Czego szukasz

Nakręć się na biznes i zdobądź 50 000 zł na rozwój Twojej firmy

Jesteś przedsiębiorczą mamą i potrzebujesz inwestycji na rozwój Twojego biznesu? Przedstaw swoje przedsięwzięcie w konkursie „Nakręć się na biznes” i wygraj nawet 50 000 zł na rozwój Twojej firmy. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca b.r. Zapoznaj się ze szczegółami akcji.

Potrzebujesz pieniędzy na inwestycje dla Twojego nowego biznesu?

Weź udział w konkursie „Nakręć się na biznes“ i zdobądź nawet 50 000 zł na rozwój Twojej firmy. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca.

W konkursie mogą wziąć udział przedsiębiorcy z całej Polski. Wystarczy wypełnić formularz, zwięźle opisać swój pomysł na biznes oraz stworzyć krótki, maksymalnie 100-sekundowy materiał wideo, przedstawiający nasze przedsięwzięcie.

Zgłoszenia oceni jury, w którym zasiądą wybitni przedstawiciele świata biznesu, wśród nich m.in.: Leszek Czarnecki – Przewodniczący Rady Nadzorczej Getin Holding S. A.

Zwycięzca konkursu otrzyma 50 000 zł, natomiast zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca – 30 000 zł i 10 000 zł. Finał rywalizacji przedsiębiorców nastąpi 29 września, kiedy na uroczystej gali poznamy laureatów konkursu.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Twoja Inicjatywa. Wśród partnerów i sponsorów konkursu znalazły się firmy: Pyszne.pl, Idea Bank, Idea Box, Franchising.pl oraz Supercar.pl.

„Wywodzimy się ze środowiska start-upów. Nie zapominamy o korzeniach, gorąco kibicujemy przedsiębiorcom i chętnie angażujemy się w inicjatywy mające na celu wsparcie innowacyjnego biznesu.“ – deklaruje Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

Udział w konkursie „Nakręć się na biznes” jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w inicjatywie muszą od minimum 6 miesięcy prowadzić własną działalność, mieć dobry pomysł na rozwój biznesu i przekonująco go zaprezentować.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: http://nakrecsienabiznes.com.pl/

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą 4-letniego Oskara. Pracowałam w marketingu oraz w projektach unijnych. Podczas „urlopu” macierzyńskiego moją firmę zamknęli, a ja pozostałam bez pracy. Przez kilka lat spędzonych z dzieckiem miałam dużo czasu na przemyślenia i ostatecznie postanowiłam robić to, co kocham najbardziej, czyli pracując wspierać inne mamy. Dodatkowo kocham jogę, spacery, podróże i długie spanie ;)
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie