Czego szukasz

Jak zarabiać na przyjemnościach? Mydlarnia u Franciszka

Jeśli kochasz to, co naturalne, cenisz sobie jakość i prostotę, te produkty skradną Ci serce i z radością stworzysz swój własny sklep! Mydlarnia u Franciszka czeka na Ciebie!

Naturalne kosmetyki L'Orient

Co natura daje dla ciała i dla ducha

Mydlarnia u Franciszka to sieć sklepów z naturalnymi kosmetykami najwyższej jakości. “Co natura daje dla ciała i dla ducha” to motto marki. Prostota podania i profesjonalne doradztwo sprawiają, że wizyta w sklepie to prawdziwa przyjemność. Jak zarabiać na przyjemnościach?

Ewelina Kyzioł, właścicielka marki Mydlarnia u Franciszka odpowiada na nasze pytania.

Pani Ewelino, jakie są korzyści przyłączenia się do Państwa sieci?

Rozmawiając z naszymi franczyzobiorcami zastanawialiśmy się nad szeregiem korzyści wynikających ze współpracy z naszą marką, doszliśmy do wniosku, że jedną z najistotniejszych z punktu widzenia inwestora, jest poczucie bezpieczeństwa i o to dbamy cały czas. Działamy według dewizy:

Proponując pomysł innym, najpierw wypróbujmy go na sobie.

Kierujemy się tą myślą już od 15 lat budując w tym czasie 26 sklepów własnych i ponad 80 franczyzowych. Wielu franczyzobiorców posiada więcej niż jeden punkt, niektórzy nawet 5-6. Jest to możliwe dzięki zaimplementowaniu autorskiego systemu zarządzania B2B oraz naszej koncepcji rozwoju wewnątrz sieci.

Jakie wsparcie otrzymuje nowy franczyzobiorca?

Każdy z naszych franczyzobiorców może liczyć na pełną pomoc w uruchomieniu sklepu, uwzględniając również wskazanie solidnych i tanich wykonawców. Wdrażamy właściciela wraz z jego pracownikami za pomocą bezpłatnego systemu szkoleń. W czasie trwania umowy franczyzobiorca jest pod ciągłą opieką Menadżera ds. Sprzedaży. Jako nieliczni na rynku dajemy 30 dniowy termin płatności na zatowarowanie kolejnego punktu, co przy braku opłat prowizyjnych stwarza niezwykłe wręcz możliwości rozwoju i zarabiania.

Sprzedawcy i właściciele sklepów przechodzą  wiele szkoleń, dotyczących zarówno technik sprzedaży jak i samych kosmetyków.

Czy kosmetyki, które oferujecie można kupić również w innych drogeriach?

Kosmetyki marki L’Orient są dostępne wyłącznie w Mydlarniach u Franciszka, niedostępne w innych miejscach, sprzedawca jest więc dla klienta ważnym źródłem informacji. Na czterodniowych szkoleniach przeznaczonych dla właścicieli firmy poznaje się wszystkie tajniki naturalnych preparatów, ich właściwości i zastosowanie.

Ile muszę zainwestować, aby otworzyć swój sklep?

Koszt przystąpienia do sieci franczyzowej Mydlarni to 50 tys. zł netto – w tej kwocie mieści się już cena urządzeń, aranżacja lokalu i pierwsze zatowarowanie. Otrzymanie licencji kosztuje symboliczną złotówkę.

Jesteś zainteresowana otwarciem własnego sklepu Mydlarnia u Franciszka?
Skontaktuj się z nami!

Wszelkich informacji udzieli pan Leszek Krzanowski, tel. 502 691 046
[email protected]

www.ufranciszka.pl

MuF_LOGO

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Franczyza dla Mamy to projekt portalu Mamo Pracuj prezentujący sprawdzone pomysły na biznes dla mam. Nie masz pomysłu na własny biznes? Skorzystaj z franczyzy! Portal Mamo Pracuj nie bierze odpowiedzialności za wyniki biznesowe prowadzenia działalności przez franczyzobiorców.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie