Czego szukasz

Najcenniejszy prezent dla bliskiej osoby

Znasz to stwierdzenie, że można na kimś polegać jak na szwajcarskim zegarku? To wyrażenie masz aż kilkanaście synonimów, m.in.: staranny, sumienny, punktualny, spostrzegawczy, uważny, wnikliwy, terminowy, systematyczny. Czy nie takich cech oczekujemy od bliskiej osoby? Podtrzymywanie więzi w tym zabieganym świecie stało się wyzwaniem, a wyżej wymienione cechy to domena przyjaciela lub życiowego partnera.

Jaki jest najcenniejszy prezent dla bliskiej osoby?

Dla kogoś tak wyjątkowego powinniśmy przygotować specjalny prezent, jest nim… nasz czas. Ponieważ trudno zapakować go do pudełka z kokardką… podaruj najbliższej osobie szwajcarski zegarek marki Tissot. Dasz jej dobry powód, by już nigdy nie zapomniała o terminie spotkania, przybywała zawsze na czas i znalazła dla ciebie choćby kwadrans, gdy bardzo jej potrzebujesz.

A może docenisz samą siebie? Koniec z życiem w niedoczasie!

Bardzo łatwo pozwolić innym trwonić nasz czas. Kiedyś w sytuacji przeciągającej się rozmowy o niczym, nachalnego namawiania na zakup przez przedstawiciela handlowego, którego nie zapraszaliśmy do swojego życia, zawsze można było spojrzeć na nadgarstek i powiedzieć – „czas na mnie!” Dziś tradycyjne zegarki zastąpiły smartfony. Z zegarkiem marki Tissot możesz wyznaczać innym granice, nawet gdy jesteś nieśmiała, przerywasz kontakt wzrokowy, odwracasz uwagę od czyjegoś potoku słów, rzucasz – „na mnie czas!” lub: „jestem już spóźniona!” i wracasz do tego, co dla ciebie ważne.

Więcej planowania, mniej marnowania…

Z zegarkiem w ręku możesz zaplanować, na co przeznaczysz cenne minuty. Ile czasu możesz spędzić na portalach społecznościowych? W którym momencie przeglądanie postów zaczyna zahaczać o czas zabawy z dzieckiem? Jedno spojrzenie na nadgarstek i znów realizujesz priorytety.

zegarki_tissot_640

Z zegarkiem marki Tissot zrobisz niezapomniane wrażenie na spotkaniu biznesowym

Choć możemy sprawdzać godzinę na bezdusznych telefonach komórkowych, nie brakuje amatorów klasycznych zegarków, które dziś są traktowane jako biżuteria i eleganckie uzupełnienie profesjonalnego wyglądu. Z zegarkiem marki Tissot zrobisz niezapomniane wrażenie na klientach. Kto jest gotowy w siebie zainwestować, ten może dyktować wysokie stawki. Jak możesz oczekiwać od klienta, że zaproponuje wysokie wynagrodzenie, jeśli ty sama byś w siebie nie zainwestowała? Przyciągasz to, co sobą reprezentujesz… Kontrolowanie czasu spotkania biznesowego poprzez dyskretne spojrzenie na nadgarstek, zamiast na brzęczący smartfon, który w najmniej oczekiwanym momencie przerywa rozmowę, jest znacznie bardziej eleganckie.

Dlaczego marka Tissot?

Doceniają ją użytkownicy aż w 160 krajach. To marka z tradycjami, której początki sięgają 1853 roku. Logo Tissot jest nie tylko synonimem precyzji i niezawodności, ale też subtelnej elegancji i luksusu. Trwałe materiały gwarantują lata satysfakcjonującego użytkowania, a ponadczasowe modele i trwałość sprawiają, że możesz swój zegarek przekazać w prezencie córce lub synowi. Dziś podarowany zegarek marki Tissot może w przyszłości stać się rodzinną pamiątką. Tissot to marka, którą pamiętasz z dzieciństwa i twoje dzieci też ją zapamiętają, ponieważ jakość zawsze wygrywa z… zębem czasu.

Sprawdź ponadczasowe i eleganckie modele zegarków marki Tissot dostępne są na www.zegarmistrz.com.

Materiał przygotowany we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: www.zegarmistrz.com

<

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie