Czego szukasz

Najcenniejszy prezent dla bliskiej osoby

Znasz to stwierdzenie, że można na kimś polegać jak na szwajcarskim zegarku? To wyrażenie masz aż kilkanaście synonimów, m.in.: staranny, sumienny, punktualny, spostrzegawczy, uważny, wnikliwy, terminowy, systematyczny. Czy nie takich cech oczekujemy od bliskiej osoby? Podtrzymywanie więzi w tym zabieganym świecie stało się wyzwaniem, a wyżej wymienione cechy to domena przyjaciela lub życiowego partnera.

  • Jagoda Jasińska - 18/12/2016

Jaki jest najcenniejszy prezent dla bliskiej osoby?

Dla kogoś tak wyjątkowego powinniśmy przygotować specjalny prezent, jest nim… nasz czas. Ponieważ trudno zapakować go do pudełka z kokardką… podaruj najbliższej osobie szwajcarski zegarek marki Tissot. Dasz jej dobry powód, by już nigdy nie zapomniała o terminie spotkania, przybywała zawsze na czas i znalazła dla ciebie choćby kwadrans, gdy bardzo jej potrzebujesz.

A może docenisz samą siebie? Koniec z życiem w niedoczasie!

Bardzo łatwo pozwolić innym trwonić nasz czas. Kiedyś w sytuacji przeciągającej się rozmowy o niczym, nachalnego namawiania na zakup przez przedstawiciela handlowego, którego nie zapraszaliśmy do swojego życia, zawsze można było spojrzeć na nadgarstek i powiedzieć – „czas na mnie!” Dziś tradycyjne zegarki zastąpiły smartfony. Z zegarkiem marki Tissot możesz wyznaczać innym granice, nawet gdy jesteś nieśmiała, przerywasz kontakt wzrokowy, odwracasz uwagę od czyjegoś potoku słów, rzucasz – „na mnie czas!” lub: „jestem już spóźniona!” i wracasz do tego, co dla ciebie ważne.

Więcej planowania, mniej marnowania…

Z zegarkiem w ręku możesz zaplanować, na co przeznaczysz cenne minuty. Ile czasu możesz spędzić na portalach społecznościowych? W którym momencie przeglądanie postów zaczyna zahaczać o czas zabawy z dzieckiem? Jedno spojrzenie na nadgarstek i znów realizujesz priorytety.

zegarki_tissot_640

Z zegarkiem marki Tissot zrobisz niezapomniane wrażenie na spotkaniu biznesowym

Choć możemy sprawdzać godzinę na bezdusznych telefonach komórkowych, nie brakuje amatorów klasycznych zegarków, które dziś są traktowane jako biżuteria i eleganckie uzupełnienie profesjonalnego wyglądu. Z zegarkiem marki Tissot zrobisz niezapomniane wrażenie na klientach. Kto jest gotowy w siebie zainwestować, ten może dyktować wysokie stawki. Jak możesz oczekiwać od klienta, że zaproponuje wysokie wynagrodzenie, jeśli ty sama byś w siebie nie zainwestowała? Przyciągasz to, co sobą reprezentujesz… Kontrolowanie czasu spotkania biznesowego poprzez dyskretne spojrzenie na nadgarstek, zamiast na brzęczący smartfon, który w najmniej oczekiwanym momencie przerywa rozmowę, jest znacznie bardziej eleganckie.

Dlaczego marka Tissot?

Doceniają ją użytkownicy aż w 160 krajach. To marka z tradycjami, której początki sięgają 1853 roku. Logo Tissot jest nie tylko synonimem precyzji i niezawodności, ale też subtelnej elegancji i luksusu. Trwałe materiały gwarantują lata satysfakcjonującego użytkowania, a ponadczasowe modele i trwałość sprawiają, że możesz swój zegarek przekazać w prezencie córce lub synowi. Dziś podarowany zegarek marki Tissot może w przyszłości stać się rodzinną pamiątką. Tissot to marka, którą pamiętasz z dzieciństwa i twoje dzieci też ją zapamiętają, ponieważ jakość zawsze wygrywa z… zębem czasu.

Sprawdź ponadczasowe i eleganckie modele zegarków marki Tissot dostępne są na www.zegarmistrz.com.

Materiał przygotowany we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: www.zegarmistrz.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jagoda Jasińska
Podyskutuj
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także:
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail