienia i życzeniami zdrowia dla naszych chorowitków. Dobry nauczyciel, ciepły opiekun ma ogromny wpływ na rozwój i edukację uczniów. To wystarczający powód by im powiedzieć, że ich cenimy.

Ponad 400 szkół a w nich cudowni nauczyciele.

Tak, Early Stage to szkoła języka angielskiego, która jest na rynku od 25. Przez ten czas powstało ponad 400 szkół,
w których w 2018 roku uczyło się aż zadowolonych 28 500 uczniów!

Co stoi za tym sukcesem?

Niezwykłe metody nauki języka angielskiego. Uczniowie nie zakuwają, ale do nauki wykorzystują wyobraźnię, pamięć i zmysły. To oznacza, że w Early Stage nie ma nauki „na siłę”, jest za to naturalny i zgodny z rozwojem indywidualnym dzieci sposób przyswajania informacji.

Brzmi świetnie prawda?

A kto stoi za tym wszystkim?

Mimo, że unikalne metody to powód do dumy dla Early Stage, to wiadomo, że do tanga trzeba dwojga, a do przekazywania wiedzy nauczycieli – w tym przypadku lektorów. Dlatego od zeszłego roku realizowana jest kampania społeczna You Matter ❤️ której celem jest pokazanie jak ważna jest praca i rola nauczyciela.

Wejdź na stronę kampanii – You Matter ❤️

W Early Stage zależy nam na tym, by nauczyciel był doceniany, zauważany, miał możliwości rozwoju i poczucie satysfakcji, również finansowej, z wykonywanej pracy. Do akcji włączyli się dyrektor szkoły, lektorzy języka angielskiego i uczniowie. W filmach, które możecie zobaczyć na stronie kampanii mówią oni o nauczycielach.

Zobacz filmy przygotowane w ramach akcji!

Wejdź na stronę kampanii You Matter ❤️ i zobacz pozostałe filmy!

A czy wiesz, że Early Stage możesz znaleźć w naszej bazie Pracodawców Przyjaznych Mamie? Dowiedź się więcej o szkole >>>

Grafiki: własność Early Stage

Tekst powstał na podstawie materiałów prasowych

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie