Czego szukasz

Najbezpieczniejszy produkt w medycynie estetycznej – kwas hialuronowy

Dzięki zastrzykom z kwasu hialuronowego, szybkie uzyskanie nowego, lepszego wyglądu twarzy jest możliwe dla każdego. Chirurgiczny lifting twarzy już nie jest już konieczny, aby odjąć sobie kilka lat. Dlaczego ten zabiegi z kwasem hialuronowym mogą być najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie? O tym poniżej!

Kwas hialuronowy - kto może?

Kwas hialuronowy teraz niezawodny produkt wypełniający, który oferuje imponujące rezultaty w walce z efektami starzenia się. Substancja ta, ma znakomite właściwości nawilżające, dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie jej w wielu zaawansowanych technikach iniekcyjnych.

Kwas hialuronowy – naturalny i resorbowalny środek?

Wprowadzanie obcych substancji do organizmu, to często ostateczność w medycynie estetycznej. Wynika to z obawy przed pojawieniem się skutków ubocznych lub nienaturalnie wyglądających rezultatów. Jednak nie dotyczy to zastrzyków z kwasu hialuronowego, ponieważ jest to składnik, który jest już obecna w naszym organizmie. Ludzkie ciało produkuje około 5 g kwasu hialuronowego każdego, ma to na celu odnowę komórek skóry.

Preparaty wykorzystywane do iniekcji pochodzą z syntezowanych kultur mikroorganizmów, które naturalnie tworzą cząsteczki kwasu hialuronowego. Po wstrzyknięciu środka, miesza się on z kwasem hialuronowym naturalnie występującym w skórze właściwej, co zmniejsza ryzyko na pojawienie się reakcji alergicznej lub niepożądanych efektów.

Widoczne rezultaty

Kwas hialuronowy jest bardzo plastyczny rozwiązaniem. Wystarczy dobrać odpowiednią dawkę, aby osiągnąć pożądane rezultaty. Aby ostrzykiwanie kwasem hialuronowym przyniosło najbardziej naturalny efekt, użytą dawkę dostosowuje się ze skrupulatną dokładnością. Dzięki temu naturalna morfologia twarzy zostanie zachowana. Utrzymanie efektów zabiegu będzie możliwe dzięki ponownym zastrzykom aplikowanym w późniejszym terminie. Przerwa między sesjami to zwykle 12 lub 18 miesięcy. Dawka kwasu hialuronowego w kolejnych zastrzykach będzie zmniejszona.

Intensywny efekt nawilżający

Poprzez efekt starzenia się, skóra staje się sucha, cienka i wrażliwa na mikro urazy. Z tego powodu twarz dojrzałych kobiet wymaga więcej pielęgnacji. Oprócz skutecznego wypełniania zagłębień i głębokich zmarszczek skóry, kwas hialuronowy ma tę zaletę, że dzięki swoim zdolnością zatrzymywania wody wspomaga prawidłowe nawilżanie skóry twarzy.

Bezbolesny zabieg

Mimo iż zabieg jest wykonywany metodą iniekcji, sesja nie będzie wywoływać dyskomfortu u pacjenta. Regularną praktyka jest zastosowanie żelu znieczulającego, który nakłada się na miejsce aplikacji kilka minut zasadniczą częścią zabiegu.

Mnogość możliwości

Od czasu odkrycia zastosowania kwasu hialuronowego w medycynie estetycznej, opracowano wiele technik jego wykorzystania. Zastrzyki z tą substancją stosuje się do takich celów jak:

  • redukcja drobnych linii i zmarszczek na twarzy, w tym zmarszczek w kącikach ust, bruzd nosowo-wargowych oraz cieni pod oczami,
  • wyrównanie utraty objętości skóry. Z wiekiem skóra twarzy boryka się z tendencją do wiotczenia i utraty jej objętości w okolicach kości policzkowych, skroni, podbródka oraz policzków. Możesz zdecydować się na wypełnienie tylko jednego obszaru lub zdecydować się na odmłodzenie całej twarzy,
  • wypełnianie głębokich blizny trądzikowych i innych,
  • zmiana kształtu nosa – redukcja nierówności zagłębień i wypełnienie czubka.

Natychmiastowe efekty

Niezależnie od tego, czy celem zabiegu ma wypełnienie zmarszczek lub zwiększenie objętości skóry, rezultaty aplikacji będą widoczne natychmiast – już po zakończeniu sesji. Co więcej, widoczne efekty będą pojawiać się również w ciągu kilu następnych dni, ponieważ kwas hialuronowy jest stopniowo wchłaniany przez organizm.

Niezależnie od tego, w jakiej kondycji jest Twoja skóra i jak efekty starzenia się wpłynęły na Twoją twarz, aplikacja kwasu hialuronowego może być rozwiązaniem, które powinnaś rozważyć, aby odmłodzić swój wygląd. Klinika Urody w Łodzi to dobre miejsce, aby na własnej skórze przekonać się o świetnych właściwościach zabiegu tego typu.

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie