Czego szukasz

Na tym spotkaniu trzeba być! – Dzień Otwarty dla Mam w Krakowie

Dokładnie to usłyszałam po Dniu Otwartym dla Mam w State Street. Zatem, jak trzeba, to trzeba! I teraz Ty też masz okazję, żeby w nim uczestniczyć. Zapisz się i przyjdź. Przekonaj się sama, jak firma State Street w Polsce wspiera kobiety, mamy, rodziców na rynku pracy i jakich pracowników poszukuje Weź udział w Dniu Otwartym dla Mam Krakowie. Sprawdź szczegóły i zapisz się już dziś! Liczba miejsc ograniczona.

Dzień Otwarty dla Mam w Krakowie State Street Bank

Dzień Otwarty dla Mam w Krakowie!

Po wielu miesiącach działań online i spotkań, które odbywały się za pomocą komunikatorów, wracamy z Dniami Otwartymi! W maju zaplanowane były dwa spotkania, ale liczba chętnych przerosła nasze oczekiwania! Dlatego odpowiadając na Wasze potrzeby organizujemy kolejne!

Zapraszamy spotkania dla Mam w krakowskiej siedzibie firmy!

Dni Otwarte to najlepsza okazja na to, aby poznać firmę „od kuchni” (czasem nawet dosłownie :)) To przestrzeń do swobodnych i merytorycznych rozmów z pracownikami firmy, być może przyszłymi koleżankami i kolegami z pracy. Na dniach otwartych są też rekruterzy i rekruterki, którzy opowiadają o rekrutacjach oraz otwartych rolach w firmie.

Weź udział w Dniu Otwartym dla Mam w State Street Polska w Krakowie już 7 czerwca

Ramowy program Dnia Otwartego dla Mam w State Street Polska w Krakowie:

  • Czym zajmujemy się w State Street? – krótka prezentacja na temat firmy i departamentów.
  • Porozmawiamy o Working Parents Club, czyli jak pracodawca może wspierać swoich pracowników – rodziców?
  • Poznaj historie sukcesów mam pracujących w State Street Bank i zainspiruj się!
  • Jak dołączyć do grona pracowników State Street? – możliwości zatrudnienia w State Street w Polsce oraz sesja Q&A.
  • Networking z możliwością bezpośredniej rozmowy z rekruterami (weź ze sobą swoje CV!)
  • Podziękowanie i zakończenie spotkania.

Spotkania są bezpłatne, a dzieci mile widziane!

Tak, tak! Zapraszamy z dziećmi. Będzie przygotowany kącik zabaw dla najmłodszych. Pamiętajcie jednak, że dzieci będą pod Waszą opieką (zapewniamy wolontariuszy do pomocy).

Gdzie i kiedy odbędą się spotkania?

Kraków: 7 czerwca br. w siedzibie State Street Bank, ul. Zielińskiego 3
Spotkanie rozpoczynamy o 11:00 i potrwa do 12:30.

Pobierz bezpłatny bilet!

Znasz mamę, która szuka swojego miejsca na rynku pracy? Powiedz jej o spotkaniu, przyjdźcie we dwie (lub w większej grupie!) – będzie Wam raźniej.

Informacje organizacyjne!

Spotkania będą prowadzone w języku polskim. Natomiast zapraszamy zarówno polskie, jak i ukraińskie mamy i nie tylko! Jeśli lepiej czujesz się w rozmowie, w języku angielskim, rekrutrzy na pewno odpowiedzą na Twoje pytania!

Liczba miejsc jest ograniczona. W trakcie spotkań będzie z nami fotograf, abyśmy mogli podzielić się później relacją ze spotkania i inspirować kolejne kobiety.

Do zobaczenia!

Czym zajmuje się State Street Bank Polska?

State Street to światowy lider wśród dostawców usług finansowych i jeden z największych banków powierniczych z centralą w Bostonie. Działa na 100 rynkach finansowych i zatrudnia ponad 35 000 pracowników. W Polsce jest obecny od 2007 roku, a jego biura znajdują się w Krakowie i Gdańsku.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie State Street w Polsce? Odwiedź profil firmy w Bazie Pracodawców Przyjaznych Rodzicom!

Logo State Street Bank Polska
Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą mądrej indywidualistki. Posiadam doświadczenie w koordynacji projektów, prowadzeniu szkoleń oraz doradztwa. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, podróżować, czytać książki i celebrować picie kawy. W "wolnym" czasie wspieram osoby chore onkologicznie.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie