Czego szukasz

Na co zwracać uwagę przed zakupem zmywarki?

Kupienie doskonałej zmywarki to pożegnanie się z zmywaniem ręcznym. Nasz przewodnik pomoże Ci kupić najlepszą zmywarkę dla Ciebie, Twojej kuchni, budżetu i priorytetów.

dłonie kobiety myjącej naczynia

Idealna zmywarka – o czym muszę wiedzieć?

Jedna zmywarka może wyglądać dokładnie tak samo jak kolejna, ale wybranie odpowiedniej dla Ciebie może oznaczać, że zaoszczędzisz na rachunkach za energię i wodę, a jednocześnie uzyskasz nieskazitelne wyniki widoczne w swoich pięknie czystych naczyniach. Bardziej niż design liczy się to, czy kondensator rozruchowy działa bez zarzutu!

Zanim więc zaczniesz szukać odpowiedniej dla siebie zmywarki musisz sobie odpowiedzieć na następujące kluczowe pytania:

  • Jaki rodzaj zmywarki jest dla mnie najlepszy?
  • Wolnostojąca lub zintegrowana zmywarka?
  • Ile kosztuje dobra zmywarka?
  • Jakie funkcje i programy są mi potrzebne?

Dopasowanie idealnej zmywarki do Twojego stylu życia również sprowadza się do funkcji, które wybierzesz – rodziny z dziećmi mogą cenić blokadę, podczas gdy inne mogą potrzebować regulowanego stojaka, aby skonfigurować maszynę do dużych talerzy lub długich kieliszków do wina. Jeśli korzystasz z ekonomicznej taryfy energetycznej, warto nie tylko spojrzeć na kondensator rozruchowy, ale też skorzystać z elastycznej funkcji opóźnionego startu.

Co jeszcze może się mi przydać w nowej zmywarce?

Zmywarki z możliwością składania wewnętrznych elementów, ułatwiają wsadzanie do nich dużych garnków. Przydatna też może być taca na sztućce lub drugi kosz na sztućce. Niektóre zmywarki dostępne na https://www.agdmaster.com/ mają trzeci stojak, znajdujący się w górnej części urządzenia, który zastępuje kosz na sztućce. Niektóre nadal zawierają koszyk, a niektóre mają dwa kosze, co daje dodatkową elastyczność podczas układania brudnych sztućców w środku.

Szukaj też zmywarek z regałami górnymi o regulowanej wysokości, bowiem są dużo łatwiejsze w użyciu. Oznacza to, że możesz obniżyć lub podnieść wysokość, aby dopasować duże przedmioty do dolnego przedziału, nawet jeśli górny kosz pełen jest naczyń. Wszystkie te opcje są dostępne na dzisiejszym rynku!

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie